Kde kúpim zrkadlovú fóliu do kúpeľne?

arcticcode
21. máj 2019

Neviete/nepočuli ste niekto o zrkadlovej lepiacej fólií, vhodnej do sprchového kúta? Musí to byť ale original zrkadlo, nie len nejaký alobal, čo bude zobrazovať blurovaný odraz. Potrebujem sa v tom normálne vidieť (nie, nie som metroš :D ). Existuje niečo také? K niečomu som sa dogooglil, ale podľa fotiek to bars nezarkadlí, odráža len také rozmazané machule

veronnica080
21. máj 2019

@arcticcode načo sa potrebuješ vidieť? Ja nič také nepoznám a to som robila v kúpeľňovom štúdiu... nič také tam nebolo.

zlatica99
21. máj 2019

nechapem, ako naco sa prosim ta potrebujes v sprchce vidiet? vsak aj tak sa ti to tam pri sprchovani celezamlzi? na to podla mna existuje len ta nalepovacia folia, ktoru tak nechces

rik01lulaka
21. máj 2019

My sme mali doma klasické zrkadlo v rohu nalepene, super to je, ale bohužiaľ čisté nevydrzalo dlho...

arcticcode
autor
21. máj 2019

No potrebujem, ak si chcem oholiť niektoré časti tela, kde bežne nevidím. Asi sa to bude rosiť, to je naprd. :(

17juraj17
21. máj 2019

@arcticcode Daj si tam klasicke zrkadlo. Foliu jedine ak mas kut z cireho skla tak z vonkajsej strany sprc. kuta
@veronnica080 Ja napriklad chcem velke zrkadlo aby som opticky zvacsil sprch kut a presvetlil aj napriek tomu ze sa o neho budem musiet viac starat.

arcticcode
autor
21. máj 2019

@17juraj17 tak my nemame sprchovy kut, ale sorchovu oblast. Meter krat 2,50 metra :D

veronnica080
21. máj 2019

@17juraj17 ty si vieš predstaviť, že keď si dá do vnútra kúta zrkadlo, tak proste sa aj tak od vody zarosí a zamlží a nebude aj tak nič vidieť? :D

17juraj17
21. máj 2019

@arcticcode To je uplne jedno. Princip je rovnaky. Aj v sprch. oblasti si mozes dat namiesto zasteny sklo s fóliou ci zrkadlo na stenu.
@veronnica080 Jasne. Viem co je zrkadlo v kupelni. No v Sprche to staci obliat vodou a je vidno. Taktiez su pripravku co zmiernuju zahmlenie ci uz skla tak aj zrkadla.

arcticcode
autor
21. máj 2019

@17juraj17 Presne to som mal na mysli. Vodou ojehaš a vidno. V konečnom dôsledku sa sprchujem 30 stupňovou vodou, takže ani tej hmly nie je extra veľa. Ženy sa väčšinou sprchuju 40 a viac stupňovou, nuž aj hmly majú veľa.

lubik87
21. máj 2019

@arcticcode my máme v kúpeľni pri vani . Kôli detskám je to vlastne fólia na plaste nalepená . Je to 100%zrkadlo 😊robila nám to reklamná firma promo Design . Plánujem aj na dvere skríň vstavaných do.detskej

arcticcode
autor
21. máj 2019

@lubik87 presne toto chcem. Meter krat pol metra. Kolko to vyjde taka sranda?

lubik87
21. máj 2019

@arcticcode no my máme 60*120 a cena bola 60€( po zľave neviem koľko) 🙈 rámiky som dokupovala ja . Ale toto je na plaste na doske až by si chcela len čisto fóliu asi to bude menej ...ale pokiaľ nemáš deti tak by som kľudne nalepila aj klasické zrkadlo z.merkury za 20€

lubik87
21. máj 2019