Zničený sveter po praní

misul78
6. máj 2014

neviete mi niekto poradiť ako by sa dal dať znovu aspoň troška do pôvodného stavu bavlnený sveter, ktorý sa mi po praní na niektorých miestach roztiahol a na niektorých spral? Neviem ako sa mi dostal medzi normálne prádlo a ja som si toho nevšimla, tak som ho oprala asi na 40 stupňov a zdá sa že je po ňom. Skúšala som ho znova oprať v rukách, slabo prežehliť, ale je stále rovnaký. Uplne nový,značkový krásny sveter.

prasiatko30
6. máj 2014

R.I.P sveter - tam uz pomoze len zhlboka dychat a vacsi pozor pri buducich praniach - mna tiez minule skoro svihlo ked som mm vyprala tak fajn jeden sveter, ze teraz ho nosim ja - jedina utecha zbehol sa rovnomerne 😎 a pamatam sa ze raz moja mamina vyprala sveter tak ze sa hodil do vybavicky pre novorodenca 😀 😲

mokuska
8. máj 2014

Mne sa tiezstalo,ze som detom prala svetrik z tesca a ked som ho vybrala bol dobry akurat hrackarskemu medvedikovi,takze dostal novy svetrik a ja odvtedy sveter z tesca nekupujem.

vtakopisk
22. dec 2015

Ahojte vsetci prosim o radu kupila som si kasmirovy sveter hriesne drahy a neviem ako sa dostal do pracky a vypral sa na 30 a je drobny ako ho dostat do povodneho stavu vie niekto dakujem

zita19
22. dec 2015

@vtakopisk uz nijak Kasmirova vlna zplstnetela.