Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

zunka
autor
9. dec 2008

Mňa dnes seklo v krížoch, ale aj keby ma mal manžel na kočíku doviesť, tak prídem.

kodada
9. dec 2008

Zuzi to bude tym bruskom 😉 mas ho uz nadherne, si krasna mamina

petullia
9. dec 2008

Cao babusky... ta ja som sa zase senzacne vyhajalaaa 🙂 , malinky v noci tak dobre spinkal zase.. len od stvrtej sa puci a puci, aj sa vyprdkal a aj tak sa puci, aj si grgol ako stary chlap, a aj tak... co mu je??? 😕

kodada
9. dec 2008

Peti z tymto ti ja neporadim 😉

lucka23
9. dec 2008

ahojte. peti asi ho boli brusko. skus mu pomasirovat brusko pupikom alebo mu pocvic nozkami.pomalicky pritlacaj k brusku a vyrovnaj.

petullia
9. dec 2008

Luci, to u neho malinko zabera, cvicime kazdy den a ten kremik vobec... ale mame kaaamosku rektalnu trubku 😀... ale ked on sa puci len zo spania, ked sa zobudi, vsetko ok... tak uz neviem 😕 ... len tie zvuky su take hrozostrasne a niekedy tak tlaci, ze je az bordovy, aby daky pruh nedostal chudiatko 😖 ... ako aj ja byvam namesacna, ale toto... 😝 Ale dikes 😉

zunka
autor
9. dec 2008

Bože Janka, pozerala som správy. Pošli mi na mail brachovu fotku a skúsim porozosielať mailom všetkým kamošom. Neviem, či si to tu teda prečítaš, asi napíšem radšej sms-ku.

lucka23
9. dec 2008

janka aj ja na vas myslim od soboty. ani som ti radsej nepisala. som myslela ze uz je vsetko ok. ale teraz uz viem ze nie je. velmi velmi velmi prajem aby sa bracho nasiel v poriadku.

aly
9. dec 2008

Babi o čom to tu píšete (Janka) 😕

petullia
9. dec 2008

😕 Co sa stalo???

irenkat
9. dec 2008

jankin bracho je nezvestny ☹
inak prepacte ze sa vam sem miesam, obcas vas trochu citam.

irenkat
9. dec 2008

videla som to v kriminovinach na joj...

kodada
10. dec 2008

ahojte babule, nic nove z Jankom neviete?

aly
10. dec 2008

Držím palce aby sa Janko našiel a aby bol živý a zdravý 😔

aly
10. dec 2008

Baby to stretko v piatok platí? Dúfam že bude ok počasie a nebude pršať 😒

zunka
autor
10. dec 2008

Dadi, prišiel mi ten mail, rozpošlem ďalej.

To stretko? Lucka nepríde a Janka neviem, či sa na to cíti.
Ja by som mala prísť ,...aspoň na 10min

petullia
10. dec 2008

Cao Baby... tak ten Jankin brat ma mrzi 😔 ... aj moja kamoska sa stratila pred par rokmi, bolo to strasne vtedy ale nasla sa ziva a zdrava az po roku... fuuu... kriticky rok to bol. dufam, ze Janko sa najde skor a v rovnakej forme ako ta moja kamoska.

Inak mozno sa aj my so stuplikom pridame na chvilinku ku vam,, ak nebude velka zima. 😉 Zuzi, potom mam cislo na teba tak ti zavolam ze kde sa nachadzate ak vas nebudem nikde vidiet... mozem? 🙂

petullia
10. dec 2008

Irenka caaaaaw... ako zijes? uz si sa riadne davno neozvala!!! este si v metre?

iwuskaaa
10. dec 2008

Tak vyzerá to tak, že stretko bude? To by bolo dobre, ja sa chystám 🙂
Zunka, môžem Ťa poprosiť, napíš mi zajtra sms, či to platí teda a kde sa stretneme. Možno budem meškať, možno nie, no ja by som Ti zavolala, že kde sa nachádzate, ok?
A čo sa týka Janka, ja som z toho hotová, stále na to myslím, ani zaspať som včera nemohla
😔 , no verím v dobrý koniec.
Lucka, škoda, že sa Ti nedá prísť 😖

kodada
10. dec 2008

ja isto tiez pridem babule, ale aspon teoreticky sa dohodnime kde a kedy ... neviem ako vy s detmi, ci niekde vonku ... co takto o 15,00 a miesto si povedzte vy, mne je to jedno

iwuskaaa
10. dec 2008

Ok, tak ja navrhnem miesto 🙂 . Čo tak pre Priorom? Čas mi celkom vyhovuje 🙂 .
Ja nebudem môcť ísť do uzatvorených priestorov s Dávidkom, neviem, čo by som tam s ním robila 😀 . My sa budeme venčiť vonku 😀

arimzv
10. dec 2008

ahojte.
aj ja suhlasim o 15 pred priorom? ak by mi nahodou natalka spala dlhsie a nestihali by sme presne tak mam mobila na Dadku a myslim, ze aj na Zuzku.
bolo by skvele, keby sa do piatka vsetko v poriadku poriesilo a mohla dojst aj Janka s Tobinkom

aly
10. dec 2008

Tak aj ja súhlasím s miestom a časom, bude to sranda. Kolko nás zatial asi príjde? 🙂

arimzv
10. dec 2008

no zatial to vyzera :
Dadka, Iwka, Zunka, mozno Pettulia, Ty Aly, a ja arim, snad som na nikoho nezabudla

lucka23
10. dec 2008

ivka veru skoda. 😢 ale co uz narobim. je to moja prva absencia za vyse 2 roky. 😔 snad vam vyjde pocasie.

zuzi musim teraz este domysliet ako ti dorucim odsavacku. kedze som ti ju mala odovzdat na stretku.

zunka
autor
10. dec 2008

Ahojte, a deň stretka je piatok, však?
Takže o 15:00 hod pred Priorom. Mobily máme myslím na seba - na Iwku a Dadu a Peťu mám určite. Mirka,na Teba mobil nemám ☹ , napíš mi do IP pre istotu.

Dnes som bola 3.krát na cvičení v nemocke. Už tohto roku bolo posledné. Kúpila som aj plienky a také prkotinky. Idem dať konečne oprať mini vecičky a zajtra budem žehliť - hurá sa teším na to.
Na akej teplote periete veci pre detičky. Ja som si to rozdelila na 2 časti. Lebo väčšinou je na cedulke, že prať na 40C a iba na niektorých je 60-tka. Teraz to nevadí, keď sú tie veci v podstate čisté. Ale pustí to potom fľaky fľaky na tej 40-tke? 😒

lucka23
11. dec 2008

zuzka ja som väcsinou prala na 40-tke ale latkove pleny a podbradniky aj na 60-tke. take male babo flaky velmi nespravi &úaspon moj nerobil/ a ked uz bol väcsi zacala som davat vanis a vsetko bolo cistucke. aj ja som sa tesila na to prve zehlenie. 😀 😵
to co som ti pisala kludne staci aj vecer. velmi velmi velmi pekne dakujem. 😉

kodada
11. dec 2008

OK, takze sa uvidime zajtra, super 😉

zunka
autor
11. dec 2008

Lucka, Stožok nie je na konci sveta a môžem sa pre tú odsávačku zastaviť aj u Teba doma, keď pôjdeme na Mýtnu v nedeľu doobedu, ak nebuš ešte v Pezinku 😕