Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
14. apr 2010

mirka ty 5 a ja potrebujem dat dole 10. 😀 Snad sa to nejak podari. ak chcem otehotniet tak potrebujem urcite zhodit aby som nezacinala s touto vahou 😀 😀 😀

zvalka
14. apr 2010

Lucka,tak 5 je to minimum. Ale idealne je 8-10.ale radsej 5 si poviem,aby som to mala realnejsie. 😉

jajus
14. apr 2010

ahojte no to chudnutie, mne sa trošku obnovila chuť na sladke aspoň cukrik zjem, doteraz mi vôbec nechutilo sladke. No ja som 1trim. trošku schudla pri tom vracani, no pribrala som už 6,5kg 🤐 no mam pocit, že to bude znovu valibuk. A to jem prevažne zeleninku cestovinky, krumpliky a vaha ide takto hore, no čo už.

lucka23
14. apr 2010

mirka dobra taktika 😀

janka ale aj z cestovin a zemiakov sa dost pribera. 😅 😀 ale neboj. na tebe urcite tých 6,5 kg ani nevydno. a aj keby si nieco pribrala po porode budes hned ako laň. mas to proste dane. 😉

iwuskaaa
14. apr 2010

Ahojte, vidím že máte super tému nahodenú 😀 .
Lucka, ako sa cvičilo? Tak teta ťa potešila, čo? 😀 😝 . Nemyslím si, že na tebe tak vidieť nárast váhy, neboj sa 😉 .
Ja som zatiaľ pribrala 3 kg, čo som rada, ale v treťom mesiaci som schudla 2 kg, to som aj spomínala asi. Tak uvidím či to naberie vysoké tempo alebo nie do termínu 😀
To počasie vonku mi ide už poriadne na nervy 😠 . Iba doma sedieť, my už nevieme ako sa máme s Davidkom hrať 😒

arimzv
14. apr 2010

ahojte
aj ja sa pridavam k tuzbe schudnut, minimalne 5 ale najradsej 10-12 kg. aj sa mi pred par tyzdnami podarilo, ale dako som sa cez velku noc rozjedla a neviem sa zastavit 😖

jajus
14. apr 2010

IvKa no niečo mi hovor stým hranim ☹ dnes sme nespali tak to bude deň.
Lucka aj ja si myslim, že to vôbec na tebe nevidno, že si pribrala, no je to o pociteako sa ty citiš.
Ja som aj pri Tobinovi veľa pribrala no naštastie to všetko bolo za 3 mesiace dole. A ked začal behať tak som važila 48kg, bola som ako troska. No aj ja som mavala pocit niekedy akobz som važila 100kg, len ja sa neviem prinutiť vičiť 😅

lucka23
14. apr 2010

no ivka veru potesila. 😅 ale tak v podstate mala pravdu. viez v beznom obleceni to tak nevidno ako ked si das obtiahnute teplaky a triko. 😀 😀 😀 a pocasie je veru na nervy. este ze luky uz nastupil do skolky lebo tu by sa unudil za cely den.

mirka to doverne poznam. tiez sa niekedy neviem zastavit 😀

jajus
14. apr 2010

lucka a to v tom fitku stanovia aj cvičebny plan, či si ty cvičiš čo chceš?
A kedy idete na tu dovču, jooooj tak by som šla aj ja niekam a turecko je super voľba, tam by som určite raz chcela isť.
Buducu nedelu teda 25 ideme do BA tak ak budete niečo chcieť z Ikei tak dajte vedieť 😉

lucka23
14. apr 2010

janka nie cvicis co chces. ta pani ti vsetko poukazuje, povie ako cvicit a tak ale cvicebny plan ti urcite nespravi 😀 ale mne sa tam paci ze sa objednavas na presny cas takze nikdy tam nie je natresk. a hlavne chodia tam len zeny. dnes som bola znova ale uf mam dost. este chceme s kamoskou to striedat s takym vacuovym strojom ale ten je vo zvolene. + na oddych si dame skoricovy zabal na celulitidu. 😀 😀 😀 takze uz len to zranie odburat a som v poho 😀

jajus
14. apr 2010

tak super o par týždnov bude steba modelka 😉 mysliš roletk to je super stroj to mala svagrina v salone, vždy mala nanom natresk. A ten zabal to znie super 😵

