Aké mobilné aplikácie využívate?

mijunik
3. mar 2019

Ahojte, len ma tak zaujíma, ake mobilné aplikácie, ktoré vám nejako pomáhajú, používate. Teda po mojom povedané - aké užitočné aplikácie máte nainštalované v mobiloch? Manžel totiž krúti hlavou, že vôbec nechcem využívať všetky výhody mobilu. Ale keď mne stačí telefonovať, písať SMS, fotiť, ísť na internet, do kalendára, pisať si poznámky. A ešte baterku, navigáciu a časovač využívam. Pred týždňom som objavila a nainštalovala som si aplikáciu na zapisovanie a vyhodnocovanie hodnôt krvného tlaku. 😁 Óóó, veľký pokrok... 😄 Pripadám si pri manželovi niekedy ako z praveku. 😄😄 Ale rada si prečítam, čo využívate vy, možno tu nájdem nejaký dobrý tip.

althejka
3. mar 2019

@mijunik menstruacny kalendar- zaznamenavam poctivo kazdu periodu.nie kvoli snahe o dieta, to uz mam za sebou, ale je to velmi sikovne aj pre ukazku nasledujucej periody.

lucka_lucia
3. mar 2019

@mijunik to isté plus kalorické tabuľky, messenger,banka,instagram,zvuky na spanie pre dcéru, YouTube,stocard

wena
3. mar 2019

Spendee - na zapisovanie a vyhodnocovanie výdavkov, rozpočet. Aplikácie mojich bánk - namiesto internetbankingu, na platenie atď. Sociálne siete - FB, instagram, messenger. Appky od Google - Gmail, Keep, Google fit, hangouts, maps, chrome. Potom ešte aliexpress, bistro (donáška jedla), fertility friend, Dropbox, feedly, tesco (na online nákup), appku mojej poisťovne. Ja riešim takmer všetko cez mobil, notebook zapínam len keď chcem použiť excel alebo word.

janinka007
3. mar 2019

ebay, aliexpress,booking, fio banka, facebook, messenger, Mi Fit, WhatsApp, Perfect App Lock, skype, fotor, EPP...

evora29
3. mar 2019

Menstruacny kalendár, aplikaciu banky aj mobilného operátora, instagram, facebook

tenerifka
3. mar 2019

Whatsapp a appky leteckych spolocnosti, kedze stale niekam lietam.Inak prakticky nic ine, odmietam stale cumiet do mobilu

baboobchod
3. mar 2019

@mijunik perfektná appka je Stocard. Odvtedy som vyhodila vernostné karty z peňaženky 😄

laurita285
3. mar 2019

Messenger, menštruačny kalendár, nejaka apka na cvičenie, nákupný zoznam, apka na finančný rozpočet- zapisujem si tam len "extra "utraty, instagram,airbnb, tatra banka, viber whatsapp, geografia, waze, tangram, uber... Mám toho celkom dosť.

hettinka
3. mar 2019

Tiež menštruačný kalendár.
Nákupné appky - AliExpress, bonprix, Tesco, McDonald’s, OMV benzinka.
Appka, kde mám všetky vernostné karty, appka Orange, appky na internetbanking.
Okrem toho Scanner dokumentov, mapy, email, sociálne siete.

A aj modrého koníka mám cez appku.

simsalabim
3. mar 2019

@mijunik menstruacny kalendar, whatsapp,2 banky, meal planner, kalendar, gmail, pocasie, ids bk, vyhodicky (mam v nej vsetky vernostne karty z obchodov), booking, appku takej leteckej spolocnosti, s ktorou v blizkej buducnosti letime, poznamky, password keeper, dropbox a este vselico ine...

jamimka
3. mar 2019

Viber, whatsapp, mesenger, wish, vova, menstruacny kalendar, pocasie, youtube, hangouts, modrykonik 😉 , navigácia. A mam rozne hry. A este skylink

ewiculik
7. máj 2019

Co citam tak to vyuzivate dost tych aplikacii, to by som ani nepovedala, ale tak zijeme v 21. storoci doba aj technika napreduje. V tychto appkach aj nakupujete baby? Je to bezpecne? Lebo viete ako nemozme vediet kto to vidi, alebo ako to vlastne maju zabezpecene. Ja mam tiez par appiek ale az tak aktivne ich nevyuzivam.

bibiana177
9. máj 2019

@mijunik zalezi co konkretne chces vyuzivat, co sa ti zide a co nie, ak mas mobil v ruke imrvere ako napriklad ja, tak sa ti zidu app od vymyslu sveta, ale neoplati sa ti ak do tych app nebudes chodit a denne si napriklad zapisovat alebo sledovat, je to fajn, zivot pokope haha :D

vierka_z
9. máj 2019

@hettinka ja tiez vyuzivam zopar app ulahcuju mi to, viem si potom vela veci zariadit z domu, nemusim chodit kade tade a stracat cas
@jamimka jj super toho mas teda dost 🙂 co robis cez ten skylink? normalne sa da aj platit?

