Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

kodada
15. júl 2009

kocik uz mam, hodim do albumu 😉
joj, vyprazanu cukinu by som si dala, ale mame este len malicke
ozaj, co je s tym stretkom ???

lucka23
15. júl 2009

dadi kde si kupovala kocik? so stretkom neviem, myslim ze zuzka pisala ze teraz nieco ma tak sa jej neda.

jajus
15. júl 2009

Ivka tak dobru chuť, no a ten kočík nieeeee nečakááááme mimi, to ja len tak, prieskum a hlavne kamoška potrebuje vaničku na jane a kazala sa popýtať. 😎 Ste sa dolakali čo že som tehulka 😀 😀 😀 vraj sedia aj vaničky z concordu. Bože to su palky za vaničku ja ak by som mala kupovať tak z ruky ja nedám 8000Sk a to len na pár mesiacov ved to za ten peniaz mam komplet hlboky kočík. Lucka nevieš z akej stránky to objednávala, ta doprava je smiešna cena.

lucka23
15. júl 2009

janka sedia aj vanicky concord aj vajicka. a dokonca su aj troska väcsie. tu stranku ti zizstim len ta kamoska nie je teraz on-line. 😉 no padam ja na obed uz by som zjedla aj kona. 😀

iwuskaaa
15. júl 2009

Lucka, ja som si popražila cibuľku, pridala som aj špekačky dve, ku tomu na kocky nakrájanú cuketu so zemiakmi a dusila. Keď to bolo mäkké pridala som syr v črievku a tak sa to vlastne zapieklo 🙂 . Vlaste ČDD - čo dom dal 😀 ...ale bolo to chutné 😝
Ty si robila tak v tom cestíčku?

kodada
15. júl 2009

lucka, kupovali sme v polsku, vysiel za 250 €
jajus, ale si ich vsetky nastrasila 😉
ja sombola obzriet cukinky v zahrade, nasla som tri, co uz maju 10 cm ... este tyzden a papam ich ....

lucka23
16. júl 2009

no dadi super cena, dufam ze budes spokojna. 😉 mne tie kociky z polska pridu strasne tazke a nemotorne. ale to kamoska ma taký a kupovala ho uz pred par rokmi tak mozno tieto su uz ine. 🙂

ivka mnam mnam to mohlo byt super. ja som robila v tom cesticku. mensia babracka ako ked obalujes v 3obale. 😀

jajus
16. júl 2009

ahojte tak ste si pochutili ja som minule varila zeleninový guláš len čo som ho dovarila (to malo byť papanie na druhy deň lebo som to varila večer) sa všetok zjedol, taký bol božský tak som na druhy deň musela aj tak variť. Včetkým odporúčam hrozne rýchlo uvarené a je to lahke a fantastické 😉
Dadi šoky som urobila 😀 teraz dosť ludi chodi na kočíky do poľska tak už asi zmenili kvalitu. Ja rsom adšej kupila tu pre istotu ak by bolo treba niečo reklamovať.

lucka23
16. júl 2009

janka tak daj recept. vyskusam aj ja. lukasko je teraz polievkový tak musim kazdý den nejaku uvarit. dnes asi spravim z cukiny aby som ju uz minula

lucka23
16. júl 2009

http://www.o-baby.de . janka tu je ta stranka co som slubila 😉

jajus
16. júl 2009

lucka dakujem krásne. Ten recept na oliv. oleji popražim cibulku, pridám paradajky bez šupky, papriku, mrkvu, kaleráb, všetko nakájané na kocky.CHvelku posmažim potom zalejem a ked sa to trošku podusí pridám cuketu nakrájanu na kocky. Pridám aj lečo osolím a ovegetím ked je všetko maké pridám kečup podla chuti nie vela a jeden pretlak a vetvičku rozmarínu ( ten da tomu super chuť a vônu).Trošku povarim a dochutim podla toho čo chýba. Fakt rýchle a chutné. Maly sa išiel potrhať čo papal. 😀

lucka23
17. júl 2009

janka super recept dakujem. istotne vyskusam. ja som vcera robila tu cukinovu kremovu polievku a poviem vam je super. 😝 uz aby bol obed. 😀

iwuskaaa
17. júl 2009

Janka, určite vyskúšam aj ja, je vhodný pre deti a to sa mi páči 😵 ...Lucka ja krémové polievky milujem, nájdem recept aj ja a urobím 🙂

jajus
17. júl 2009

ja som ju tiež varila dnes večer, budeme mať na zajtra mnam takaaaaaaaaa bola fajná 😝

zunka
autor
20. júl 2009

Ahojte, konečne som pri nete. Tak ako to stretko? Nemôžete tento týždeň? Víkend nemôžem, ale týždeň hocikedy.

