Žiarlivosť na priateľovu spolužiačku

petruska505
3. feb 2021

Ahojte,chcela by som sa poradiť.. mám priateľa sme spolu skoro 2 roky..milujeme sa no mne niečo vadí.. on ma teda jednu spolužiačku s ktorou si dosť píše a mne to strašne prekáža a ešte predo mnou ju chcel...vraj si píšu len o škole no nevidím že by si písali len o škole.. Neviem no mám pocit že si s ňou dokonca píše omnoho viac ako so mnou.. mám pocit akokeby ju chcel aj keď mi stále hovorí že on ma mňa že nijakú inú nechce ani nič...viete mi niečo poradiť?mám dôvod na ziarlenie? Dakujem

misa11111
4. feb 2021

@petruska505 áno snaží sa ťa vyprovokovať,proste sú také ženy. Ja by som žiadala prečítanie správ čo si píšu. Ja som si raz našla heslo od frajera... a ostala som prekvapená,tie dvojzmyselné správy...

kikidee
4. feb 2021

Ak ti to vadi tak s tym nieco urob. Nie je pisanie ajo pisanie. Aj moj muz ma kamosky a pisu si, aj ja si pisem s kamosmi. Navzajom sa ale pozname a vieme ze vsetko je ok. Ked som mala asi 22, 23 rokov, mala som takeho frajera, ktory mal dobru kamosku. Aj sme sa zoznamili, aj mi prisla ok, dokonca mi obcas spolu zavolali ked boli niekde a ja som bola mimo, hovorila mi ako su len kamosi a ze na nu nemusim ziarlit (vtedy som este neziarlila, ale zapla sa mi kontrolka preco mi to hovori). Tak som mu potom raz vliezla do mobilu a bolo tam milion sprav ako je do nej zamilovany, ako je jedina, uzasna, ako ju miluje... 🤷🏼‍♀️ Baba bola v pohode a nikdy mu to neopätovala, ale chalanisko je podla mna do nej doteraz😄 potom som zistila ze mal kadeco aj s inymi (bol lyziarsky instruktor, stale niekde na horach so studentkami). Nechapal preco som sa s nim rozisla a este dlho mi pisal ako som ten najnormalnejsi clovek akeho kedy stretol 😄 takze chlapi su vselijaki. Ja davam na svoj pocit. Trvam na zoznameni a ak nechce alebo mam z nej divny pocit, som si ista ze to nie je ok a riesim to.

jasomzabka
4. feb 2021

@petruska505 mas dovod na ziarlenie a neverila by som mu