• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zrušili všetky detské relácie. Čo vy na to?

15. marca 2011 
Ozaj,Gombíkovo už nie je,aj som na to zabudla :sweat_smile: Ale bolo to super pre škôlkárov,no na tom sa museli trošku ponamáhať a to sa im už asi nechce.
My máme Káčerovo nahraté na videozazete,aj Gumkáčov. :sunglasses: :grinning:
13. mar 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naozaj to dávali skoro ráno? No niekdy som si privstala, aby som videla rozpravkuvú jazdu, ale väčšinou sa mi nechce. :wink: Ale pamätám si ako pre piatimi šiestimi rokmi bývalo na jojke cez prázniny skoro každý deň káčerovo a Chip a Deil. A ešte mi veľmi chýba jeden Slovenský verčerník. :cry: neviem, ako sa to volalo, ale bol to môj najobľúbenejší večerník. Bolo to hrané ako Bambuľka a bolo tam také dievčatko. Malo malého bračeka a ten sa všeličoho bál. Npríklad Ohňa. A To dievčatko mu porozprávalo, že aj ona sa bála ohňa a že ten jej strach s apreminil na Ohňostroj. Neviete náhodou názov rozprávky?
17. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co spiderman je dobry, ale aj kuko bol super.
27. mar 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my teraz doma pozerávame / neviem presne názov/- panáčik zo semaforu.
20. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no des, skoda je toho rada som to pozerala :wink: nase deti naju bohuzial pocitace :angry:
20. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale na bambulku nemá nič,tá vedie na celej čiare.
20. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozrite si prosim stranku http://www.rozpravky.tv , urcite sa tam vratite radi spat.
12. mar 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deti.sme.sk
12. mar 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa celkom pozdaval majster N a jeho zabi slizik. take humorne - naucne. ale to bolo pre starsie decka.
inak moj maly fici na Jim-Jam. a hlavne rozpravka, kde sa hovori u rozbiteho narazniku :grinning: .
12. mar 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Komerce.”
15. mar 2011 o 03:38 • iemzm
@maca_p u nas taktiez JIM-JAM a hlavne Poziarnik Sam, Borek stavitel, Osvald, Tulene, Pingu, pesnicku Dorotka si vyspevuje... a HabušHabuš /Rubbadubbers / :grinning:
15. mar 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok