Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
11. jún 2009

😀 😀 😀 to by aj mna zaujimalo mirka. isto nieco v tom zmysle akoze ta mama sa uz uplne zblazdnila ked mi ani plienku nedava. 😀 u nas je ten problem ze malý strasne vela pije aj 2 litre denne a potom vela cika. a v noci ho budit aby s avycikal nemienit. jednak koli sebe a aj on by bol asi nervny za to. takze bud mu znizim prisun tekutin alebo bude musiet este dost dozriet aby to udrzal aj v noci. hoci sem tam sa nam staen ze mame suchu plienku po spani.

iwuskaaa
11. jún 2009

Janka, spinkáme dobre, no občas má také dni, že po polhodine sa zobudí a musím prísť JA, pohladkať ho, utíšiť, presvedčí sa, že som doma a je dobre 🙂 . Čím je starší, tým viac vymýšľa. Keď bol menší, zaspal a my sme mohli ísť hocikde, no teraz...neviem neviem, asi len po hodine spánku 😀

Mirka, my máme práve dnes horúčku, takže prvá reakcia, predtým nemával. Ale zanedbala som studený obklad po hexa... 😒

jajus
12. jún 2009

ahojte mirka taknech je natke už lepšie moja, my sme tiež ešte neboli očkovany proti žltačke pýtala som sa proti B je už očkovany jednou z povinných ale A sa musi rozhodnúť rodič ( ro je ta že ju môže maly dostať z piesku, od nečistých deti dotykom ....aspoň tak mi to vysvetlila lekárka) takže my sa dáme v najbližších mesiacoch.
Ivka no tak to už bude s tým vymýšlaním nám pôjdu asi očné zubky dnes ráno sa pokakal čo sa nestáva vždy sa pýta aj soplíky ma trošičku a len namne je zakvačený a ukazuje do pusinký. 😒 buba

arimzv
12. jún 2009

Jani vdaka.
no uz sme dneska mali vrieskaci hysak co chcela mlieko, ale som jej stale hovorila ,ze ma pokazene brusko, ze teraz nemoze. ale aspon troska zjedla suchar, dva hryzy banana a teraz na spanok vypila ryzovy odvar. aj sme radsej dneska doma, lebo je z toho riadne umrncana. a to mame ist zajtra ku kamoske grilovat, tak neviem neviem.

zunka
autor
15. jún 2009

Ahojte. Ja nejak nestham či čo. U nás žiadna zmena, stále máme doma divocha,.... teraz som s ním zápasila hodinu a pol kým zaspal.
Už papal mrkvu, jablko, banán, zemiačik a všetko mu veľmi chutí,...stále by iba jedol, čo je na ňom aj vidieť - zaokrúhľuje sa riadne 😉

iwuskaaa
15. jún 2009

Ahojte 😉 ,
Zunka tak už dávaš príkrmy? Super 🙂 . Hlavne, že chutí 😵 .
Janka ako zúbky? Už je trošku lepšie Tobinkovi? My už máme aj dva horné zúbky 😵 😵 😵 , síce trčia iba končeky, ale hlavne, že sú prerezané 🙂 .
Mirka Natálke je už lepšie? A boli ste nakoniec na grilovačke? 🙂
My sme boli na tej Poľane, bolo super, Dávidkovi sa páčilo, nepocítil ani zmenu prostredia, čoho som sa bála. Pekne aj spinkal ako vo svojej postielke 🙂 . Ale bola zimaaaaa...ešteže sme sa dobre vybalili 😀

arimzv
15. jún 2009

ahojte.
No Zuzi super, že Šimonkovi chuti, to hned potesi 🙂
Iwka tak možete s Davidkom prevyletovat cele leto, ked mala Polana uspech 🙂
No natke som az dneska na vecer dala prvy krat mlieko. ona akoze nehnackovala ze furt, ale mala tu jednu dve kaky za den, ale take riedke dost a aj "nevonali" 🙂 tak uvidime ako, ale vidno ze uz ma rozumcek, pochopila ze mlieko nemozeme. 🙂 na grilovačke sme boli, aj dostala troska z mäska ked som odstranila koreniny, chudatko jedla ako keby mesiace hladovala 🙂 ale vsetci dospeli vedeli ze aka je situacia, tak jej nikto ani nic nenukal, co sa mi pacilo

iwuskaaa
15. jún 2009

Mirka, tak super, že ste boli aj na grilovačke 😉 . Dobre Vám padlo, však? 🙂 My tiež rozmýšľame, že by sme niečo v sobotu ugrilovali, ak bude pekne 🙂 . A aby som nezabudla Mirka, nemohla som Tvoj pozdrav odovzdať, pretože František 😀 je na výlete, asi vieš kde 😉

