Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

kodada
28. aug 2010

strapanik hlavne lahky a nekomplikovany porod prajem 🙂

zunka
autor
29. aug 2010

Žiadne správy od Mirky,.......Janka čo keby si to tam išla omrknúť 😉

katecameron
29. aug 2010

ahoj zenicky hladam dobru pediatricku vo ZV poradte prosim je to surne

lucka23
29. aug 2010

@katecameron pediatricky sme tu rozoberali uz velaaa krat. my chodime k dr. ciernej na poliklinike. 😉

dufam ze to uz ma strapanik za sebou a uz sa vytesuje z malickej natalky. 😵

minus06
30. aug 2010

Ahojte. Viete mi poradit niejaký fotoateliér vo Zv,kde fotia bábätká a robia rodinné foto? Kamarátka mi poradila Gabiku Halajovú a Pav studio. Nemáte niekto skusenost? 🙂 Dakujem

mm1
30. aug 2010

@minus06 ahoj Minus, kamarátka má vlastný fotoateliér, nie je síce zo Zvolena ale nie je problém pre ňu prísť alebo vy prídete tam... posielam ti jej stránku
http://www.foto-moment.sk/

zvalka
30. aug 2010

@minus06 gabika halajova foti krasne,to mas dobry tip. Je vo zvolene. A foti aj este mamicka, ktora prispieva do tejto temy zunka. 😉 obidve su super,vyber je na tebe. 😉

minus06
30. aug 2010

Ahoj mm1. Dakujem,pozrela som si stránku,velmi pekné fotky robí,je to zaujímavé aj ponuka 🙂 Skúsim sa viac informovat mailom. Aj ked Bánovce sú dost od ruky 😒
Už som pozrela aj Gabiku Halajovú,tiež velmi pekná práca,krásne foto 🙂 A Zunka má tiež fotoatelier? Alebo?... 🙂

kodada
30. aug 2010

Miri, vrelo odporucam Zunku - foti nadherne, mi sme boli u nej, vlastne asi vsetky baby s tejto temy, aj bruska nam fotila, aj deticky ... Zuzka foti aj u seba, ale nie je jej problem ani cestovat, kde teraz byvate?
Gabika nas fotila na svadbe, aj ta je super

annie13
30. aug 2010

nas fotila aj Gabika aj Zunka krasne fotocky obidve velmi sikovne babenky ale u Zuzky mi to bolo take osobnejsie super babenka

minus06
30. aug 2010

Bývame teraz vo Zv,smer Zlatý potok. A Zunka je odkial? A dáva aj cd? a cenovo je to asi ako? 😕 a kolko fotiek? atd..... 🙂

kodada
30. aug 2010

Miri napis jej rpiamo IP, urcite ti odpovie na vsetky otazky ... je z Ocovej

zunka
autor
30. aug 2010

@minus06 neviem sa dostať do IP ☹ ,... ale môžeš ma nájsť aj na Facebooku ako Zuzana Fiľová Ľuptáková, večer ešte pôjdem na net, tak Ti niečo k tomu popíšem.
Baby, jój ako ste ma pochválili,.....veeeeľmi si to cením 😉

zunka
autor
31. aug 2010

Ahojte, mám správy od Mirky-strapánika. Malá Natálka sa narodila 28.08.2010 o 22:40, 53 cm 3620g a je vraj úžasná.

zvalka
31. aug 2010

No te verime,ze je uzasna 😵 tak stihla este pekny datum ltt. 🙂 blahozelame @strapanik k malej Natalke. Ma krasne miery bambulka 🙂 prajem vela zdravicka a maminke vela mliecka 🙂

lucka23
31. aug 2010

aj my gratulujeme a natalke prajeme vela zdravicka a krasny zivot. maminke skore zotavenie a vela mliecka. 😵 😵

jajus
31. aug 2010

Mirka gratulujemeeeeee a Natalke prajeme hlavne zdravie a maminke veeeeeeľa mliečka 😉

jajus
31. aug 2010

Mirka gratulujemeeeeee a Natalke prajeme hlavne zdravie a maminke veeeeeeľa mliečka 😉
Lucka kupili ste niečo

lucka23
2. sep 2010

ahojte. tak my mame za sebou nastup do novej skolky. maly to zvladol uplne v pohode ani sa nerozlucil a uz sa bezal hrat. mal tam vsetkych prazdninovych kamosov tak to nebol pre neho taky sok. som zvedava do kedy mu ten elam vydrzi. myslim ze po prve spanie 😀 😀 😀

janka a vy ako? nastupil tobiasko dnes do skolky?

