Zvačšenie objemu vlasov. Ktorý prípravok odporúčate?

deniska0704
23. okt 2009

Ktory prípravok je podla vas najlepsi na zvacsenie objemu vlasov?Dakujem za rady!

marse
23. okt 2009

sampony od elseve su dobre a tiez teraz ten lak na vlasy 2x vacsi objem, mne to urobilo ze buuum 😀

inotaj
23. okt 2009

ja mam teda hodne jemne vlasy ☹ uz som skusala vsetko mozne aj nemozne, ale co sa mi najviac pozdava je MATRIX - rada na jemne vlasy - mam sampon, bojemove tuzidlo aj lak na vlasy, je mi jasne ze hrivu zlatovlasky nikdy nebudem mat, ale v ramci mojich moznosti sa mi to zda celkom fajn,

soanpe
23. okt 2009

základ je KVALITNÍ sestřih a vlasová kosmetika už je jen třešnička na dortu 😉

macka01
23. okt 2009

dobrý strich tiež urobí svoje,deniska teba veľmi zaujimajú temy o kozmetike však?lebo len take zakladaš,no nič v zlom to som len postrehla 😀 😀

deniska0704
autor
23. okt 2009

Ano , mas pravdu, zaujimam sa o kozmetiku.

macka01
23. okt 2009

soanpe tak sme sa zhodli naraz,môžeš mať sebelepšiu vlasovú kozmetiku ale keď nebudeš mať kvalitný strih,najčastejšie postupne zostrihaný ,tak ti to nepomôže

aponchie
23. okt 2009

ja mam novej sestrih celkem kvalitni bych rekla a krasnej,ale stejne mi splihavaji vlasy..uz jsem tu zakladala temu na vlasy a sampony ..tak ja za sebe Sebastian TIGI a Loreal

kubaka
23. okt 2009

nejlépe mi objem vlasů zvětší moje batolátko - hrozně rád se mi v nich probírá, noří prstíčky a cuchá 😀 Výsledek zaručen 😅

macka01
23. okt 2009

ak používaš penove tužidlo,je dôležite,by si si ho nedávala na vlasy zvrchu, ale na korienky odspodu,neviem či mi rozumieš.Zodvihneš prameň vlasov a nastriekaš,keď dáš navrch,tak ti oťažejú a účes nedrží