Značkové kabelky

redy20
16. nov 2017

Čaute viete mi poradiť nejaký eshop s kvalitnými originálnymi kabelkami typu Guess, Liu Jo a pod. ? Pozerala som stránku eobuv.sk ale po negatívnych recenziách sa bojím odtiaľ objednať. A stránka bibloo.sk ? Sú to originály alebo nejaké napodobeniny z Poľska. ďakujem

lilu74
16. nov 2017

tiez by ma to zaujimalo, ale cez eshopy by som sa asi orig.kabely bala objednavat...ajked s eshopmi problem nemam, som bola vybita ked som naposledy videla "obag" fake - ako to okopcia uz vazne vsetko:(

gejbi17
16. nov 2017

Ahoj my sme novi na internete. Predavame online talianske kozene kabelky ktore je mozne objednat a vidiet na stranke www.etruscabags.com

Stranka sa spustila len nedavno ale nemusite sa bat🙂 ak sa vam nejaka zapaci kludne napiste tam alebo aj mne. Zijem v taliansku ale tasky su v ziline odkial su posielane (mame tam cca 10 druhov v roznych farbach)

Tak zatial kocky.
Gejbi

lilu74
23. nov 2017

diky kuknem aj ja🙂

gejbi17
23. nov 2017

15%zlava ak pouzijete zlavovy kod BF2017.
Plati do konca novembra.

Pekny vecer

lenka_kovacova
30. jan 2018

caute baby... ja nakupujem znackove kabelky zasadne v parndorfe, je to lepsie ako eshop, vidis to nazivo... 🙂

jacmina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
24. júl 2020

viete mi poradit kde by som kupila peknu značkovu kabelku od CK, TH? Rada si priplatim za kvalitu, lebo na tych obyčajnych s ami olupuju uši a potom to nevyzera pekne

luccija
24. júl 2020

@mareri kúp si koženú
Ani CK a TH nemajú väčšinou kozene1

sofia1
14. jan 2021

Potrebujem poradiť typ kabelky. Poradite?

kallanchoe
11. jan 2022

Tu nakupujem kabelky😉niekedy pekný kúsok za smiešnu cenu

https://invite.bestsecret.com/VDX-8B2-4U2?c=sk&...

nezabudka92
Autor odpoveď zmazal
Zobraz