Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
8. jún 2010

mne je tiež lepšie toho 19teho

iwuskaaa
8. jún 2010

19. 😵
A ešte otázočka...bude to čisto dámsko - detská jazda, alebo dámsko - pánko - detská? 😀

zunka
autor
8. jún 2010

že pánko 😀 , tak si môžeš aj pánka pribaliť Iwi. Môj nebude doma, ale ostatní sú vítaní.

iwuskaaa
8. jún 2010

Zuzka, to bol preklep, malo byť pánsko 😀 😀 😀

zunka
autor
9. jún 2010

ja viem, že je to preklep,.........veď aj ja robím toľko chýb......nič v zlom. 😀 Len sa mi to páčilo 😉
Môžem Šimimu vytiahnuť už bazén, keď je takto teplo? alebo nie? 😖

petullia
9. jún 2010

caoooo.... Zuni nuz neviem neviem, ci budeme vo ZV... ak by sme nebodaj boli, ta vas isto dojdem kuknut 🙂 ale asi skor ee 😒

zunka
autor
9. jún 2010

Peťka, ak sa bude dať prísť, tak ste vítaní všetci traja.

petullia
9. jún 2010

dakujeme Zunka.... vsak ja sa k tebe chystam uz dlhsie, ale otravovat ta xcem s niecim... vsak ty asi vies s cim 😅 😀 😀 😀 ale dakujeme... 🙂

zunka
autor
9. jún 2010

viem Peťka viem 🙂

iwuskaaa
10. jún 2010

Zuzka, ja si myslím, že Šimonkovi môžeš kľudne bazén vytiahnuť, veď vonku je neskutočné teplo 😝 ...my tiež dnes asi vytiahneme na balkón 😀

arimzv
10. jún 2010

ahojte.
Janka ako ste pochodili s nakupmi? 🙂
ak viete, poslite mi prosim do IP kontakt na tu babu co robieva Lucke torty na Lukaskove narodky, diky 🙂 kamoska by potrebovala, ale dost urgentne 🙂

arimzv
11. jún 2010

Zuzik dakujem 🙂

jajus
11. jún 2010

Ahojte, Mirka no niečo som kupila ale bohviečo to nebolo len čiapočku, osušku, KIKO plienočku inač nič nemala čo som chcela 😠 net to isti 😀
Inač tu je presne stranka danky čo pečie torty http://www.dankatrnka.kat.sk/
Mala natka je už poriadna kočka, maly sa stále pýtal, že čo to mala Natka v ruke 😀

zunka
autor
11. jún 2010

zopár praktických otázok z kúpelne 😒 - čo dávate do tej malej nádobky, kde býva kefa na záchod? savo? alebo nič? alebo niečo iné? Potom - ako mám dosiahnuť aby mi uteráky po čase neostali také nepekne špinavé aj keď sú čerstvo vyprané. Máme väčšinou v takých svetlých farbách a používaním stred tých uterákov osivel a už nie sú biele ale ako špinavé. Ani vanish nepomáha. A ešte som niečo chcela a už neviem čo.

iwuskaaa
11. jún 2010

Ahojte 😉 ,

Mirka, ja ti už písať link nemusím, alebo áno? 😀
Zuzka, tak v tej nádobke zvyknem mať Savo alebo Domestos, proste niečo na WC čo sa používa na čistenie. Ako kedy, podľa toho, čo mám doma 🙂 . Čo sa týka uterákov, v tom ti veľmi neporadím, nemám skúsenosti. Ale mne sa ešte viac ako Vanish osvedčil Ariel Profesional, neskúšala si to? A ako perieš uteráky? Ja uteráky, osušky a utierky všetko na 60 stupňov.
Ja mám taký problém s bielymi vecami. Po čase ako by boli zadubené, tiež sa s tým pasujem už dlho a neviem si rady 😒 😠

arimzv
11. jún 2010

nie iwka, vdaka
kamoske som cislo poslala, len mi este nedala vediet, ci sa dohodli
Jani jasne, vsetko je na webe, ked uz je vo ZV, taky blby vyber
Tobinko bol zlatucky, je z neho riadny junak,
joj keby som sa toho psa co mala natalka v ruke vedela zbavit, uz je v prisernom stave 🙂

lucka23
15. jún 2010

ahojte baby. my sme sa v pondelok o pol 6 rano vratili domov. bolo super az na par veci. tu co nove? bude to stretko?

jajus
15. jún 2010

no ahoooooooooooojjjjjjj, hovor ako bolo, som zvedava, aj na fotočky 😵 😵 Spokojní s dovolenkou a maly ako zvládol let?
stretko sme sa na 100% nedohodli ale asi tuto sobotu Mirka ešte nevedela či dojde, ani Dada nepotvrdila ale my s Ivkou môžme 😀 a ešte aj Zvalka.

