Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
28. jan 2009

ahojkoooooo 😵 no radšej ked budeme fit. No tie zubky nas teda poriadne trápia každy jeden nas potrápil ale stále je to dobre. Editina mala mala hrozne teploty, tak to my musim poklopať nie len ho to zrejme bolí. chuda moje zlatučke, no čo von musia nejako isť. No mame ich len 8.
Bože čo sa nám stalo minulu noc. spali sme opačne ( teda nie hlavami k člu postele ale krížom cez postel ) preto lebo som sa necítila dobre tak abky som nebola pri tobinkovi tak spal maly pri čele, michal a ja na kraji. Michal šiel do práce o 5 a nejak o pol 6 buchot, hneť som habla po malom a ten bol prevesený cez postel nevidela som ho len som ho rýchlo tahala a potom zapla svetlo ale trošku si pomrnkal a spal dalej no ja šok potom som ani nespala. mal oškrete uško tak nemohol spadnuť na zem lebo postel bola potlačena viac k stene no bola tam medzera ale hlavka sa mu nezmestila merala som to 😀 to zo strachu či si neudrel hlavku. Ale to by asi plakal inak. Ludia to su stavy 😅 ked v positielke nechce spavať zastran maly on tak hrozne putuje po posteli že niekedy ho nájdem pri mojich kolenách. minule mi spal v kline ja že čo tam mám a to tobiho hlavka 😀

Mirka mala natka už musi byť krásna kočka tak by som ju chcela vidieť. Snať na nejakom stretku. Tak už aj vzdorujete. My zase skušame nap. môj ocino ho uči aby vyplul cumel on si ho vybere kuka na neho a pomaličky si ho dava k ustam a kuka ako bude reagovať a usmieva sa pritom. zasranko

iwuskaaa
28. jan 2009

Janka, no ja som sa musela smiať, lebo som si tú Vašu situáciu hneď aj predstavovala 😀 ...a vraj si merala medzeru 😀 , no sranda, ktovie čo nás ešte čaká 😀 .
Dávidko už zase čaká, kedy s ním budeme robiť parády 😀 ...keď si niečo robím v kuchyni, on je pri mne v sedačke, mám ju položenú na stole a keď sa otočím k nemu, hneď spustí rehot, že ideme sa jašiť 😅 ...no zasranko malý, už vie, čo je to jašiť sa 😅
Idem pridať nejaké foto 🙂

arimzv
28. jan 2009

to aj my vieme o kazdom zube, ale uz pomaly s ich rastom koncime, ma ich nejako cez 15, nechce ma pustit poriadne ich spocitat 🙂
uf janka riadne nocne stresy 🙂 hlavne ze si ho stihla zachytit.
je zlatucka, ale je to riadny betar a figliar (po maminke 🙂 )
ale ako citam, tak aj Tobi bude betarisko, ked skusa reakcie okolia 🙂 poznam to doverne, natka si uchmatne vec na navsteve, ktoru vie ze nemoze mat, alebo nie je nasa, zakyva papa a zdrha ku dveram. no hanba ako keby som ju ucila kradnut 🙂 alebo si skryva drobnosti pod tricko. alebo ked jej nechcem nieco dovolit, tak sa mi hodi okolo krku, ze maminka lubim Ta. a ja jej na to, ze aj ja Teba, ale aj tak nie. no srandy kopec.
budem sa lucit, idem k malej spat, kedze ma caka skory budicek 🙂
ahojte.
p.s. navrhujem zacat riesit dalsie stretko 🙂 kedze sa bohuzial nepodarilo v decembri vsetkym prist do Zv.

iwuskaaa
28. jan 2009

Ja sa tiež poberiem do perín 😀 ...hodila som nejaké foto, tak ak chcete, môžete nahliadnuť 😉 .
Čo sa týka stretka, navrhujem aj ja, už dávno sme sa nestretli všetky pokope 🙂 ...
Dobrú noc! 😔

petullia
29. jan 2009

Cawte... ano miri, mala som krizu s mlieckom, ale dnes v noci sa to dako spamätalo, ked som odsavala to nic cely den a uvidime dnes a vlastne cely vikend, ze ako. v pondelok ideme k dokimu, ta dufam, ze nas potesi s vahou. dnes budem zase odsavat ako o dusu spasenu, aby som mala na vecer dost svojho, bo vecer nam vzdy chyba a potom je problem velky zaspat. 😔

petullia
29. jan 2009

Iwi malinky je zlatunkyyyy 😵

zvalka
29. jan 2009

vitaj iwka 😉 Davidko je uz riadny chlapisko 🙂 fakt to leti, len som zirala, ze uz ma 5 mesiacov 😕
no k tomu stretku, ak by bolo 13. februara, tak by som sa pridala aj ja 😉 to by som mala mat dovolenku 🙂

