Zrušenie predajne Tégel v Košiciach. Čo s požičaným?

poleva
3. jan 2011

ahojte,neviete niečo o zrušení tejto predajne? mala som od nich požičanú váhu,a nemám ju kam vrátiť.samozrejme,že sú mi dlžny 30 eur,ktorú som zaplatila ako zálohu.Je tu niekto taký komu ostala váha? samozrejme dalšia zbytočnosť,nakoľko ju nepotrebujeme,nenechali na seba ani kontaktné údaje,ani čo sa týka reklamácie,telefónne číslo je nefunkčné
dakujem

poleva
autor
5. jan 2011

nikto tam nič nekupuje ? nekupoval,teda!

poleva
autor
6. jan 2011

košičanky píšte 😵

ani2
10. jan 2011

ahoj. my sme tam tiez kupili kocik, a teraz neviem, kde sa vratime v pripade reklamacie. pisala som mail aj do madarska, ale ani odtial mi neprisla ziadna odpoved. 😠 tiez rozmyslam nad tym, ako sa k nim dopracovat. skusim napisat na soi, ci nevedia poradit.

nata_
3. feb 2011

@poleva ta predajna bola otrasna, asi tam nikto nechodil, tak krachli..neskusila si tegl v miskolci? ci to nie su ti isti majitelia? urcite je zo zakona dane, kde v pripade zrusenia predajne mozes reklamovat...teda ak bola zrusena len jedna predajna, nie cela siet predajni...

poleva
autor
3. feb 2011

ahojte kontaktovala ma ich ekonomka a penieze mi vyplatili,chcvalabohu
napísala som im na mailovú adresu ,ktorú majú na webw.
ani mne sa tá predajna nepáčila,veľmi neochotné predavačky a v madarsku to isté ☹

ugh
5. mar 2011

@poleva ahoj, ja potrebujem reklamovat kocik z tegelu a po madarsky neviem 😒 a kde si nasla prosimta ten mail?ja som inak mala stastie na jedneho mladeho predavaca,ten bol velmi ochotny🙂

poleva
autor
6. mar 2011

@ugh ahoj skús na stránke tegelu,www.tegel.sk,tam je telefonne číslo
ahoj

ugh
6. mar 2011

ano,skusim,dakujem🙂 ale pises,ze cislo je nefunkcne,preto som sa pytala na mail🙂

poleva
autor
15. mar 2011

@ugh ahojky ja som tam napísala mail a ozvala sa mi ich ekonomka,napíš mi či potrebuješ ešte na nich kontakt a ja skúsim vyhrabať mailovku.
a ta predajna bola fakt otrasná ale aj v miskolci v tegeli boli veľmi neochotné,priam drzé predavačky ☹

barborka15
3. nov 2011

Dobry vecer,neviete mi prosim poradit ako sa spojit so zrusenou predajnou TEGEL v Barci v Kosiciach,je zrusena a ja ppotrebujem reklamovat kocik.Na ich stranke je nejake tel.cislo,ktore je ale NEFUNKCNE... Prosim poradte :(

motylik_22
10. nov 2011

@barborka15 ahojyk asi neskoro no predsa... predajna je zrudsena ja osm sa to prisla pred tyzdnom... reklamovat veci sa udajne nedaju nikto nekumunikuje udaje su neplatne v madarsku povedlai ze oni s tym nicc nemaju moj mm tam bol osobne... dokonca sa nan vyvrestali... takze nefunkcny tovar mi je na prd.. a zaruka v ...

barborka15
11. nov 2011

Dakujem...skusim nejako zistit cez SOI..ci nevedia poradit oni....ak sa nieco dozviem,tak dam vediet...

bigp
1. dec 2011

Caute,
predajna tegel bola zrusena, avsak este donedavna existovalo t.c. ktore riesilo reklamacie.

Ked chcete, kontaktujte ma na t.c. 0917733330 a posuniem vam ho dalej.

S pozdravom Pali, expredajca TEGEL.