Zle vypratá bunda Tommy Hilfiger

mess123
4. apr 2022

Pekný večer prajem, švagor hodil bundu za 300€ do práčky na 40ku aj keď sa píše iba 30ka a hneď po tom vysušiť s troma tenisovými guličkami.. Sušičku nemá.. No bunda je šuštakova taka plná nafúknutá no a teraz po uschnúti je vyfucana a tá výplň v nej je v gučiach... Myslíte že v čistiarni to ešte zachránia? Alebo nejaká rada keď sa tomu teda vlastne dá nejako pomôcť..

nelca0510
4. apr 2022

@mess123 obávam sa,že už nie. Taká drahá bunda jedine do čistiarne,

liljana
4. apr 2022

Do cistiarne, aby ju iba este raz vysusili s loptickami. Pripadne nech ju operu este raz. Nam sa stalo, ze v pracke sa paperie v paperke zdrclo a v cistiarni to zachranili.

janula12345
4. apr 2022

@mess123 to uz len v cistiarni pomozu. Ak dal avivaz, mozno uz ani tam nie. Ja ked som nemala susicku, som taketo davala von nech to vietor prefuka a pekje vysusi aj vyfuka to paperie dnu. Tie guce mozu byt ale aj z avivazr ak ju dal - a tym padom to cele akoby zvlhlo a aj po uschniti ostalo zlepene mastne. Pen znovu vyprat a poriadne vysusit v susicke/cistiarni.

im709vf
4. apr 2022

@mess123 veľa krát som prala bundu plnenu perím, bez sušičky. Pomaly som tu gucu začala "roztahovat" a priebežne som nou natriasala, aby sa perie pekne uvoľnilo, presusilo. Z jednej guce boli dve, z nich 4, atd atď. Nakoniec to ale vždy vyšlo 😄

malicka_mysicka
4. apr 2022

@mess123 ja som si tak oprala este drahsiu patagoniu, tiez aj bez lopticiek, ked som ju vytiahla z pracky, myslela som ze rovno do kosa ale zavolala som do obchodu kde som ju kupovala a povedali ze ju mam normalne zavesit, ked vyschne tak trochu ponosit po byte a potom tie guce tak rozsuchorit a zase ponosit a naozaj sa to vratilo do normalu.

lala123
4. apr 2022

@mess123 ja som vyprala bundu takej istej značky na 40 a stalo sa mi to iste. Čistiaren to zachránila. Odvtedy za 10 EUR dávam len do čistiarne.

maximko25
4. apr 2022

@mess123 urcite nech da do cistiarne.moja mama toto urobila s bundou aj kamoska🙂 obom som im bundy v susicke zachranila ale nie 100tne.a svagor nech nabuduce da rovnu ciaru do cistiarne a neexperimentuje;) to nechcem byt zla, to len v dobrom pisem🥰

danyelia
4. apr 2022

Ahoj, ja som tiež tak šupla mužovu drahú páperovú bundu do práčky, bolo tam písané, že môže ísť na 30-tku, no potom mala ísť asi do sušičky, čo nemáme...až ma pot zalial, keď som ju vytiahla z práčky, že som ju zničila - samé guľky pohužvané 😁 V čistiarni to ale zachránili, vyprali ešte raz a vysušili, bola ako nová...

mess123
autor
4. apr 2022

Baby čo píšete že vám to zachránili v čistiarni tak ste prali aj s avivazou? Neviem ci dal aj to ale pre istotou sa pýtam 🙂

danyelia
4. apr 2022

@mess123 Ja som dala aj aviváž...

majlo1234
4. apr 2022

Ja rovnako ked som prvy krat vyprala bundu s perim, som myslela, ze dostanem infarkt😀ale ked to ponatriasa po vysuseni, malo by sa to vratit do povodneho stavu

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
momoqui
4. apr 2022

@mess123 ja tie paperove bundy davam do susijy aj 2-3 krat … ponatrasiam a dam susit … avivaz tomu asi nic neurobi

fednaja
5. apr 2022

Fú tak to už vôbec, mne sa to stalo tiež pri oveľa lacnejšej bunde.