lucka23
14. apr 2010

nie roletick ale vacu well. to je taky beziaci pac ale taky uzatvoreny. ta do toho zavru od pasa dole vysaju vzduchh, vznikne podtlak a ty ides na tom pase a spalujes tuky. a je to aj na celulitidu co mne treba 😀 a modelka sotva jani

iwuskaaa
15. apr 2010

Lucka, nezdá sa ti, že to nejako preháňaš? 😀 😝 Prosím ťa 🙂 .
Janka a čo idete do BA? My sa chystáme tiež, zrovna víkend po vás, už dlho sme neboli navštíviť rodinu, tak asi pôjdeme 🙂 .
Mirka, ty kedy ideš na tú svadbu? Nemýlim sa, však?

arimzv
15. apr 2010

ahojte.
Iwka mna myslis, lebo ja ano, idem buduci piatok 🙂

lucka23
15. apr 2010

nie ivka neprehanam. cestne pionierske 😀 😀 😀

fiha tak vy vyletiky do ba planujete. aj ja by som sla ale radsej nejdem aby ma nemrzelo ze nic nemozem kupit 😀

lucka23
17. apr 2010

boze baby kde sa zase vsetky tulate 😠 😀

my sme si dnes spravili taky mensi vyletik len tu u nas. nabalili sme spekacky, polienka a obedovali sme v prirode. paradne mi to padlo, musime zopakovat castejsie 😀 aj lukaskovi sa pacilo, opekal o 106 😀

jajus
18. apr 2010

ahojteeee, lucka my sme si v piatok uživali ocina a v sobotu sme sa boli kupať v ZH, aj vy ste si urobili super výlet už aj ja by som si niečo ugrilovala joj.
Dnes sme mali navštevu bola nas pozrieť Milka s rodinkou, ivka tak som sa jej pytala nato kedy robi sono Kamodova tak utorok určite, stredu a piatok. Najlepšie je zavolať a vraj je tehotna, no super som zvedava kto ma odrodi 😅

iwuskaaa
18. apr 2010

Ahojte,
my sme boli cez víkend v Tatrách, mali sme stretko s augustovými detičkami, bolo úplne super 🙂 😵 . Dávidko bol tiež zlatý, hral sa s detičkami, vôbec sa nebil o hračky, nepriečil sa, pekne papal a tiež spinkal. Takže s víkendom som spokojná 🙂 .

Janka, no uvidíme, necháme sa prekvapiť, ja idem na sono v stredu a ak nebude vidieť, resp. ak mi nebude chcieť Dr. povedať, čo to bude, tak idem do ZV 😀 . Tak na Kamoďovú pri pôrode asi nenatrafím, čo? 😖 Škoda...

Lucka, tiež pekný výletík, ja takéto výlety tiež zbožňujem, ale absolvujeme ich málo. Musíme sa polepšiť 😅

dadqa86
18. apr 2010

Ahojte mozem sa k vam pridat aj ja?Kedze som s Presova,ale pochadzam zo Zvolena a chodim tam k rodicom? 😒

strapanik
19. apr 2010

Baby, chcela by som vas poprosit o radu. Chceli by sme si uz kupit kocik, v piatok ideme do Nitry na vystavu BOCIAN, kde bude dufam dost velky vyber a mozno aj veltrzne zlavy. Napiste mi prosim vase skusenosti, co by mal dobry kocik splnat.

jajus
19. apr 2010

ahojte dadqa ahoj, Ivka tak to ste si urobili super víkendik 😉
strapanik podla mojich skusenosti pevna konštrukcia a hlavne okolo kolies žiadne plasty, rýchlo sa dolamu, väčšiu vaničku, teraz su moderne kočiky sice krásne ale vanička je malinka a kedže ideš do zimy budeš potrebovať aj fusak aby ste sa donej zmestili. Ja mam jane a som spokojna mali sme mať quinny no padlo to tak kupime vaničku jane a hotovo.

katarina.banska
19. apr 2010

ahoj strapanik.
ako pisala jajus aj podla mna je velmi dolezita velkost vanicky a potom tak isto aj sportovej casti. ak chcete kupovat trojkombinaciu ja odporucam cam cortinu. konstrukcia je super, lahucka, dobre sa sklada, a vanicka aj sportova cast je dost velka. 🙂 no tiez aj jane kociky su fajn, no o nieco drahsie ☹ aj ja som chcela jane znacku, ale potom sme sa kvoli cene rozhodli pre cam cortinu.