@bibiana177 ake mas?

hrehusa
10. máj 2019

@ewiculik ja nakupujem, kupujem si oblečenie aj jedlo 🙂 Je to fajn, ak máš overené, vieš čo dostaneš, sedia ti veľkosti tak je to super pohodlné 🙂

bibiana177
13. máj 2019

@vierka_z no ja pouzivam napriklad aj cinske ako je wish, ebay a aliexpress tam mam karty normalne ulozene a este sa mi nic nestalo, nakupim za 5 korun doslova akurat sa na to dlho caka ale pride :D dalej mam bistro, ked jazdime do ceska tak pouzivam cesku dame jidlo, je toho fakt vela, podla mna sa nie je coho bat 🙂

bibiana177
13. máj 2019

@hettinka toho mas tiez riadne dost, ja tiez pouzivam strasne vela app a pride mi to uplne v pohodicke nie?

ivanka12311
13. máj 2019

Messenger, Pinterest, menštruačný kalendár, aplikácia banky, aplikácia mobilného operátora, YouTube

renat04
13. máj 2019

@ewiculik Ja ked mam pravdu povedat tak sa celkom bojim, lebo presne ako si pisala, proste nevies kto vsetko to vidi, neviem co by som robila keby sa mi niekto len tak dostane na ucet, asi by som zosedivela 😖😖

ewiculik
14. máj 2019

@hrehusa faaakt? A to cez co robis? Ja akoze mam stiahnute GLAMI, ale to vacsinou len posuva na ine portali kde to dostat, ale tam skor len hladam inspiracie a ked uz objednam si na dobierku, ale radsej si to skusim 🙂 Jedlo asi cez bistro ze?

@renat04 no jasne je to take. Tak ale asi vsade su nejake rizika, mna moj bankovy poradca nahovara na app od banky, ale neviem. Ja mam taku tu klasicu whatsApp, viber a collagemaker na fotky inak nic moc neplatim kartou cez net.

vierka_z
15. máj 2019

@bibiana177 jasne tiez si myslim, ze to je v pohode a ked uz by daco vedeli by sme o tom karty sa daju odstranit a keby sa prave nam nieco stalo v banke sa to vie vyreklamovat a peniaze su povinny vratit lebo zlyhal ich system nie my...

ewiculik
15. máj 2019

@wena stiahla som si tu aplikaciu na sledovanie vydavkov vyzera to zatial super diky za tip 🙂

hrehusa
16. máj 2019

@ewiculik hej fakt, áno glami poznám, ale tak kupujem podľa toho kde čo majú, ale najviac asi cez bershka 🙂 a hej jedlo cez bistro každý deň do práce nemusím mať nachystané peniaze no proste nič odíde to z účtu veď to je jedno či to dáš z účtu alebo kesh to proste aj tak musíš zaplatiť a takto to je pohodlnejšie, šak si stiahni a veď si skúste aj domov objednať 🙂

hrehusa
17. máj 2019

@ivanka12311 akého máš operátora keď máš appku 🙂 ?

ewiculik
17. máj 2019

@hrehusa stiahla som si a dala som si tam aj teda kartu, ked pridem domov z prace tak objednam rodinke obed a uvidime, diky za typy, A ake ceny maju na tej bershke?

ivanka12311
18. máj 2019

@hrehusa Telekom 🙂

hrehusa
20. máj 2019

@ivanka12311 fíha to je super, a ako si spokojná s tou aplikáciou? Ja mám inde paušál, pár krát som premýšľala nad zmenou, ale neviem kam by som sa prehodila :P Čo všetko tam vlastne máš v tej aplikácii?

hrehusa
20. máj 2019

@ewiculik no ako skúšala si objednať? Ako to dopadlo?

ewiculik
21. máj 2019

@hrehusa hehe ahojte, ano skusila som a super to bolo, v pohode mi to strhlo a vecera prisla asi do hodiny 🙂

hrehusa
22. máj 2019

@ewiculik tak vidíš to by si si mala stiahnuť nejaké ďalšie appky 🙂