Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
1. apr 2009

Janka, super a ďakujem...ja beriem všetko, čo mi dáš 😀 ...no celkom fajn mi je, akurát nádchu mám dosť, ale v pohode 🙂 ...určite prídeme ku Vám kočikovať, keď budeme fit 😉
Tete, jasné, len sa pridaj...u nás je to podobné 😀 , tu sme iba dve tuším z DT, neviem, či rátať aj Lucku 🙂 , ona je aj aj 😀

lucka23
1. apr 2009

dadiii potrebujem jednu radu surne. ty chodis na sliac. nevies ci je tam aj doktor co robi detom zakroky ked sa im neda pretiahnut pindurik? potrebovala by som nejaky nazor ci je lepsi sliac alebo BB. dakujeeeeem

kodada
2. apr 2009

ahoj lucka, prepac vcera som tu nebola, v tom to ti neporadim, skoda ze som si to neprecitala vcera, bola som dnes u dokyho, vsetko je OK, len mam nizko placentu, aspon ze maternica sa mi uz obratila, od dnes som PN

ahoj tete 😉

iwuskaaa
2. apr 2009

Dadi, tak teda to máš super, že si domka 😉 😵 ...čo budeš robiť s toľkým voľným časom? 😀
Juuuj, dnes je tak krásne, ale zatiaľ vonku nechodím, malý má ešte sem tam kašeľ a soplíky tiež, odsávame stále tak 2-3x denne 😒 ...tak nechcem nič unáhliť 🙂

lucka23
2. apr 2009

dadi nic to. a super ze je vsetko oki. tesim sa. 😵

ivka neboj nic ti neutecie. celý vikend ma byt krasne tak v nedelu by ste uz mozno mohli ist aspon na chvilku na vzduch. 🙂 nas lukas by vonka aj spaval. hned ako pridem z prace uz ma cakaju na dvore tak ideme von a dnu sa dostanem tak o 7 pol 8. cize celý den v cudu a ja nic nespravim. potom rýchlo varit a som kaput. som zvedava ako dlho to vydrzim. 😀 ale ked neda mi aby siel majo s nim von a ja bola dnu a robila nieco ked s nm niesom celý den. no musim najst nejaký sposob ako to vsetko sklbit. 😅 😀

iwuskaaa
2. apr 2009

Lucka, presne tak ako píšeš 😉 ...ja som tiež nevedela doma obsedieť, keď moji chlapi išli von...plánovala som si, že niečo doma urobím, navarím, operiem, ožehlím...ale nič z toho sa nekonalo, lebo už o polhodinu som im volala, že kde sú, že idem za nimi 😀

Na víkend sa teším aj ja, dúfam, že už sa vyberieme vonku aj my 😵. Aspoň na tie voľby 😀
Dadi, ináč aj ja sa teším, že je všetko OK 😉 😉 😵

jajus
2. apr 2009

ahojte Ivka kuk na MS či sa ti to bude pačiť ak ano dnes by som ti to priniesla ideme s Tobinkom na sídlisko 😉
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

jajus
2. apr 2009

NO aj my sme ked je takto stále von včera bolo pol 7 a maly nie a nie isť dnu chytil sa zárubne a ja som sa mohla roztrhať, on nie a nie sa jej pustiť 😀 potom si z trucu sadol k dveram na terase a sedel a kukal von, na ličku mal taku slzu až mi ho prišlo luto. ☹

lucka23
2. apr 2009

joj janka si viem tobiaska zivo predsatvit. joj zlacicka nase takto nas tyraju svojimi slzickami. 😅 ked im je teraz po takej dlhej zime vonku paradne. skro ziadne blato, takl sa mozu vysantit do sytosti. vcera som sla popri vas autom z prace tak som videla ze mate na dvore rozlozený svoj vozový park. kocik aj 3kolku. 😀

