• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvlhčovač vzduchu. Podeľte sa o skúsenosti

21. marca 2010 
ahojte, mate niekto skusenosti so zvlhcovacom vzduchu,ak ano bola by som rada keby ste sa podelili o skusenosti, na trhu je ich vela ale nie vsetky su dobreee......dakujem
2. okt 2008 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucaska ja mám a som veľmi spokojná kupovala som ho kôli prckovi lebo sme boli strašne zahlienený ja mám solac baby dreams je to ultrazvukový ionový zvlhčovač aj cena bola priateľná 1399.- v nay
2. okt 2008 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a mozem sa ta spytat pouzivas ho kazdy den??? nema nejake negativne ucinky?????
2. okt 2008 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
este by som sa chcela spytat ako je to s nastavenim,ovladanie????
2. okt 2008 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucaska nepoužívam ho každý deň, len keď mal malý hlieny používala som ho na lepšie dýchanie zatiaľ má len 3 mesiace tak choroby neboli chvala bohu :slight_smile: nastaviť sa dá od najslabšieho po silné ovládanie je ručné a pri zapnutí stále svieti modrá kontrolka, eď dôjde voda samo vipne je to výrobok originál pre deti.
2. okt 2008 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja ho chcem pouzivat teraz vo vykurovacom obdobi, lebo mali mal laringitidu, aj som mu davala na postielku vlhke plienky ale zvlhcovac by bol lepsi , chceme nejaky kupit len nevieme vybrat,..... dakujem ti si zlata...
2. okt 2008 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
este by som potrebovala poradit aky je rozdiel medzi ultrazvukovym a parnym?????
2. okt 2008 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to neviem a je aj nejaký ultrazvukový o tom som nepočula, ale pri kúpe som si pozrela veľa značiek ale z ultz. som sa nestretla
2. okt 2008 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim vas neviete kde sa daju kupit nahradne krystaliky do zvlhcovacu? akej ich mate farby?
16. mar 2010 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a neviete, ako to zvysi vlhkost v byte?
lebo my mame nadchu, tak zvlhcujem ako sa da (uteraky...), ale zvysim max o 2-3%...
16. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
ja mám vážny záujem o hocijaký funkčný zvlhčovať za dobrú cenu, nový nechcem :unamused: ... Viete mi poradiť??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mery
21. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok