Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

kodada
15. dec 2008

ahojte babulky ... tak este k stretku bolo naozaj super, len ten MM dorazil skoro, tak to nebolo celkom ono ... musela som sa venovat aj jemu 😒
vase deticky su krasne, ale naozaj som videla len Natku, lebo ostatne boli bud este v brusku alebo spali zababusene v kocikoch 😀 Mirka dufam ze to tlacenie tvojho kocika naozaj na nieco bolo a v novom roku sa nieco nalepi, aby Lucka nemusela dlho cakat na druhe kolo 😀

lucka23
15. dec 2008

veru dadi treba sa posnazit aby som nemusela cakat. 😀 aj ked ja si este rada pockam aspon do leta.

zuzi vysterilizovat znamena ze to mas sterilne len ked to vyberies zo sterilizatora resp. hrnca. ked som pouzivala sterilizato a po vysterilizovani som ho neotvorila tak tam bolo pisane ze este do 24 hod to tam mas sterilne. preto by si male takemu malickebu babatku sterilizovat flasku po kazdom pouziti. ale zase ja som to nikdy tak nedodrziavala. 😅 v tomto som nebola ta vzorova mama. takze kludne si ju vysterilizuj ked pojdes do porodnice a zober si ju. vsak v pripade nudze ti ju aj tam sestricky vysterilizuju.

lucka23
15. dec 2008

mirka oficialne nie. oficialne som este ja na rodicovskej. uvidim ake zmeny nastanu po novom roku.

kodada
16. dec 2008

baby hovorili ste z Jankou?

iwuskaaa
16. dec 2008

Ahojte 😒 ,
tak ja nemám teraz chuť o stretku ani písať 😖 , iste už viete, prečo ☹ .
Janka moja, viem, že žiadne slová útechy teraz nepomôžu zmierniť Tvoj žiaľ a smútok za Jankom, ale aspoň takto prijmi odomňa úprimnú sústrasť 😢 .
Stále tomu nemôžem uveriť, aký je život krutý 😔 .
Chcem Ti povedať, že ak budeš čokoľvek potrebovať, pomôcť s čímkoľvek...som tu a kľudne sa na mňa obráť, rada Ti pomôžem.
Dadi, ja som s Jankou nehovorila a nemám ani tú silu jej zavolať. Dúfam, že sa aspoň na sms zmôžem 😔

kodada
16. dec 2008

ja som jej aspon IP poslala, kto vie kedy sa sem ale dostane, je mi to strasne luto

lucka23
16. dec 2008

baby veru je to strasne. snad im aspon malý tobiasko pomoze zmiernit velký zial co teraz citia. 😔 janka prijmi aj odomna uprimnu sustrast. 😔 je mi to strasne strasne luto. 😢

arimzv
17. dec 2008

Janka prijmi prosim Ta aj odomna uprimnu sustrast. velmi ma to mrzi.

lucka23
18. dec 2008

halo baby kde sa tulate vsetky?

kodada
18. dec 2008

Lucka ja som tu, co mas nove, kedy koncis v praci?

lucka23
18. dec 2008

dadi to este netusim kedy koncim. ale zrejme este tie 2 dni pred vianocami budeme robit apotom bude volno. nejak sa mam totiz pred koncom roka nakopilo roboty a kedze banky budu potom pracovat tak ako budu musime vsetko postihat teraz.
a ty ako? darceky uz pokupene?

kodada
18. dec 2008

ja som mala koncit zajtra, ale nakoniec musim este ist aj v pondelok do roboty, mam zakazku ... balenie 3000 ks casopisov do folie, ako ked si kupis zabalenu EMU v igelite, tak taky stroj mame
darceky uz mam vsetky pokupene, tymco som nevedela co (svokrovcom) dostanu kozmetiku

zunka
autor
19. dec 2008

Ahojte.
Chcem vedieť koľký týždeň mi to tu píše, tak musím niečo napísať 😅

zunka
autor
19. dec 2008

Ó, 39tt. Ty brďo, tak to som už riadne tesne.

lucka23
19. dec 2008

zuzi pekne ze sa ozves len ked chces zistit svoj týzden 😠 😀 veru uz finisujes. dufam ze ked sa bude nieco diat das vediet aby sme mohli posielat pozitívnu energiu. 😀

dadi tak to bude paradna pracicka. ja v pondelok idem len doobeda do prae a v utorok len spravit 2 faktury. a potom mam volnooooooo. 😵

zvalka
19. dec 2008

ahojte dievcata, tak ja som prisla pred polhodkou z roboty 😒 od 6.30 h do 20.30 h - paraaaada 😠 tento tyzden bol hrozny, ale podarilo sa a v pondelok a utorok mam dovolenku ! ! ! 😵 zatial mame zbalene len darceky na kopu...idem sa vyspat konecne... 😵 a doobeda pobalit a ideme na stredne SK 😵 uz sa tesim na nas krasny kraj a na Vianoce, este keby chcel ten sniezik napadnut.... 😵

kodada
20. dec 2008

baby nemozem spat, dve hodiny som sa prevalovala v posteli, tak som to vzdala a zapla booka 😠
vcera sme mali v robote zaver roka, posedeli sme si pri kapustnici, pili punc, no super bolo 😉

zunka
autor
20. dec 2008

Dadi, a neprehnala si to s tým punčom? A nemohla si potom spať 😉
Ja našťastie celkom dobre spávam. Jedine čo by sa mohlo polepšiť, .... 😅 keby sa mi dalo častejšie na wc 😅
Dnes som už urobila stromček a vyzdobila byt.