lucka23
2. apr 2009

inak zabudla som pozdravit nasu novu clenku. TETE vitaj. 🙂

kodada
2. apr 2009

no mam dohodnute ze viem nieco robit aj z domu, ale nudit sa budem urcite, asi sa dam na rucne prace 😀 😀 😀
kedze mam nakazany absolutny klud, tak len lezat, aby som zas nemala prelezaniny 😀
joj tie vase deticky musi byt podarene, no ale co, konecne sa da byt aj vonku, tak ma ju po zime toho dnuka dost ... no mi sme chceli ist do Ziliny k starkej, vymalovat (vytopili ju susedovci) a poriadit po zime chatu co mame v Rajeckych Tepliciach ... ale teraz neviem, ci nezostanem doma a neposlem len celu bandu z domu von (rozumej rodicov, manzela a psa)

iwuskaaa
2. apr 2009

Janka, to je kráááása, jasné, že sa mi to pááááči už Vás očakávam 🙂 😀 s tým 😵 ...

Dadi, dobre vedieť, že máte chatu v Rajeckých Tepliciach 🙂 😝 😀 ...tak kedy tam dáme stretko 😅 ...a vraj banda...Ty si ale!

jajus
2. apr 2009

lucka no museli sme lebo tobinko na trojkolke brazdi Krne 😀, ten by sa len navažal no ešte chcel traktor ale kto to bude potom všetko odkladať 😅
tete aj ja ta tu vitam 😉
Ivka ok tak ti to donesiem okolo 3tej pol 4
Dadi to si ako ja, ja som mala tiež nariadeny kludový režim. Sice som sa nudila ako pes, ale ten spánok juuuuuuuuj parada 😀 no a ked som sa šla prejisť tak som sa tešila domov lebo zo začiatku ma tahala koža na bruchu čo mi tak rychlo rastlo a nestihala sa koža natahovať a potom neskôr mi šiel maly vypadnuť čo mi tak tlačil dole tak som sa len kotlošila doma na gauči alebo som sa dala navažať na aute 😀

iwuskaaa
2. apr 2009

Janka, že si sa vtedy nedala na ručné práce, keď si bola tehu, už by si mala aj predajňu v DT otvorenú 😀

jajus
2. apr 2009

Ivka no ved 😀
Lucka ved si sa mohla zastaviť na jeden 😀

kodada
2. apr 2009

no ivi, mame chatu, ale obyvatelnu len v lete, ved nie je problem dohodnut sa a spravit stretko tam 😉 len horsie ze tam nie je tepla voda, ale hadam nie sme rozmaznane .... 😀 😀 😀
jani na ten spanok sa strasne tesim, mi mame uzavrety dvor, takze kontrola ma nechyti ze nelezim, uz mam povytlacane nejake veci co by som chcela uhackovat/ustrikovat, konecne na to bude cas .... inak to srdiecko je velmi pekne, to z akeho dreva robis?

arimzv
2. apr 2009

ahojte.
Tete vitaj 🙂
Janka no Ty si sikovna, by ste si naozaj mali so Zuzkou otvorit s tou vasou sikovnostou biznis 🙂 uz len tu na koniku by ste mali zopar zakaznicok 🙂
Dadi to uz akoze budes na PN az do porodu? dobre to chapem?

lucka23
2. apr 2009

janka ze na jeden. 😀 😀 😀 som sa teraz z chuti zasmiala. 😀

dadi parada. taký oddych by som brala aj ja. ja strasne rada spominam na casy ked som nastupila na MD. tých 8 týzdnov bolo supeeeeeeeeeeer. rano som spala ako dlho sa mi chcelo potom poobedný slofik medzi tým som sedela za PC. 😀 taky bezstarostný zivot uz nikdy mat nebudem 😀 pri 2 tehu to uz bude uplne uplne ine. ale neva teraz by som uz asi ani nevedela tak nic nerobit ako vtedy. 😀

kodada
2. apr 2009

ano miri, do konca tehu by som mala byt PN
lucka aj ja sa moc tesim, v klud si poriadim, navarim, poperiem a nebudem vsetko nechavat na vikend a nahanat sa .... vyvencim havina, dvor mame uzavrety, booka vytiahnem na dvor, budem sa vyvalovat a popritom pracovat, to bude zuzo

