Živý sen a plač

vero652
22. dec 2020

Ahojte, neviem čo to je somnou ale v poslednom dobe mám taký živý sen. Napr. Dneska ráno som sa tak zobudila že plačem celá som bola spotená a to sa my snívalo že zomrela moja maminka, tak potom zrazu som sa zobudila a musela som ísť pozrieť že či sú moje rodičia v poriadku 😢😢... Potom som išla ľahnúť a zas tak isto normálne som sa zobudila a plakala som stáva to aj vám? Čo mám robiť? 😢😢Bojím sa že niekoho z rodiny stratím

uriva
22. dec 2020

Ahoj, vraví sa, že keď sa sníva o smrti, tak daný človek v sne bude mať dlhý život alebo tuhý korienok. Skôr sa vraví, že keď je svadba, nevesta alebo biele šaty, tak to je predzvesť niečoho takého, ako popisuješ. Možno len tvoje podvedomie zažíva stres a strach o blízkych, sa nečudujem, médiá samé hrôzy z korony a podobných vecí...

joja101
22. dec 2020

Stáva sa mi niekedy, že sa mi sníva nejaký sen kde veľmi plačem a zobudím sa na to, že plačem aj normálne. Podľa mňa je to okay. Môj manžel sa zase zo sna smeje :D

lucia147852
22. dec 2020

Sny sú veci podvedomia. Keby sa vždy má vyplniť keď sa mi sníva niečo zle už nežije nikto z mojich blízkych. Mne sa take veci snívajú zvyčajne vieš keď sa hoci len podvedome pre niečo o niekoho bojím

vero652
autor
22. dec 2020

@lucia147852
@joja101
@uriva
Tak teda nič zlé to neznamená? Áno bojím sa o svojich blízkych 🙏🙏 ďakujem vám baby

deti95060810
22. dec 2020

sen s mŕtvym znamená že dotačný bude žiť dlho....

deti95060810
22. dec 2020

@vero652 nie, nemalo by nič zlé sa stať....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulik270
22. dec 2020

Ja som v noci mala sen kde moj ujo bol zdravy.Snivalo sa mi o nom ze zomrel,cely pohreb ako to prebiehalo a kde ho na ako mieste chovali.Do mesiaca prisla k nam mamka ze bratovi volala zachranku zle sa mu dycha a za 2 tyz.zomrel.To co bolo v sne sa stali aj realitou.Ja na sny verim

babydesire
23. dec 2020

@vero652 myslim,ze si moc uzkostliva,,vsetci sa o najdrahsich bojime,zvlast ked nam pritomnost smrti nieco pripomenie (film,kniha,clanok,reportaz...) Mne sa taketo sny (skor myslienky) snivaju/napadaju tiez obcas a je to velmi depresivny a bolestivy pocit...

Mna ked zobudi sen,tak to ma zvycajne niekto prepadne,casto doma,raz za pol roka v priemere sa mi to sniva,alebo ze mi vypadavaju zuby akoby znicoho nic..raz sa mi snivalo ze ma prepadli,vtom sne som vedela ze sa mi to sniva,a vedela som ze jedina zachrana je sa zobudit ale neslo to,tak som v panike kricala na muza nech ma zobudi (stale vtom sne,v reale som len vzdychala zo sna) ale neslo kricat az dokym som sa nezobudila sama a muz "Sa ti nieco snivalo". Ano a preco si ma krucinal nezobudil! Aaaa