arimzv
15. jún 2009

mas pravdu, dobre padlo, po niekolkych organizovaniach natuskinych minioslav som len sedela a jedla a davala pozor na natku 🙂 fajna zmena 🙂
nevadi, tipovala som ze Ferko moze byt inde 🙂 on je taky velmi aktivny v tomto 🙂 ale snaha sa ceni 🙂

jajus
16. jún 2009

ahojte tak super že natke je lepšie no a šimonko bude asi papaj to je dobre.
Ivka my stále nič asi sme boli len prechladnutý ale nam sa tie zubky prerezavaju strašne pomaly takže môže byť že ešte vykuknu lebo dasienka ma už červene. uvidíme
Tak super že sa malemu na Polane páčilo my ideme do Turčianských Teplíc na dovolenku taku trošku kratšiu ale aspoň niečo, postavili tam vraj superny termálny areál tak ideme vyskúšať už sa straaaaaaašne teším 😵 😵

iwuskaaa
16. jún 2009

Janka, ja som tiež o tom počula a tiež sme spomínali, že to pôjdeme obzrieť 😵 . Kedy idete? Dáš referencie 😉

jajus
17. jún 2009

Ivka chceli sme isť už teraz od piatku ale nehlásia čas tak počkáme kým bude pekne aby sme mohli kuknúť aj okolie. Možno sa pôjdeme v nedelu len tak okúpať aj omrknúť to tam pozrieť či sme si vybrali dobré ubytovanie a tak 😀

iwuskaaa
17. jún 2009

Janka, tak super, všetko do detailu obzrite 😀 . Musí tam byť krásne, ale práve dnes mi kamoška vravela, že aj v Bojniciach je dobré kúpalisko a aj pre deti ako stvorené 🙂 , tak máme tipy na výlety 🙂 .
My ideme do poradne, ideme na injekciu - Prevenar, konečne posledný, potom už iba v 15 mes., super! 😵
Tak pekný dník 😉

lucka23
17. jún 2009

ahojte. janka tesime sa na referencie. ja sa tiez chcem cez leto niekde vybrat s malým tak ak budete spokojní tak sa vyberieme aj my do turcianskych teplic. 😀 len aby bolo pocasie v lete dobre.

ivka ako ste zvladli ockovanie? bolo vela placu?

zunka
autor
17. jún 2009

Ahojte,
Iwka ako to je s tym ockovanim, ....nechce sa mi to hladat v papieroch a zabudla som co mi povedala doktorka. Boli sme v 3 mesiacoch do oboch noziciek, potom o 6 týždňom a ešte tretia dávka má byť kedy? Aby sme to neprešvihli 😕

iwuskaaa
18. jún 2009

Lucka, ale no zvládli sme 😀 ...ešte sme len vošli do ordinácie, Dr. si ho chcela zobrať na ruky, no ale ani za svet, už bol plač. Bude v tomto asi po ockovi 😀 ...on tiež doktorov obchádza na kilometre 😀 .
Zuzka, to by Ti mala povedať doktorka. Ja mám v tom tiež chaos, lebo kamoška mi vravela, že oni boli na tretej dávke v roku a my už teraz, tak ja neviem. Ona má inú doktorku, tak mi to tak pripadá, že každá doktorka pichá podľa seba 😕 ...

jajus
18. jún 2009

čaute ak hovoríte o prevenare tak každa lekárka si očkovanie naplanuje je to rôzne aj podla toho či je dietatko zdrave a tak, ja mam napísane všetky očkovania a treti prevenar sme dostali tiež v roku.

arimzv
18. jún 2009

ahojte.
dneska som v meste stretka Dadku, uz ma krasne brusko 🙂

kodada
18. jún 2009

ahojte babule, tak som spat z kontroly ... malicke je OK, ale pohlavie nam zas nepovedal, male sa proste nechce otocit 😒 takze este do buduceho piatku budeme doma v napati 😉
no a pikoska, idem pred komisiu, koli cerpaniu PN .... u fakt nevedia co vymysliet, aby mi strpcili zivot

no a mirku sme stretli ... a fotku bruska zo vcera mam v albume 😎

zvalka
18. jún 2009

ahojte dievcata 🙂
tak super, Dadi, ze je vsetko tak ako ma byt 🙂 kolkokrat si uz bola vlastne na UZV? do piatku nie je daleko, ved to uz vydrzite dako, neboj 😉
a to co s tou komisiou? 😕 co s PN-kou?
Babule a vy ste boli vsetky na 4D uzv okrem Iwky (myslim, ze ona spominala, ze nebola)

a mam dobru spravicku - AFP su negativne, tak sa vytesujem 😵

kodada
19. jún 2009

miri som rada ze mas vysledky v poriadku, k tej PN viac neviem

mne robi sono pri kazdej navsteve ... uz ich mam za sebou 8 😉

potom mam otazocku (este ze vas tu mam) kam sa chodi do nemocnicce na cukor?

