Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
22. feb 2010

Ahojte,
Miňa a Mirka ďakujem 😉 .
Janka, my sme mali víkend hrozný 😒 . Teda ja. V sobotu som celý deň preležala v posteli s migrénou, uľavilo sa mi asi večer okolo pol deviatej ☹ . Ale ako sa vraví, človek si zvykne na všetko. A akoby toho nebolo dosť, nad ránom ma začalo pichať v okostnici a bolesť mi vyrážala do ucha. Takže som zase toho veľa nenaspala. V nedeľu som bola taká unavená, že sme boli doma, ja som nemala chuť nikde ísť. Takže takýto víkend máme za sebou. o ničom.
Som rada, že aspoň Vám to vyšlo a riadne si sa najedla 😀 . A oslava dopadla ináč dobre? 🙂

jajus
22. feb 2010

Ivka tak to mi je luto ☹ ale už si ok?
Oslava dopadla super Tobinko sa krásne hral s chalanmi len oni dvaja sa nakoniec trošku pobili ( resp. hrýzli)
Mne prospieva cudzie prostredie chutilo mi jesť, nebolo mi zle ale ako sme prišli domov nestihla som dať dole bundu už som letela na WC 😖 ale dufam, že to už bude čoraz lepšie 😵
No od 1.3 som slamena vdova Michal odchádza do nemecka na 6 týždnov 😢 ale aspoň každy druhy týž. pride na víkend domov ale aj tak.

iwuskaaa
22. feb 2010

Janka, že by som bola ok, nemôžem povedať, zase cítim hlavu, tak neviem, budem musieť ísť k Dr. K zubárke som sa tiež objednala, aby to nebolo niečo vážne, kým je to aspoň takto ☹ ...Takže takto sa máme my...
Mne tiež chutí jesť inde viac ako doma 😀 .
Tak budete sami s Tobinkom. Ale aspoň máš na blízku pomoc 😉

jajus
22. feb 2010

Ivka tak len oddychuj moja, mna tiež niekedy pobolieva zub ale kym to nieje akutne tak sa mi nechce isť k lekárovi 😅
to je teraz naozaj super že su naši tak blízko, aspoň po obede nas tam budu mať každy deň 😀 večer som unavena ako keby som cely deň makala v bani a to cez obed spim každy deň aspoň hodinku 😀

jajus
22. feb 2010

ozaj dens rano mi zabehla slina a poriadne nemohla som sa nadýchnuť nemohla som ubližiť drobcovi, tým že som bola bez kysliku ☹ asi mi šibe ale mi to neda

iwuskaaa
22. feb 2010

Janka, ďakujem...štvrtok na mňa mysli 😉 .
A keď bude preč, tak príďte aj k nám, nech sa pohrajú detičky 🙂 .
Ja už unavená nebývam veľmi, čo sa teším 🙂 . A Tebe nech nevoľnosti konečne ustúpia 😉

jajus
22. feb 2010

Ivka budem neboj 😉 jasnačka dojdeme vas pozrieť, trošku pokecať a už vas chcem vidieť 😵
no už citim že trošku ustupuju, ked sa najem rano už nevraciam a večer to si musim davať pozor aby som sa neprepchala inač sa da vydržať 😀
ja už chcem isť na sono taaaaaaaaak hrozne chcem vidieť mimi 😵 ked som čakala Tobina už som mala o takomto čase 4 sona za sebou tak som bola taka kludna a teraz mi to chýba 😀

iwuskaaa
22. feb 2010

Nie, nemohla si ublížiť, neboj sa 😉 . Viem, že hocičo teraz človeka vie napadnúť, ale toto určite nič nieje 😉 .
Ja idem už o týždeň, tiež sa teším 🙂 . Keby mi už aj pohlavie povedal 😀 , tešila by som sa viac 😀 .
Tak Vás teda budeme čakať, tešíme sa 🙂 .

jajus
22. feb 2010

ved to človeka napadne hocičo 😅
juuuuj Szedely ten pohlavie určite nepovie 😠 ale chcela by som aj ja vedieť už teraz 😵
ja sa ozvem ked budem planovať návštevu 😉

arimzv
23. feb 2010

Baby uz aj ja som dneska dostala kiahne 😀

lucka23
23. feb 2010

ahojte. ivka joj tie tvoje migreny. ☹ taaaak by som ti dopriala aby ta teraz netrapili.

janka tak super ze je to uz na celkom fajn ceste zbavit sa nevolnosti. 😉 a pekny vikend ste mali. ked sa zbavime soplikov tak sa aj my urcite vyberieme niekam okupat. a neboj 6 týzdnou utecie ako voda vsak mas pomoc blizko. aj ked viem ze manzel je manzel. 😀

mirka to si robis srandu alebo ozaj? 😅

zvalka
23. feb 2010

Ahojte. Mirka,a ty si nemala kiahne v detstve? Tak skore uzdravenie ti zelam.
Janka,super,ze ti to trosku prechadza 😉 hadam uz bude len dobre 🙂
mina vitaj,ako sa mate? 🙂
blahozelam novej tehulke

zvalka
23. feb 2010

Lucka a vy sa ako mate?