zvalka
2. apr 2009

Ahojte 🙂 nemame nejake nove info ohladom terminu stretka? Nevymysleli ste nieco? Dadi,a ty pojdes teda na tu firemnu akciu,kedze si Pn? Ak nie,tak teda aj ten 8.alebo 9.maj by mohol byt,nie?🙂

iwuskaaa
2. apr 2009

No Janka, Lucku by si na jeden asi nezlákala, lebo ona je abstinent 😀 ...že Lucka 🙂
Ja už máme krasotiny od Janky domka 😵 😵 😵 , srdce dám na dvere, dúfam, že tam aj ostane a niekto sa naň neulakomí, lebo beda 😠 ...a druhá krasotina zdobí ružičku od Peťky 🙂 ...
Zatiaľ nové nič ohľadom stretka, mne je to v podstate jedno 🙂

zvalka
2. apr 2009

No ked to vsetkym jedno,mne kedze to mam trosku daleko to viac vyhovuje 8.-9.maj,aj Lucka to bude mat asi lepsie,kedze vikend predtym oslavu ma.takze je to na Dade.ak nemoze ona takto,tak to dajte kludne ten prvy majovy a ja uz potom uvidim,ci sa mi to podari zariadit...

iwuskaaa
2. apr 2009

Lucka by nám mala povedať konečný termín a každá z nás si to potom podľa možností zariadi, no nie? 🙂 😵 ...v každom prípade sa tešíme 🙂

kodada
2. apr 2009

babule, nestavajte termin na mne, ved som povedala ze mate dat termin, kt. bude vyhovovat viacerym ... ja este neviem ci pojdem na tu nasu firemnu akciu ci nie

zvalka
3. apr 2009

Dadi,vsetky sa nejako vyjadruju ze je im to jedno. 🙂 Takze niekto uz raz termin urcit musi.asi Lucka by mala povedat,kedy to najlepsie vyhovuje jej 😉 ale ak by si mohla aj ten druhy vikend majovy,tak super,to by sa aj mne podarilo dostat na stretko.prvy je u mna otazny...

lucka23
3. apr 2009

oki baby tak ste to nechali na mna? no tak teda dobre. ak by to bolo prvý vikend tak veci na oslavu nachystam spolu aj pre rodinu aj pre detsku party. ak to bude druhý vikend tak budem mat viac casu na pripravu. takze neviem co je lepsie. 😅 ale kedze je to skoro vsetkým jedno /vcitane mna 😅 / tak to teda dajme ten 2 vikend. kedze dadka este nevie ci na akciu pojde. ale uz vy si urcite ci piatok alebo v sobotu. aj v piatok je volno. 🙂

mna vcera skolila choroba a to som si uz myslela ze ma to minie cele chrikove obdobie. hrdlo ma boli tak ze ani rozpravat nemozem a tiez si citim vsetky kosti. este ze ide vikend tak si oddýchnem.

lucka23
3. apr 2009

a fakt sa uz velmi tesiiiiiiiim ze vsetky pridete na lukaskovu party. lukasko ma super kamosov 😀 😀 😀 dufam ze vam nebude vadit ak k nam pozvem este jednu kamosku zo stozku ta ma 1,5 a 3,5 rocne deti a este Luciu zosiakovu s malou leuskou. aspon si bude moct so zunkou pokecat o rovnakých problemoch.

zvalka
3. apr 2009

Lucka,tak sa liec,super ze zajtra vikend a mozes si to trosku vylezat 😉 tak ja sa tesiiiim! Prvykrat na stretko 😀 uz si tak rozplanujeme vikendy do Stozku 🙂 a jasne,nech sa pridaju aj Lucia s Leuskou,a aj Monika 😉 tu si myslela,nie? 🙂 no,a este dopln info,ci to bude s polovickami alebo bez 🙂 a ci piatok alebo sobota... To uz nech niekto rozhodne 😉 ja uz budem v Stozku od stvrtku,tak to je uz jedno 🙂

lucka23
3. apr 2009

tak to si vy povedzte ci aj polovicky chcete. moja tam bude isto 😀 😀 😀 ano myslela som moniku. 🙂

zvalka
3. apr 2009

Tak ved to sa da zariadit operativne 😀 bud si mazelika vezmem,alebo ostane doma so svagrom 🙂