lucka23
19. jún 2009

Ahojte. mirka a dada som rada ze mate vsetko v poriadku a krpci prospievaju. 🙂

ja som na 3d bola v Hlohovci. velmi zlatý dr. tam je.

dada na cukor som ja bola v takej zasitej budove. prejdes cez rampu dole ako ides do porodnice, potom hore do kopca potom na vrchu do lava a na konci taka budova tak tam. ale neviem ako sa to vola. 😅

kodada
19. jún 2009

lucka tam kde je neurologicke oddelenie?

petullia
19. jún 2009

Dadka ano tam... dole na prizemi dolava 😉

zvalka
19. jún 2009

dadi, ako ja dedukujem, tak tam - tam bol moj ocino v nemocnici - presne ako lucka pise v tej budove, a tam je aj neurologia 🙂
dadi, a kolko asi trva jeden uzv? mne vzdy tak kratucko len urobi, a zatial tiez na kazdej navsteve mi robil 🙂

kodada
19. jún 2009

dakujem krasne vsetkym, pojdem si schlastnut sladku vodicku 😀
miri, to je individualne, ak je to vacsi UZV, tak dlhsie, ak len poradna, tak len pomera a hotovo

iwuskaaa
20. jún 2009

Nastávajúce maminy, som rada, že ste ok a takisto, že sa darí aj Vašim drobcom 😉 .
Ako sa máte? Nejako to tu treba opäť oživiť 🙂 . Dnes je otrasné počasie, zase sme mali naplánovanú krajšiu sobotu, no počasie je nevyspytateľné 😖 .
Lucka, budúci týždeň by sme sa zastavili u Vás na zmrzke, ak môžeme 😉 ...
Janka, sunar v HU vyjde cca takisto ako u nás, už sa veľmi neoplatí ísť, ceny sú dosť zdvihnuté a kurz klesol 😒 .
Dada, tak často ti robí sono? Ja som bola na sone dokopy asi 5 krát...ale aspoň si si istá, že je všetko tak ako má byť 😉

zvalka
20. jún 2009

iwus, akurat som isla aj ja temicku ozivit 😉 ty si nebola na 4D vsak? a ako s kavickou, pila si v tehu? ja mam nizky tlak, tak si jednu denne davam...ale v 1.trimestri som ani nepila skoro vobec, mi nechutila, teraz zacala, hlavne kvoli tomu tlaku, aby som to prezila...
no a ja na 4D ani nejdem...som uz vselico precitala o tom, tak nejdem 😉

iwuskaaa
20. jún 2009

Zvalka, na 4D som nebola. Ja som bola v 20 tt. na UZV vo ZV na pôrodnici a majú tam super UZV, pekne bolo všetko vidieť aj na tom 🙂 . A keď sme si vyberali fotku, ktorú nám má Dr. vytlačiť, tak som zazrela, že bolo robené aj 4D, vraj oni si to tam prepínajú 🙂 ...tak aj tak som videla malého, ako bude vypadať 😀 ...

Káva mi na chuť nešla, predtým som pila ale iba jednu denne. Keď som si dala kávu, tak jedine 3v1, alebo nescu ale polovicu mlieka do toho 🙂 ...
Mne nešlo na chuť ani nič sladké, tak som hneď vedela, že to bude chlapec 😀 ...

zvalka
20. jún 2009

ja si tiez myslim, ze mi postaci aj normalny uzv, ked mi budu robit ten morfologicky 🙂
no ja si doma tiez robim len nescu a vela mlieka, cize slabucku - no ale v robote si davam zo stroja ale tiez s mlieckom - takze slabsiu...dufam, ze tym malemu neskodim 😅 nazory sa lisia, ale ze ked je nizky tlak, v pohode jednu kavicku, no neskodi...
no a ja tiez nemam chut na sladke 🙂 takze asi sa mi moj tusak potvrdi, ze to bude chlapec 😵 😀 ja len ovocie dusim stale 🙂