Zvlhčovač vzduchu. Podeľte sa o skúsenosti

lucaska
2. okt 2008

ahojte, mate niekto skusenosti so zvlhcovacom vzduchu,ak ano bola by som rada keby ste sa podelili o skusenosti, na trhu je ich vela ale nie vsetky su dobreee......dakujem

stresmenka
2. okt 2008

Lucaska ja mám a som veľmi spokojná kupovala som ho kôli prckovi lebo sme boli strašne zahlienený ja mám solac baby dreams je to ultrazvukový ionový zvlhčovač aj cena bola priateľná 1399.- v nay

lucaska
autor
2. okt 2008

a mozem sa ta spytat pouzivas ho kazdy den??? nema nejake negativne ucinky?????

lucaska
autor
2. okt 2008

este by som sa chcela spytat ako je to s nastavenim,ovladanie????

stresmenka
2. okt 2008

lucaska nepoužívam ho každý deň, len keď mal malý hlieny používala som ho na lepšie dýchanie zatiaľ má len 3 mesiace tak choroby neboli chvala bohu 🙂 nastaviť sa dá od najslabšieho po silné ovládanie je ručné a pri zapnutí stále svieti modrá kontrolka, eď dôjde voda samo vipne je to výrobok originál pre deti.

lucaska
autor
2. okt 2008

ja ho chcem pouzivat teraz vo vykurovacom obdobi, lebo mali mal laringitidu, aj som mu davala na postielku vlhke plienky ale zvlhcovac by bol lepsi , chceme nejaky kupit len nevieme vybrat,..... dakujem ti si zlata...

stresmenka
2. okt 2008
lucaska
autor
2. okt 2008

este by som potrebovala poradit aky je rozdiel medzi ultrazvukovym a parnym?????

stresmenka
2. okt 2008

tak to neviem a je aj nejaký ultrazvukový o tom som nepočula, ale pri kúpe som si pozrela veľa značiek ale z ultz. som sa nestretla

loren
16. mar 2010

prosim vas neviete kde sa daju kupit nahradne krystaliky do zvlhcovacu? akej ich mate farby?

lilly21
16. mar 2010

a neviete, ako to zvysi vlhkost v byte?
lebo my mame nadchu, tak zvlhcujem ako sa da (uteraky...), ale zvysim max o 2-3%...

majkokova
21. mar 2010

ahojte,
ja mám vážny záujem o hocijaký funkčný zvlhčovať za dobrú cenu, nový nechcem 😒 ... Viete mi poradiť??? 😝
Mery