arimzv
23. feb 2010

ahojte
nie nerobim si srandu, ozaj mam, odchadzam na PN, zajtra som dohodnuta s doky kvoli pn-papierom. ale beriem si robotu domov nejaku.
ja som nemala ziadnu detsku chorobu ako decko 🙂

lucka23
24. feb 2010

fiha mirka tak potom skore uzdravenie ti prajem. 😉 a aky priebeh to ma u teba? taky ako u deti?

zvalka my sa mame v celku fajn. lukas je uz 2 týzden doma. tak mame veselo. uz sa zacina nudit, predsa mu je len s detmi lepsie ako doma 🙂 a vy ako?

jajus
24. feb 2010

fiiiiiii mirka tak to prajem skore uzdravenie 😉
lucka no dufam že to pôjde rýchlo a čoskoro bude polovica apríla 😀
aj ja badam že by tobino potreboval detsky kolektív, tiež sa niekedy nudí a to už nevime čo by som sa sním hrala, niekedy mi fakt dochádzaju nápady. Takže nech sa rýchlo oteplí a my budeme chodiť na preliesky a do škôlky pohrať sa .

mina84
24. feb 2010

jajus, my sa mame fajn, este som na materskej, aj ked by som uz chcela ist do roboty, ale my dom staviame v Travnici, a teraz som vo zvolene, takze na rok, co predpokladam ze by sme mohli zo stavbou skoncit, si pracu tu hladat asi nebudem, chcela by som si otvorit kadernictvo ale urcite nie tu vo zvolene, tu je toho hroooooozne vela, takze este si vychutnavam matersku, uz by som asi aj ja brala druhe babo, ale najskor musime mat vlastne byvanie, takto u nasich to je katastrofa, tolkí v jednom dome, nikto nema sukromie ... aj ked je super ked mam maminu po ruke a ked nieco potrebujem vybavit, vzdy mi domku postrazi, ale uz chceme byt sami...domka, je zlata, len stale zle spava v noci sa este budi cca 5krat, takze to mi uz lezie dost na nervy a nechce chodit na nocnik takze mame stale plienky, co uz je dost hanba v 2rokoch, no snad sa do leta tych plienok zbavime ... nezavidim ti tiez nevolnosti ale to uz o chvilu pominie a budes vsetko fajn, ked budes vediet pohlavie, daj vediet, som zvedava ...
zvalka, my sa mame fajn a co vy, ako sa dari, ako drobec, poslucha????
mirka, tie kiahne ti nezavidim, a kde pracujes, znova vo felyme???

zvalka
24. feb 2010

No my sme sa dnes boli ockovat. ☹ az teraz zabuvala,zlatko moje.jaaaj,tieto ockovania...este o 6 tyzdnov zase.som jej natrela octan.mastou nozicky.hadam bude dobre.

jajus
24. feb 2010

mina tak to je super,že budete mať domček svoje je svoje. Aj Tobinko zle spával a často sa budil a papal aj v noci do 2 rokov skoro. Potom sa to samo upravilo no niekedy aj teraz zle spinká a stále kontroluje či som pri nom a ráno sa pýta medzi nás, tam potom spinka ešte hodinku. Ale už je poriadne prešpekulovaný večer ked ho uložime ( stale ho uspavame, cez obed spi sam ale večer chce niekoho pri sebe) sa posledne týždne pýta kakať ale to je len zamienka aby bol hore, ked ho dam na nočnik tak nič a potom zneho nechce isť dole. 😀 potvorka
Jasne ked budeme vedieť čo čakame určite dam vedieť 😉
Mirka ja som po očkovani davala hneť studeny obklad a nurofen pre istotu 😉 ale neboj určite bude dobre ak zareaguje tak na druhy deň bude dobre. 😉

zvalka
24. feb 2010

Jajus,aj ja som uz v amb. dala studene na nozicku a doma nurofen 1ml od bolesti. Zatial viac nebudem,len ak bude teplotka. Vraj sa neodporuca,aby sa dobre vytvorili protilatky.

arimzv
24. feb 2010

ahojte.
no kiahni mam ovela viacej ako natalka, aj v kuse teplotu okolo 37,5 tak sa len tak tmolim po byte a snazim sa vela spat.
dakujem ze na mna myslite 🙂
Mirka nie, tam uz nerobim, nechceli ma uz naspat po materskej. teraz pracujem vo firme co stavia nizkoenergeticke domy administrativu a som spokojna 🙂

lucka23
25. feb 2010

ahojte. tak mirka nech si cim skor fit ti prajem. a natku mas doma? inak jedna taka firma nam stavia pizzerku. bola by sranda ak by si robila v tej istej 😀

mina tak to mas vesele kad domca este takto buntosi v noci ☹ a s plienkami to nie je ziadna hamba. lukas sa odnaucil prsne týzden po 2 rokoch uplne zo dna na den sme sa ich zbavili. na spanie este mame ale tych neviem ako sa zbavit. lukas vela pije tak ma rano total mokru plienku aj ked ho dam vecer poriadne vycikat. asi ho budem musiet zacat budit aspon 2 krat v noci lebo by som uz bola rada ak by som nemusela kupovat dalsie plienky. tak uvidim ako nam to pojde.