arimzv
20. júl 2009

ahojte.
nam je to jedno, prisposobime sa, len to potrebujem vediet minimalne den dopredu 🙂

lucka23
21. júl 2009

aj nam je jedno tiez sa prisposobime. 🙂

kodada
21. júl 2009

nam tiez 😉

lucka23
21. júl 2009

takze uz sme 4 co nam je to jedno. mal by sa najst niekto kto navrhne aj konkretny temin 😀 od stredy hlasia uz zase pekne pocasie. jupiii.

jajus
21. júl 2009

ahojte no nam je to tiež jedno len my neprídeme skôr ako o tej 17tej michal ma teraz taku pracovnu dobu. Iba ak by som šla bez neho. A možno to tak aj urobíme zbytočne by sme to komplikovali a ak by nas Ivka vzala do auta bolo by to ešte lepšie 😀 to som vtierka čo, až sa hanbím 😔

kodada
21. júl 2009

jajus ja idem bez manzela urcite 😉 ... co takto v stvrtok ???

arimzv
21. júl 2009

dadi pojdeme spolu busom , ok?

kodada
21. júl 2009

ano Miri 😉

lucka23
21. júl 2009

no este nech povie ivka ci berie aj stanciho. ak nie tak ani ja mojho nebudem brat ale radsej by som aj s nim. 😅 ak nie tak by sme sa potom dohodli a isli by sme autami za sebou aby som tam potrafila. 😅 😀 😀 😀

petullia
21. júl 2009

aj mne je jedno, a tiez pojdem bez mangela 🙂 Zuni ty byvas v Ocovej vsak? 😕

zunka
autor
21. júl 2009

Ahojte, takže vo štvrtok? Otvárajú o 15:00 hod, takže najprv prdite ku nám a potom tam pešo zájdeme. A ku nám sa dostanete takto: Vo ZV Slatine je odbočka do Očovej 5km - a v Očovej potom druhá odbočka v pravo hneď na začiatku dediny. Je to jednoduché. My Vás už budeme čakať na ulici. A Mirka cestu busom pozná, takže tá potrafí,.....dúfam 😀

arimzv
21. júl 2009

Zuzi o mojom orientacnom talente nepochybuj 🙂
este sem hod link na vas dom co mas na modrej streche, teda vchodovych dveri, ak by ste nahodou na ulici necakali
ozaj je velmi lahke sa tam dostat, je to prva ulica vpravo hned po vojdeni do obce, ozaj lahucke
dadi idem kuknut spoje

kodada
21. júl 2009

no iny termin ani nepadol 😉 ... ja tiez viem kde byvas Zunka 😉

iwuskaaa
21. júl 2009

Ahojte, takže sa plánuje stretko? 🙂 Super, vyhovuje mi aj čas aj miesto 😀 ...a prídem sama, teda iba s Dávidkom 😀 ...Janka, môžeme Ťa zobrať, ale asi nás zavezie Stanči a príde aj pre nás 🙂 ...
Zuzi, ešte nám vysvetli cestu smerom z DT 😀 ...ako pôjdem smerom na ZV, od DT? 😀
Zajtra ideme na kontrolu k Dr., tak dúfam, že už bude ok malý 😒

zunka
autor
21. júl 2009

Mirka, nie prvá ale druhá odbočka v pravo!!!!! Keď ideš busom, tak je to vlastne prvá, lebo tú prvú si nevšimneš 😉
Iwka, od DT je to zložitejšie. Hneď na začiatku dediny je veľká križovatka, tam doľava dlhou ulicou. Príde ďalšia križovatka pri kostole, tam na hlavnú ku kostolu, ale nie dole kopcom, ale mierne hore a potom prvá odbočka v ľavo.
http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...