Žmýkačka, odstredivka prádla

kkartinka
17. máj 2017

Ahojte! Používate niektorá žmýkačku (odstredivku) na prádlo (niečo takéto http://eneftech.sk/product/zmykacka-odstredivka... ) ? Ako ste spokujné?

sissy27
17. máj 2017

@kkartinka ak neperieš v potoku alebo v koryte na rumpli, tak je to úplná zbytočnosť. Hocijaká práčka ti vyžmýka prádlo na 1000-1200 otáčok, čo úplne stačí, pre jemnejšie veci sa odporúča ešte menej.

veronika_e
18. máj 2017

ahoj, ahoj @kkartinka 🙂😉 nemam taky nazor ako sisa, ja som si zabezpecovala taktiez zmykacku do damocnosti a som rada, ze som tak spravila. vyuzivam ju dost casto. mam starsiu pracku, ktora ale este stale dobre perie a tak ju nechcem vyhodit. problem bol, ze zmykat pradlo poriadne nezmykala a tym padom som sa rozhodla, ze si kupim zmykacku. a mam ju z tej firmy, ktoru si tu spomenula

kkartinka
autor
19. máj 2017

@sissy27 ďakujem za názor, ale moja práčka nemá 2800 ot.

kkartinka
autor
19. máj 2017

@veronika_e ďakujem, je z nej prádlo pokrčené? Ako dlho dosušuješ?

sissy27
19. máj 2017

@kkartinka no ani moja nemá 2800 otáčok, na čo by aj? 😉 ako som písala, 1000-1200 úplne stačí, a to nemám sušičku, normálne na sušiak a hotovo. A nemusím ani žehliť, čomu by som sa asi pri 2800 nevyhla...
radšej kvalitnejšiu pračku, ako extra ďalší spotrebič a robotu a čas navyše..

kkartinka
autor
22. máj 2017

@sissy27 ...asi máš pravdu, ďakujem za názor

veronika_e
26. máj 2017

@kkartinka nie je zaco, rada pomozem pokial viem🙂🙂 Nemam ten pocit, ze by som mala oblecenie az tak moc dokrcene ked ho dam do zmykacky. Uplne v pohode sa da vyzehlit. A keby som nebola taka, ze si potrpim na tom, aby kazdu jednu vec som mala zehlenu, tak by som ani zehlit nemusela. A dosusujem tak zvycajne 5 minut

kkartinka
autor
5. jún 2017

@veronika_e Ďakujem, dlhšie som tu nebola, tak až teraz. Tvoja skúsenosť mi každopádne veľmi pomohla, ešte raz ďakujem.

veronika_e
23. jún 2017

@kkartinka v pohode, ved ani ja sem nechodim az tak casto. Neskor ti aj ja odpisujem, kedze v tomto teple som radsej vonku a tak🙂🙂 Malo casu travim za pocitacom. Nie je zaco, som rada, ze som ti mohla pomoct a ze ti moja skusenost aj pomohla😉