iwuskaaa
15. jún 2010

Lucka, som rada, že ste sa v poriadku vrátili domov 😉 . Vítam ťa opäť doma na Slovensku 😀 , zariadili sme pre teba slnko, aby si nepocítila veľký teplotný rozdiel 😀 . Mali ste nejaké zlé skúsenosti, keď píšeš, že bolo super až na pár vecí? 😕
O stretku sme sa nebavili zatiaľ, ale ak sa nejaké má uskutočniť, je najvyšší čas 🙂 .
Dnes som bola na cukor 😝 😝 😝 ...znášala som to ešte horšie ako pri Dávidkovi, bolo mi zle ešte dve hodiny po vypití tej gebuziny sladkej 😠 😝 😔 ...výsledky zajtra, uvidíme.

zvalka
15. jún 2010

Ahoj lucka. Juuj,muselo vam byt super.nasi kamarati su teraz od soboty a svokrovci od vcera v oblasti side.
No stretko bude teraz v sobotu,len treba este hodinu dohodnut 😉 a ktora co prinesie 🙂 na obcerstvenie.

zunka
autor
15. jún 2010

Ahojte,.... tak keksíky, tyčinky, džúsiky, kofola, špekačky, kolobásky sú nakúpené. Tak musíte už prísť, či sa Vám chce alebo nie. V sobotu Vás čakám a o koľkej? Mne je jedno, aj ráno. Alebo poobede, keď sa deti vyspia?

lucka23
15. jún 2010

ahojte. no dovolenka bola fajn. tie veci bolo to ze lukas nam jednu noc grcal a potom asi o 2 dni som sa zazila noc na krotu este dlho nezabudnem 😀 som nevedela si sa na hajzel skor posadit alebo sa k nemu otocit tvarou 😀 😀 😀 a to som prosim pekne negrcala dobrých 15 rokov. ale prezili sme to. len som sa uz potom bala a stale sledovala maleho coho sa napije a tak. takze ak bude bud. rok dovolenka tak urcite niekde v europe.

baby mam otazku. bude sa v sobotu grilovat? aby som vedela co doniest. a na kolku to teda dame? a idu aj vasi chlapi?

zvalka
15. jún 2010

no ak sa bude grilovat, my by sme mohli doniest nejake napacovane rebierka napr., pecivko a treba dohodnut, co este. pitie, a dalej?

zunka
autor
16. jún 2010

ja som kúpila kofolu a minerálku a džúsy, tak neviem, ale na pitie by to mohlo stačiť. Upečiem 2 koláče a a máme klobásky na grilovanie, kapustoý šalát urobím. Ale ak si chcete niečo hodiť na gril, tak si to kľudne doneste, ja sa už nedostanem do obchodu tento týždeň ☹ . A ak poobede, tak o cca 15:00 hod? alebo aj skôr, mne je to fakt jedno, to sa už vy dohodnite.

lucka23
16. jún 2010

oki zuzi takze ak sa ide grilovat tak ja kupim take parky na grilovanie pre deti plnene syrom /mozu si dat aj dospeli 😀 / a spravim cibulovy salat. 🙂 joj uz sa tesiiiiiiiiim 😵 😵 😵

lucka23
16. jún 2010

a na tu 15-tu moze byt. len dufam ze nebude prsat. ☹

arimzv
16. jún 2010

ahojte
my sme prave dosli od doky, natalka ma zase laryngitidu, tak som s nou doma na OCR do konca week,
takze vsetky vikendove aktivity sa rusia ☹
neviem ci sa sem este do soboty dostanem, idem robit kopec roboty do prace, tak Vam prajem krasnu zabavu a dobre pocasie, a tesim sa na fotky 🙂

iwuskaaa
16. jún 2010

Ahojte kočky 😉 ,

Zuzka, ak si toho nakúpila toho toľko, koľko píšeš, tak to prosím Ťa rozrátaj a poskladáme sa. Nebudeš predsa škodná. Ja som tiež chcela upiecť koláč, ale ak budeš Ty piecť dva, tak ja radšej nebudem, čo ak sa mi nevydarí a budem sa zbytočne hanbiť 😀 . Ja by som skúsila upiecť také slané trojuholníky, čo Vy na to? Alebo čo také sa dá ešte doniesť? Šaláty budú, pitie tiež, mäsko a klobásy detto. Tak dajte tip, prosím Vás.
Mne to tiež vyhovuje na tú 15.00 hod., malý sa vyspí doma, to bude najlepšie.
Mirka, skoré uzdravenie pre Natálku, posielame liečivé pusinky 😉
Lucka, mrzí ma, že máte aj také skúsenosti s dovolenkou, ale čo počúvam, čo sa ľudia vracajú z Egypta, Tunisu, Turecka...tak ich to tiež chytilo. Nie všetkých, ale niektorých áno. Dúfam, že teraz ste už fit 😉

zvalka
16. jún 2010

moze byt na 15 tu. a teda idu aj chlapi? @lucka23 beries maja? mirko sa uz pytal, ze ci ide aj majo 😀
tak my prinesieme tie napacovane rebierka, nieco na pitie asi tiez aby bolo dost 😉 a pecivo asi tiez treba, ze? a este nieco, co padne do oka, tesime sa 😵