Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

tami712
22. júl 2010

kodada ja chodím k Brathovej a som max. spokojná 😉 😉 😉 je veľmi milá 😵

kodada
22. júl 2010

@tami712 dik za odpoved, to bol taky spontalny napad ist k nej, sla som popred budovu 😀

tami712
22. júl 2010

🙂 no a pokiaľ viem tak že nerada berie nové pacientky 😕

kodada
22. júl 2010

Tami? ty si Mirka M. ?

tami712
22. júl 2010

áno 😀

kodada
22. júl 2010

a to z Plechov chodis k nej?

tami712
22. júl 2010

no ja som u nej už dávno 😉 kým som sa nevydala tak som bývala vo ZV 😉

kodada
22. júl 2010

jaaaaaj 😀 dufam ze s nou budem spokojna, ma u seba v ambulancii aj pristroje, ci saq na sono a tak chodi inam?

tami712
23. júl 2010

sono má v ambulancii, pri preventívke robí ona, ale keď som bola tehotná tak som chodila o poschodie nižšie na sono 😉

kodada
23. júl 2010

no dufam ze to nebude dlho trvat a budem aj ja chodit o poschodie nizsie 🙂

petullia
24. júl 2010

caaw... Dadka a baby xcem sa opytat, ked spominas zmenu lekara... este stale to na gynde tak funguje, ze kartu si posielaju lekari medzi sebou postou? abo mi ju da moj doky na poziadanie a ja ju novemu prinesiem... bo ked som po strednej menila lekarov, tak mal kazdy iny system v tom a neviem ci to gyndosi maju este tak, abo ako? to len aby som netraposila... 😅 😝

petullia
24. júl 2010

aha! a ja nemam profilovu fotku 😕 a to uz preco??? co adminov omrzela? 🙄

kodada
24. júl 2010

Ahojky Peti, ako sa dari v Leviciach? SOm videla ze vasi idu robit strechu, tak treba, nech nemoknu 🙂
No ja som si bola po kartu osobne, kym som nespomenula ze uz mam ziadanku na nu od novej lekarky, boli ochotny ju poslat. Tak sa skus opytat, vsak to nemas teraz na skok, myslim ze ti vyhoveju.

strapanik
25. júl 2010

myslim, ze postup pri zmene lekara je nasledovny: podpises u noveho lekara, ze k nemu prestupujes a on si potom vyziada tvoju kartu od tvojho povodneho lekara

baby, poradte mi prosim darcek na 30-ku pre mojho manzela. Nic ma nenapada. Viem, co by ho potesilo najviac - digitalna zrkadlovka, ale to je trosku pridrahe (iba ak by sa mi podarilo kupit ju za polovicnu cenu).

lucka23
25. júl 2010

strapanik ja som mojmu kupila znackove hodinky. dala som si ich kupit az v taliansku 😀 ale tiez mam problem kupovat mojmu manzelovi darceky lebo mam pocit ze okrem sportu ho nic nebavi 😀

strapanik
26. júl 2010

hodinky su dobry darcek, aj ja by som nad nimi uvazovala, ale moj manzelik by hodinky urcite nenosil, stali by doma v skatulke. On ma problem dat si obcas obrucku tohto roku ju ma 3x a da si ju uz iba na krstenie.

lucka23
26. júl 2010

no s tymi chlapmi je to tazke 😅 😀 mojho by este parfum potesil. ale to asi na 30-tku nie.

kodada
26. júl 2010

ja som mojmu kupila autoradio 🙂 si povedal co chce a to aj dostal

jajus
26. júl 2010

ahojte, strapanik s týmto mam aj ja problem sice nas to čaka až v marci, ked som sa ho pýtala vraj chce bazen a take veeeeľke relaxačne kreslo a že to kupime teraz a bude to mať na 30ku. Ja neviem, potom ked mu v marci budem gratulovať budem sa hlupo citiť, že som mu nič nedala 😠 . No nevieeeeeeeem tiež sa neham inšpirovať 😀

lucka23
26. júl 2010

vsak janka teraz nech si kupi kreslo a v marci mu kupis bazen 😀 😀 😀 moj majo mal narodky vcera ale tento rok sa musel uskromnit takze ziadne velke dary sa nekonali. 😅

jajus
26. júl 2010

vidiš to je nápad len to je teraz v akcii aj kreslo aj bazen, kreslo je toto

jajus
26. júl 2010

no a tiež by mohol byť skromnejši 😀 to kreslo nieje až take lacne

lucka23
26. júl 2010

ale zato je krasneeeeeeeeee. 😵 😵 😵 vsak z toho budes mat osoh aj ty. 😅 😀

kodada
26. júl 2010

wow ake stylove

iwuskaaa
26. júl 2010

Čaute baby 😉 ,
vidím, že tu rozoberáte super tému, mňa to tiež čaká budúci rok v apríli, už teraz mám z toho strach 😀 😀 😀 ...
Janka, to kreslo je perfektnééééé a naozaj osožné aj pre Teba 😉 🙂
Lucka, tak Majovi všetko naj naj naj k narodeninám, nech počúva svoju žienku 😉 😀
Dada, Vy sa ako máte? Tomáško sa drží? Nič nepíšeš, tak pár riadkov hoď? 😉 🙂 ...už sa pokúšate aj o druhé? 🙂

lucka23
27. júl 2010

ivka hlavne to aby posluchal. 😀 ale momentalne teda neposlucha vobec. 😠 ☹ 😀 zase ma to svoje zadrb....ce obdobie 🙄
a ty ako? tiez som ta tu dlho nevidela. 🙂

zvalka
27. júl 2010

lucka ako bolo na zumbe v piatok? Asi dnes uz pojdem.ideme domov z ba.

jajus
27. júl 2010

ahojte, no budem sa vnom určite valať aj ja 😀 no pri detoch ten poťah biely určite dlho neostane 😀
Lucka aj ja mu prajem všetko naj a nech poslucha 😵
Tobiasko tuto noc spinkal vo svojej novej postieľke, no vydržal do nejakej tretej a potom sa pýtal ku mne tak sa tlačil medzi nami to bola noc 🙄 , rano už o 6 bol hore, tak toto nepozname, som vymleta ako nik.

lucka23
27. júl 2010

mirka bolo fajn. uz sa tesim na dnes. 😵

janka a spinka sam v izbicke ci ma postel u vas v spalni? ako to planujete ked sa narodi jakubko?

jajus
27. júl 2010

lucka spi pri nás ale vo svojej posteli a je posunuta od našej dalej, jakubko bude mať posieľku po Tobiaskovi ale ju chceme obrusiť a natrieť. No uvidime či Tobiaska nebudeme rušiť pri nočnom kojeni, ak ano, tak pôjde s ocinom spať hore do detskej izby. Sameho ho hore nechcem dať, bojim sa aby nespadol zo schodov.