zvalka
19. apr 2010

Ahojte 🙂 jajus,tak ako dnes dopadlo sono? 😵

jajus
19. apr 2010

mirka ešte len idem po obede, už som taka nedočkava joj 😀 a drobec si kopka a kopka asi sa tiež nevie dočkať 😵
strapanik a ako piše katarinka dôležite aj aby sa ľahko skladal a bol ľahky. 😉

zvalka
19. apr 2010

Jajus tak cakame spravy a nejako ho spracuj,nech ti prezradi 😀

strapanik
19. apr 2010

dakujem za odpovede. Este mam jednu otazku: trojkolka alebo stvorkolka? Mne pride 3-kolesovy kocik menej stabilny. Aj ked su teraz velmi moderne, radsej by som sa asi priklonila k 4-kolesovej verzii. A velka vanicka je pre nas samozrejmost, obaja sme dlhani, tak aby drobcovi netracali o 2 mesiace nozicky z kocika. 😀 😀 😀

iwuskaaa
19. apr 2010

Janka, myslím na Teba, nech Ti povie Dr., iba super správy 😉 Ja sa tiež už neviem dočkať, do stredy je ešte ďaleko 😀 😵 .
Strapanik, ja tiež sa iba pridám k dievčatám so skúsenosťami....všímaj si veľkosť vaničky, kolieska - skôr nafukovacie, nie tie gumené, rýchlo sa vyjazdia a strácajú dezén, ako sa skladá a či sa vmestí do auta. Takisto je dôležitá športová časť, polohovanie opierok chrbta a nôh...ak ma niečo napadne, ešte dodám 🙂
My sme chceli kupovať Chicco Trio S3, nakoniec nás odradili práve kolesá - gumené...takisto sme chceli Peg Perego a bol strašne mohutný a ťažký, takže nakoniec sme sa rozhodli pre Casualplay S4...dosť som čítala diskusie vo "výbave" tu na MK, to mi pomohlo v rozhodovaní.
Ďalšia varianta bola Jané Slalom Pro 😉

dadqa86
19. apr 2010

jajus: Ahoj 🙂 a ahojte baby 😉

lucka23
19. apr 2010

dadqa vitaj. 😉

strapanik ja sa jednoznacne priklanam k znacke Jane. Ja som mal aprvy kocik Chicco S3. vanicka bola super , dala sa polohovat a bola aj dostatocne velka. no ako sme presli na sportak tak s tým som uz nebola taka spokojna. a vajicko som tiez pomenej vyuzila kedze vanicka sluzila aj ako autosedacka mala v predu a vzadu take korbicky na bezpec. pas. vadila mi na nom ta strieska. tak som si kupila sportak Jane Slalom a fakt uzasnyyyyy. je priestranny takze v poho sa do neho zmesti aj 3 roc. dieta. len keby v nom obsedelo 😀 😀 😀 nenasla som na nom jedinu chybicku. super sa polohuje. a tiez je dolezite polohovanie noh. na to nezabudni. aby ked ti tam drobec zaspi mu netrcali nozky dole. dalsia vyhoda podla mna su gumene kolieska. memala som ani raz problem s defektom, zato kamoska na quinny speedy mala defekt aspon raz za týzden. a to veru po stozku mame teren za vsetky prechy 😀 dalej si davaj bacha aby ti vosiel do kufra auta. 😀 a pokial ide ci 3 alebo 4 kolesovy ja som jednoznacne za 3kolesovy. lahucko s nim manipulujes 1 rukou a ta stabilita no neviem ale podla mna je to somarina ze su menej stabilne. tada ja som mala 2 trojkolky a obe boli stabilne az az. 😀

janka potom sa dufam hend podelis s infoskami. drzim palce aby to bola ta vytuzena bambulka 😵

a uz ani neviem co som chcela. o chvilu idem makat do fitka ale moc sa mi teda nechce. boze preco nemozem byt chuda bez namahy??? 😅 😀 😀 😀

lucka23
19. apr 2010

aaa uz viem co som chcela. 😀 ivka paradny vikendik, budu aj nejake foto nech sa pokochame? a kde ste presne boli?