kodada
21. dec 2008

Zuzi neprehnala ... neiem co mi bolo ... dnes som zase bola na oslave, kamosova frajerka mala 20, kamarat 33 a ja meniny, akurat sme prisli doov, tak som vas prisla kuknut ...
aj ja som chcela vcera zdobit stromcek, ale nevyslo, prisli nam montovat satelit ...

zunka
autor
22. dec 2008

Jéj Dada, ty si mala meniny 😕 . Som na to pozabudla. Takže dodatočne všetko najlepšie a nech vám bocian čoskoro rozbije okno na spálni 😉
A neponocuj už!!!

zunka
autor
22. dec 2008

Baby, tak u mna nastala zmena. Dnes ma bolia...neviem či bedrove kosti, ale skôr asi nejake lonove. Normalne sa mi nedá si dať úplne spolu nohy, akoby som celu noc spala na fitlopte. Aj brusko mi kleslo. Svokra ( byvala pôrodna sestra), mi povedala, že sa mi panva rozťahuje a dieťatko klesá. Bohovsky to bolí, chodím ako kačka a od rána sa to dosť výrazne zhoršilo. A cítim si aj vaječníky . Ale ináč pohoda. Tak neviem.
No a malý kope a vyťahuje sa o 106, už dlhšie nebol taký aktívny.
😅

kodada
22. dec 2008

dakujem, Zuzi, aj ked neskoro, ale potesilo ma to 😉 ..... zeby s drobcek uz pomaly zacal pytat na svet??? uz mu je tam tesno, nezabudni dat vediet ked to na teba pride, poslem veeela pozitivnej energie 😉

zunka
autor
22. dec 2008

Dala som si sprchu, oholila od hlavy po päti 😀 a idem skúsiť zaliezť do postele. Ale myslím, že je to len taký falošný poplach. Dobrú noc

arimzv
23. dec 2008

ahojte babenky.
neviem, ci sa mi sem este do Stredreho dna podari dostat, tak by som Vam vsetkym chcela popriat pokojne a prijemne sviatky, vela pohody a pokoja, nech Vas uz len to dobre postreta. 🙂

lucka23
23. dec 2008

no pozeram ze mi to zo vcera neodoslalu spravu. tak este raz. dadi dodatocne vsetko naj naj naj.

zuzka ty daj vediet ak by sa nieco dialo aby sme mohli aspon na dialku posielat pozitivnu energiu 😉

A tiez ak by som sa sem uz nedostala kezde posledne dni som v jednom kole tak vam vsetkým babulky moje prajem stastne a vesele vianoce a vsetko dobre v novom roku. aby pre kazdu bol ten nastavajuci rok este o nieco lepsi ako ten predchadzajuci. 🙂

kodada
23. dec 2008

dakujem krasne Lucka 😉
prajem vam vsetkym krasne sviatky, plne radosti a rodinnej pohody, buduci rok bude urcite lepsi ako ten odchadzajuci ... vcera sme zacali so snazilkovanim, po Zuzke musi predsa niekto prebrat stafetu 😀 😀 😀

zunka
autor
23. dec 2008

Dadi, tak ty dnes iba s vyloženými nohami 😵 , aby ani jedna potvorka neušla navnivoč 😀
U mňa stav od včera nezmenený. Celé lono, alebo ako to nazvať mám boľavé boľavé, musím chodiť ako kačka naširoko, nezohnem sa už druhý deň a v stoji mám pocit, že mu už hlavička určite trčí vonku. No ale to kľudne môže byť ešte aj 2 týždne.

zvalka
23. dec 2008

Ahojte dievcata😉 Prajem vam vsetkym krasne Vianoce,plne stastia,spokojnosti,splnenych zelani🙂 Aby sa v Novom roku podarilo vsetko,co sa nepodarilo v tomto😉 a aby sa klub maminiek rozrastol🙂 aspon o dve 😉

lucka23
23. dec 2008

zuzi tak este pekne nozky spolu aby si vianoce netravila v nemocke. posnaz sa na naový rok a mozno budes aj v telke. 😀
zvalka k tým 2 dufam ratas aj seba? hmmm...? 😀 😀 😀

kodada
23. dec 2008

jasne Zuzi, uz ma vidis, robila som posledne upravy, upiekla 3 druhy kolacov 😉 sadla som si o siedmej vecer 😉
naucte sa ratat babule, podla mna budeme tri, Lucka na seba si zabudla 😀 😀 😀 Lucka IP