Zmiešané pocity zo svadobného účesu

svetka66
14. jún 2017

Nevesticky /mamicky poradte prosim
Som si myslela,ze k tomuto nepride,ale pockalo to aj mna
Natesena som sla ku kadernicke na skusku ucesu a odvtedy zmiesane pocity a skor do placu mi je

Chcela dom nieco mladistve svieze a kedze mam riedke vlasy tak vzdusne
Nie som vobec stotoznena s ucesom

Co by ste poradili vy?
Dam foto skusky a mojej druhej predstavy,co nezavisle poradite prosim?

jeennyv
14. jún 2017

@svetka66 nezavislo..tak si spravim vlasy a sama a lepsie ako ten bordel na hlave co spravila kadernicka, ta foto a vencekom sa mi paci, len najs kto to zrealizuje

mischelin89
15. jún 2017

@svetka66 hlavne hlavu hore. Rozpravala si sa o tom s nou? Predsa ak sa ti to nepacilo, tak si to mala povedat, mala to rozcesat a skusit ine. O tom skuska ucesu je.

Pripadne skus inu kadernicku, ak sa hanbis toto s nou riesit. Alebo jej zavolaj a povedz pravdu, ze sa ti to nepaci a podme to skusit znova 🙂 platis za to, mas na to pravo, nie je na tom nic zle. A trenovat asertivitu ti pomoze aj do podstatnych vecina v zivote 🙂

Ja mam svadbu zajtra, skusku ucesu som ani nechcela, povedala som, ze chcem len jednoduchy uzol nech sa nepotim...tak som zvedava, co vymysli...

Ak ma dogabe, pridam fotky, v ramci dusevnej podpory 🙂)

svetka66
autor
15. jún 2017

@mischelin89
Isto to budes mat krasne-ked sa ti hodi vycesat vlasky
U mna bolo zistenie,ze mna ten uces zostaroval...
A tomu sa chcem vyhnut.
Nechcem moc stresovat skor sa upokojit a riesit..ale ked som sa radila tak len lavina,ze ake to je strasne,zle,az mi je do revu.

lilyianka
15. jún 2017

@svetka66 mne ten uces pride nedokonceny....ze nieco tam spravila,vrabcacie hniezdo a dalej nevedela co tak sa na to vyprdla..skus inu kadernicku

svetka66
autor
15. jún 2017

@lilyianka mam 2 tyzdne do svadby...
Toto mi odporucili a pozri sa...

terezka1947
15. jún 2017

@svetka66 a ta fotka,kde si z poloprofilu a mas vlasy rozpustene?to je tvoj momentalny stav?lebo ak ten vencek chces,tak kupit ho vo forme celenky a sikovne si su das aj sama do vlasov...prip.vyskusaj aj ine kadernicky
ja som kadernicke volala vo stvrtok pred svadbou,dvihla mi v nemocnici,ze sa cely cas modlila,aby som zavolala,ze na mna cislo nemala...a nemala mi ako povedat,ze je v nemocnici.....dohodla mi svoju mamu,takze moj predpokladany uces nebol
bolo mi do placu,ale co uz...v sobotu ma ta jej mama cesala...nebola to az taka katastrofa....hoci predsava nebola.....ale uces vydrzal celu svadbu,dokonca aj pondelok...na fotenie na novy obciansky🙂
tym ta chcem povzbudit....nic neboj...este casu dost...a dobre ten uces dopadne
a nemusi byt ani podla nasich predstav

svetka66
autor
15. jún 2017

@terezka1947 ktoru myslis?tuto fotku?

terezka1947
15. jún 2017
svetka66
autor
15. jún 2017

@terezka1947 nie moje su take ako na tych foto,kde mam svadobne saty.
Len bezne ich mam rovne

terezka1947
15. jún 2017

@svetka66urcite sa ti nieco podari,len nevesaj hlavu....a ked mas sikovnu zenu pri sebe,nech ti pomoze....a ked nie,obehni dalsie kadernicky a vysvetli,co by si chcela

dominika6
15. jún 2017

@svetka66 a budeš mať závoj? lebo aj na to by sa malo prihliadať..
1) účes od kaderníčky je zastarlý,nedokončený akoby
2) to s kvetmi v hlave si nemysli že budeš aj ty tak vyzerať..gýčové..
je to dokonalá fotka z netu,len po hodine budeš mať vlasy ako slama,upotené,polepené a v hlave veniec
3) kaderníčke treba povedať že niesi spokojná,skúška je odvodená od slova ,,skúšať,, čiže rozpustiť a znova a znova..
4) ak máš riedke vlasy treba ti dať kvalitné príčesok z pravých vlasov a potom vyčesať...musí to vydržať celú svadbu

