Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zmena libida počas kojenia

maroli
29. okt 2010

Ahojte,prosim vas kto mi poradi alebo ma utesi.Mam 6mesacne babo plne kojene.Moj problem je,ze nemam chut na sex,je to stale horsie a horsie.Tusim,ze je to prave tym kojenim,ale chcem sa uistit.Mam nadej,ze sa to po odstaveni maleho zlepsi?Tie hormony su svinky!Ako to s nimi vlastne je?Prosim baby,som z toho smutna a medzi nami doma to zacina byt napete.Lubim mojich chalanov,mensiemu chcem este davat moje mliecko,ved je to to najlepsie a velkemu chcem tiez davat..dakujem

nikush
30. okt 2010

nemyslim si, ze vsetko je sposobene len hormonmi. ano, je to z casti aj ich "vina" ale je taktiez pravdou, ze co dlhsie clovek nepraktizuje, to mu potom ani nehcyba. mala som ten isty problem, ani som pusu od muza nechcela. sexuologicka vsak poradila (nie mne, ale riadim sa tym), ze si treba stanovit na sex jeden den v tyzdni a nepovolit. tymto opakovanim sa to dostane opat "do tela" a ak sa na seba vrhnete aj iny den, tak je to len do plusu. mozno to znie divne, ale funguje to.
moj ma rok, este ho dojcim a nemyslim si, ze ked prestanem tak sa to upravi. po porode som mala hormony uplne v r..i a bola by som steny skrabala, ako som chcela 😉
prajem vela trpezlivosti z oboch stran

maroli
autor
1. nov 2010

dakujem za radu,co som si precitala tvoj prispevok som si uvedomila,ze som sa doteraz ani moc nesnazila,asi som potrebovala nakopnut.takze vcera to bolo nakoniec super 😀 .Len teraz ja trubka sa bojim,lebo som dnes zistila,ze mam plodny den,tak ci sme Oliverovi neupiekli surodenca...to by bol trochu priekak.. 😖