petullia
29. jan 2009

13 je stretko??? 😕 som prehliadla asi... no aj mne by sa dalo. malinkeho sice 14 krstime, ale svokrusovci pridu na dovcu domkov, ta s prehladom 😀

zvalka
29. jan 2009

nie peta, nie je 13teho, len sa tu to slovo "stretko" zacalo akosi sklonovat, tak som navrhla datum 13.2. lebo vtedy budem aj ja na strednom SK. cize by som sa teoreticky zucastnit 😵 konecne aspon raz 😎

petullia
29. jan 2009

😀 jaj... no jasne, ta ja sa tiez priklanam k tomuto datumu. ja som vas minule minula o -10 sekund, stretla som len Dadku a vravela, ze ste sa akurat rozisli, nuz co uz... ale teraz by som to hadam aj mohla stihnut 😀

zvalka
29. jan 2009

ja som na minulom nebola,
to predtym som planovala, a nakoniec sa nekonalo...lebo kazdej do toho vtedy nieco prislo 😅

iwuskaaa
29. jan 2009

Peti, ďakujeme 😉
Zvalka, nooo, veru beží...ani ja sama sa nestíham čudovať 😕 .
Peti, len vydrž s tým odsávaním, nech sa to rozbehne a potom bude dobre 😉 . Je to na nezaplatenie, keď môžeš kojiť 😉 . Držím palce 😉
Idem Vás kuk aj ja, aký ste 🙂

arimzv
29. jan 2009

ahojte.
Iwka maly Davidko je zlatucky 🙂
a ze vraj neriesis prikrmy a ta posledna vcera pridana fotka to je co 🙂 🙂 🙂

iwuskaaa
29. jan 2009

Mirka 😀 , odhalila si ma 😀 ...
Teraz práve zaspal, hore je od 7.45 a nie a nie zaspať 😠 , neviem, odkiaľ berie energiu 😀 . A keby aspoň hodinku spal, no prejde pol hodina a už bude eheh 🙂
Aha a čo sa týka stretka, tak mne sa veľmi toho 13.2. nebude dať, pretože 14.2. máme oslavu a neviem, či nebude treba deň predtým aj trošku pomáhať 😖 . Nejaký iný termín? 😉

jajus
29. jan 2009

ahojte tak my sme už boli v posteli že ideme hajať no tobinko si to rozmyslel a teraz sa tu hra s volantom a trubi mi tu tak som zvedava kedy pôjde spať. Ivka ta posledna fotka je suuuupppppiiiiiiišnaaaaaa nema chybu tak takyto prikrm to už hej. 😀 😀
To stretko mne je jedno prispôsobim sa zatiaľ nemame nič. Dnes mame omšu za janika achch 😢

arimzv
29. jan 2009

Iwka o nadbytocnej energii dietata mi ani nehovor 🙂 tiez sa kazdy den cudujem, ze kde sa to v nej berie 🙂
Jani to budete mat smutnejsie poobedie ☹ , prajem vela sily.
Ja nechodim do kostola, chcem sa opytat, to ked je omsa za Janika tak to tam akoze budete len vy a farar bude o nom hovoirt, alebo to je normalna omsa, len sa pocas nej spomenie jeho meno?

arimzv
29. jan 2009

co sa tyka stretka, tak termin je nam jedno, len by som bola skor za to,aby bolo v ZV, ale ak sa vymysli nieco ine, tak sa tam budeme snazit dostavit.
skusim porozmyslat, ci v meste nie je nejaky podnik, co by sa dal napr. aj zarezervovat a ist tam s detickami.

iwuskaaa
29. jan 2009

Janka, my sme už hore tiež 😖 . Veľa spal, to fakt 😀 .
Janka a pri akej príležitosti ste dali na omšu? Janko by mal narodeniny, alebo len ako spomienku?
Mirka, niektorý farár zvykne spomenúť, niektorý len tak na okraj...individuálne
Nooo, hneď som mak zaradila medzi príkrmy 😀 ...ja som opekance volala muchy, keď som bola malá a preto som ich nejedla, lebo som sa ich bála 😅

arimzv
29. jan 2009

aha , diky za vysvetlenie.
a kolko krat Ti Davidko pocas dna spava? my sme boli na polhodinovych spankoch od narodenia do 10 mesiacov, potom presla na dva po hodine a pol a od 13 mesiacov presla na jeden spanok od 1 a pol do troch hodin ako kedy.

zunka
autor
29. jan 2009

Ty kokso. No neprečítala som to všetko. Toľko toho je. A nejak dobre nevidím ostro, môže to byť tým že nespávam? Riadne sa musím sústrediť aby som videla tieto písmenká. Normálne som z toho prekvapená 😒 .

