Zmeny v inzerátoch - admin

23. jan 2022

Dobry vecer kde sa obratit ked v mojich inzeratoch mi zmenia znacku tovaru? Ma tam byt Rebel kids lebo je to znacka a zmenili mi ju na rebel.. to vazne niekto ma cas aj toto menit? ako chapem ze mi menia z pouziteho na novy tovar ale uz aj znacku ?

deedol
23. jan 2022

mne minule prehodili cistiaci gel z kozmetiky do dezinfekcie - netusim preco. nedopatrala som sa, kde sa da napisat,tak som ho nahodila znova spravne.

autor
23. jan 2022

@deedol ja by som rada nahodila tie inzeraty znovu ale sleduju mi ich 8 ludia a na druhom tiez asi 6 ... ale fakt nechapem naco toto je dobre.... mam vec ktora nema vysacku pisem ze v top stave a zmenia mi ju z pouziteho na novy ...

simsalabim
23. jan 2022

Visacka sa pise s makkym i, “lebo ked visi, je makky” (koniec citatu mojho profaka z gympla).

deedol
23. jan 2022

nasla som, ze adminka bazara je @srdiecko4u, tak skus napisat.

kinderzwillinge
23. jan 2022
autor
23. jan 2022

@deedol dakujem pekne skusim napisat

missdiva
23. jan 2022

Ja nechapem ani tu zmenu z pouziteho na novy tovar. Predsa nie je novy tovar ked niecomu odstrihnem stitok a este to dam do popisu. Potom niekto moze cakat novy tovar so stitkom a zarukou ako z eshopu. Je to nefer voci kupujucim a vlastne predavajuci by potom nemali za to vobec zodpovedat pretoze uviedli pravdivy stav a niekto kto tovar nevidel stav veci zmenil.