svetka66
autor
15. jún 2017

@dominika6 ty kks ty si uz ako pozitivne naladena =)
tie vlasy v priceskoch su prave, nie som uderena, ze si dam umele, ked mam svoje riedke, posobilo by to uz uplne ako past na oko =)
a co sa tyka fotky, ktoru som pridala, s rozpustenymi...
ja som chcela poradit, nie skritizovat
je fajn,ked sa Ti nieco nepaci, ale bolo by fajn poradit, nie hned spustit lavinu kritiky na kazdy smer =)

dominika6
15. jún 2017

@svetka66 to nieje kritika,to sú len stručné argumenty k jednotlivým fotkám čo si dala..ku každej som sa stručne vyjadrila 😀😀...práveže to bolo myslené v dobrom..na fotke sa to nedá zistiť aký je príčesok kvality..
sama mám málo vlasov a viem že urobiť z toho zázrak na svadbu či ples je umenie..kaderníčka na to šla dobre..len sa mala s tým viac vyhrať..

svetka66
autor
15. jún 2017

@dominika6 keby si videla prvotnu verziu plakala by si so mnou,
ona mi to utiahla vsetko dozadu, take ulizane to bolo. Ja nemam taku peknu tvaricku, ako bezne zeny, co si mozu dovolit vypnute vlasy...a to, ze zazraky sa stym nedaju je mozno prava, ale kazda nevesta chce byt krajsia ako bezne, ked sa sama upravi.. Len to som ti tym chcela povedat.
ked to inak nepojde a neprespim sa z toho, tak si to dam troska podstrhnut a nedam ziaden pricesok, i ked som si to tajne priala

dominika6
15. jún 2017

@svetka66 tak ti poviem...ja som sa tiež bála otvoriť si ústa a len čo som prišla dom,zmyla hlavu a trieskala v duchu o stenu...
viem čo chcem,viem čo mi pristane a hrá sa so mnou do vtedy,kým to nebude ako ja chjcem..nieže ma bude súriť po 30min lebo jej tam sedí dalšia na rad..
nie..
ukáž jej obrázok akú máš predstavu a drž sa toho..nerob ústupky..
nestrihaj sa,neveste nepristanú krátke vlasy a svadobné šaty..musí vyzerať ako princezná 🙂

svetka66
autor
15. jún 2017

@dominika6 tak ja som mala povodne inu predstavu, len mi ju zmietli zo stola...
ja som chcela pricesok do boku, a jemnej vlnky, do takeho padnuteho copu..

dominika6
15. jún 2017

@svetka66 no daj foto...

svetka66
autor
15. jún 2017

@dominika6
taketo nieco...

dominika6
15. jún 2017

@svetka66 toto nie,to nieje svadobný účes a padlo by ti to za 30min. a to by si musela mať pol kila príčesku..
počkaj idem pohladať dačo
ty nebudeš mať závoj?

svetka66
autor
15. jún 2017

@dominika6 zatial nie je zavoj v plane, kedze mame pomerne malu svadbu na urade

terezka1947
15. jún 2017

daj si do vyhladavaca cop do boku,kopa obrazkov....toto sa mi tiez nepaci

svetka66
autor
15. jún 2017

@terezka1947 presne to som dala, ale nic poriadne nevyhladalo..teda asi ja uz nemam vkus =(

dominika6
15. jún 2017
svetka66
autor
15. jún 2017

@dominika6 ano, toto je krasne, aj mne sa to paci..
ale ten spodok by som musela mat cely pricesok =(

svetka66
autor
15. jún 2017

Poslem vam foto,co som zufalo skusala doma,keby to chyti profikadernicka do ruk isto to doladi predsa len je to uplne ine,ked to robi odbornicka

dominika6
15. jún 2017

@svetka66 celé tvoje vlasy ti pekne vypne aby si to mala na vrchu ,,bohaté,, a spodok príčesok..máš vysoké čelo,mala by si mať ofinu na bok aby ti ho trocha prekrylo a na temene vyvýšiť,opticky budeš mať tvár predlženú..

aliii3
15. jún 2017

No neviem ci som ja divna ale mne sa ani ten uces od tej kadernicky nezda byt zly, teda ten predok by som tak nechala, ofina sa mi tam paci aj to ako tam mas po bokoch pustenych tych par pramienkov, podla mna ti to tak pristane. Mozno ten drdol vzadu by som nejako prerobila aby vyzeral tak "bohatsie", mozno pridat aj nejake pricesky ale inak by som to kludne nechala aj takto 🙂

dzjanetta
15. jún 2017

@svetka66 a to si ty s tým krásnym venčekom/čelenkou???? to je krásne😍

liana03
15. jún 2017

odkiaľ ste?