Dnes sme zase spolu za celú noc spali cca 3 hodky, ...no on spal. Ja som asi tak 2 hodky, lebo som ho aj na rukách vynosila, nech si aspoň on trošku pospinká. Som zvedavá ako dlho vydržím tento stav, keď už vlastne mesiac spávam tak 2-3 hodiny denne. Ale už to cítim na sebe, že je toho veľa. Tie noci sú také ťažké. Ale keď spí aspoň sa nepučí a nevydáva tie zvuky, tak si schrupnem aj ja. Ráno ho zobrala svokra o poschodie nižšie k sebe, aby som si pospala. Ale spala som taký makový prd 😠 , nedalo sa mi. A ešte keď som počula ako dole vystrája.

iwuskaaa
29. jan 2009

Mirka, keď sme doma, tak spí asi tak tri krát po polhodine, keby sme boli vonku, tak aj štyri hodiny v kuse. Tak som zvedavá, dokedy to bude trvať 🙂 .

Zunka, no máš to ťažké 😖 . A neskúšaš ho dávať na bruško? Mne Dávidko spinká na brušku od šiestich týždňov a je spokojný, tiež mal obdobie, kedy nevedel zaspať, mrvil sa, mrnčal. A vyskúšala som bruško a nemáme problém. Mne to poradili aj v pôrodnici, aj mamina mi dohovorila, lebo som sa bála 😒 .
Ja to poznám, tiež keď ho zoberú aj svokrovci, aby som si oddýchla, tak si neoddýchnem, nedá mi to 😖 .

arimzv
29. jan 2009

Zuzka to Ta obdivujem, ze este fungujes. ja by som to nevladala.

iwuskaaa
29. jan 2009

Baby...otázka...
zanedbávam Dávidka, keď ja som tu a on pri mne v sedačke pekne sa hrá? Normálne mám výčitky 😕

arimzv
29. jan 2009

nezadnedbavas 🙂 ved sa mu urcite stale prihovaras 🙂 si uzivaj, kym Ti este nelezie na kolena a chce pisat aj on, lebo potom mozno uz budes moct chodit na web len ked bude spat 🙂
Zuzka a kolko prespi Simonko priemerne pocas 24 hodin? a cez den ako spava?

iwuskaaa
29. jan 2009

Mirka, veď ja si to všetko uvedomujem, že potom to už také nebude 🙂 .
Idem si dať polievočku, lebo už zase cítim hlavu 😖 ...od pôrodu nabehla opäť migréna 😠 😢

arimzv
29. jan 2009

dobru chut 🙂

jajus
29. jan 2009

tak už som tu uspala som krpca 😀 najedla sa, umyla si vlasy, a vytrhala obočie už som ho mala ako brežnev.
Zuzka a ked je maly taky nekludny spomenula si to lekárke? Niektore detičky su take s tým nič neurobíme ale pre istotu.
Mirka a Ivka tak ta omša je za jankovu dušičku ja som veriaca a prave po jankovej smrti sa mi dostala krásna kniha o duši po smrti a za každu by mali byť odslužene 3 omše. Fakt super kniha dokonca my na zemi máme možnosť odmodliť hriechy zomreleho modlidbou ktoru sa modlim aj ja. Tym zachranim 15 dušičiek z rodiny ale to je na inu debatu.

zunka
autor
29. jan 2009

Mirka, určite by si to zvládla aj ty. Čo iné by Ti ostávalo.
Iwka, že koľko prespí cez deň? Asi tak 8 hodín,...ak som to neprehnala. V koči vydrží aj 1,5hod - dlhšie s ním nechcem ešte byť von. A aj ja mám už dosť. Možno zavše chodím s kočíkom so zatvorenými očami 😝 😀
Janka, aj ja by som si chcela umyť vlasy ☹ , vyzerám ako bezdomovec. Von na prechádzke ma napadne, že som sa česala asi tak pred 2 dňami 😅 , tak iba natiahnem čiapku a idem ďalej.

lucka23
30. jan 2009

ahojte. teda aka debata sa tu kona. 😵
ivka neni mozne ze mas konecne pristup na net. paradaaaaaaaaa 😵
ja som bola zase vcera v BA. uz mi to lezie na nervy taketo pendlovanie hore dole. prisla som vecer o pol 9 🙄 nastastie bud týzden idem posledný krát

ani vas etraz nestiham docitat. snad to napravim cez vikend.

zvalka
30. jan 2009

Lucka,na co sa chodis skolit?