jajus
2. sep 2010

ahojte, lucka ano nastupil vôbec neplakal len potom neskôr vraj spustila gejdovanie cela trieda, tak sa pridal aj on. 😀 ja som šla do poradni.
No ked som ponho po hodinke došla tak so smiechom sa mi priznal, že plakal ale vraj zajtra nebude. 😵 uvidime

lucka23
2. sep 2010

janka tak parada. nas sa vraj tvaril ako velky skolkar. 😀 ale samozrejme nespal. no co uz hlavne ze lezi a nevyrusuje. a co vravis na ucitelky? ktore maju nakoniec malu triedu?

kodada
2. sep 2010

tak baby, uz su z vasich chlapcov velky skolkari ... ja si to este neviem predstavit, nastastie mam este chvilku cas 😀

strapanik
3. sep 2010

Ahojte, dakujem za gratulacie. Mame sa dobre, pomalicky sa zzivame. Natalka je zvacsa dobrucka, ale obcas spusti riadne gajdy. 🙂 Napr. minulu noc sme asi polovicu prestepovali s drobcom na rukach. Ale zase noc pred tym bola uuuplne v pohode. Ja uz mozem celkom dobre sediet, mliecko mame, obcas papkame kazdu hodinu lebo mi zadrieme na prsniku, niekedy spi aj 4 -5 hod v kuse.
Musim povedat, ze vsetka ta bolest aj unava stoja za to. Ked som zbadala malicku, tak to bolo nevyslovne uzasne a este si pamatam pohlad do manzelovych oci - ziarili ako hviezdy a bol vyskereny od ucha k uchu.

lucka23
3. sep 2010

strapanik super ze ste uz domka. 😵 toto obdobie je narocne ale zaroven krasne. a tak to rychlo zbehne. az mi je niekedy luto ze moj lukasko uz nie je ziadne babätko ale "velky" chalan. 😅 takze si to vsetko krasne vychutnavaj.

zunka
autor
3. sep 2010

Ahoj Strapánik. Tak malá je dobručká 😉 super. To Šimi teraz len sem tam dokáže spať 5 hod v kuse 😔 .
Pridaj nejaké fotočky, sme zvedavé na malú modelku

zvalka
3. sep 2010

ahoj mirka, tak super,ze sa mate dobre 🙂 veru pridaj nejaku fotku 😵

strapanik
5. sep 2010

dala som zopár fotiek do albumu

strapanik
5. sep 2010

Ozaj, neviete, ako sa ma Iwka s malym Tomaskom? Od porodu sa tusim neozvala tu na Koniku,

lucka23
6. sep 2010

strapanik krasne fotocky. mala je nedhernaaaa. 😵 😵 😵

janka tobiasko ako v skolke? paci sa mu? a ty si ako spokojna?

ivka ma dovod preco sa este neohlasila ale nech ona o tom napise ked uzna za vhodne.

jajus
6. sep 2010

ahojte, strapanik fotky su kráááásne, mala je užasna, aj ja už chcem mať maleho Jakubka pri sebe ale nejako sa mu nechce isť von 😒

Lucka no dnes sa maly krásne obliekol, vzal si macka aby mu ukazal škôlku a hračky, no ked mal isť dnu do triedy schmatol ma a nie a nie sa ma pustiť ☹ tak mi bolo ľuto ho tam nehať a ked ho pani učitľka vzala na ruky a odniesla do triedy s plačom, tak sa mi aj vykotulala slza 😖 ale chodime len na 2 hodinky tak už si pôjdem po neho 😵