janka veru uz nech je pekne teplucko. ja sa taaaaaak tesim na jar ze az. 😵

jajus
25. feb 2010

ahojte, aj tobino ma plienku na spanie tiež je poriadne rano pocikaný. Lucka ja sa už neviem dočkať na teplučke počasie už mi leze na nervy tato zima 😠
Ivka ako si dopadla u lekára? Ozaj jedli ste v tehotenstve niektora syr Gouda?

zvalka
25. feb 2010

jajus, ja som sa vyhybala len plesnivym syrom 😉 gouda je podla mna v pohode. aj ked tusim, take tie neupravene mliecne vyrobky asi opatrne.... 😒 ale toto mozes si myslim. ja som nejedla klobasy, jaternice - zo zabijackovych specialit vraj moze byt toxoplazmoza, tak som radsej nejedla. a urcite nie tonic- chinin. inak zvysok v pohode. 😉
a potom tusim v 2.trimestri odporucam ten femibion + dha, tie omega su super na vyvin mozgu 🙂

jajus
25. feb 2010

mirka ja nejak vôbec syry nemusim a ani maso ja som teraz hroooooooozne zeleninová a polievkova. Ked syr tak tofu, ale minule ma prepadla chuť na anglicku slninu tak som si trošku dala priznávam. 😀
Svagrina mala na narodeninovej oslave goudu syr a celkom chutil malemu tak som ho chcela kupiť ale potom som našla, že je z kozieho mlieka ten by sa nemal v tehotenstve, tak tobino bude musieť vydržať trošku, lebo neviem či by som odola, aj ked na syr nemam chuť možno by som neodolala 😀

jajus
25. feb 2010

mirka a ako mala neteplotovala po očkovaní?

iwuskaaa
25. feb 2010

Ahojte 😉 , bože ako dávno som tu nebola 🙂 ...

Mirka, v prvom rade Ti prajem skoré uzdravenie, nech Ťa kiahne rýchlo prejdú 😉 . A hlavne oddychuj 🙂 .

Lucka, kiež by si mala pravdu, ale ja sa migrény zrejme už nezbavím 😒 . Ale zase radšej migrénu ako trpieť zuby 😖 ...tie som si vytrpela od nedele až až...tak sústavne od utorku. Dnes som sa normálne tešila k zubárke, aby som mala konečne pokoj. Chcela som injekciu, nevedela som si predstaviť, že mi bude vŕtať do boľavého zuba, ale nedala mi, lebo som tehu. No vydržala som, bolo to v pohode 🙂 a už ma nebolí nič 😵 ...

Janka, ja Goudu papám normálne, aj teraz ju máme doma. Ja som syry jedla aj pri malom a dosť a všetko je ok. Aj nivu si občas dám, keď ma prepadne chuť 😝

arimzv
25. feb 2010

ahojte
aj Tebe Ivka dakujem
uz je mi lepsie, aj teplota odisla.
natka do skolky chodi, by mala riadne nervy keby nemohla ist 2 tyzdne vonka kvoli mne, tak sa striedaju v. s mojou maminou.
No Lucka neviem o tom, ze by sme stavali pizzerku, ale aj napriek tomu, ze ju nestaviame, sa do nej pridem rada najest 🙂
volala som s kamoskou z vysky, za dva mesiace jej idem na svadbu, tak pevne dufam, ze dovtedy budem opät ako tak k svetu 😀, aby som svadobcanom nestrasila 😀

zvalka
25. feb 2010

Mirka,skore uzdravenie a hladky priebeh 😉
janka,nastastie neteplotovala,mala len 37,6.ale cakala som,ze bude viac buvat cez den.a dnes bola taka hmla,ze sme vonku az teraz 🙂 tak hadam pospi 😉

jajus
26. feb 2010

mirka tak super to zvládla Tamarka 😉
Ivka ty si poriadny pripad 😀 ja syr teraz nemusim nejak mi nechutia naštastie 😀 ale ja viem som až priliš opatrna to som bola aj pri Tobiaskovi no čo narobím 😅
Tak super že zub už neboli tak nech už si to tehotenstvo len uživame 😉 mne tie nevolnosti trošku ustupili je mi len ťažko večer tak si radšej idem lahnuť 😉 Miško ma somna radosť pretože sexik je v nedohladne kedže rano a večer som nepoužitelna 😅 😀