Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
7. sep 2009

no snad mas pravdu. uvidime co povie luky ked tam uz aj ostane buvat. mozno uz aj zajtra ho tam nechame. obed uz ma zapisaný. 🙂
pizzerka asi tak ze zajtra pozajtra sa ide betonovat platna a potom konecne moze nabehnut firma. chceli by sme to do konca roka odkoncit. 😅

iwuskaaa
7. sep 2009

Lucka, ráno keď sme s Dávidkom raňajkovali, tak som Vás vyzerala, ale nie a nie Vás zahliadnuť 🙂 . Zajtra budem tiež na okne, tak Ti zakývam 😀 . Super, že Lukáškovi sa páčilo, dokedy nakoniec ostal?
My sme tiež už prijatý do škôlky, o dva roky 😀 . Som zvedavá, ktoré pani učiteľky chytíme, chcela by som Jankinu krstnú mamu alebo potom tie dve sestry, to je jedno ktorú, obe sú veľmi milé 😵 .
Janka, ďakujem za šťastíčko a hrušky 😉 🙂 😵

jajus
7. sep 2009

Ivka tak nech sa ti chyti štastie a ak nie potom ti dam druhé 😉 mam pre teba aj tie tekvice okrasne tak ked dame stretko na pivku tak ti ich donesiem 😉 hlasia pekne štvrtok by sme sa mohli stretnúť 😵 ockovia sa povenuju ratolestiam a my poklábosime. Dám ešte vedieť 😉

iwuskaaa
7. sep 2009

Janka, jasné. Ak nepôjdeme do BA tak platí, ale to je tak 50 na 50, lebo nejako nám auto blbne 😠

jajus
7. sep 2009

dohodnute dame vedieť 😉

lucka23
8. sep 2009

ivka tak dnes si nas zbytocne vyzerala. ☹ lukas sa zobudil so soplikami tak som ho nechala doma. to z tohto blbeho pocasia. neviem ako mam mleho obliekat. a vcera bola poriadna kosa vecer isto by sa nam zisli aj pancuchy a ciapka. ale kedze lukas nemal cas odist zo stavby tak sme tam pekne vymrzli. teda ja a on neviem, tvaril sa ze mu nie je zima. volala som aj do skolky a tam my povedali ze je to na mne ci ho doveziem alebo nie. a kedze sa mne samej nepaci ked tam mami devedu soplave deti tak ostal doma. len toto je najhorsie na adaptaciu. ☹ tak uvidim ak bude zajtra lepsie asi ho tam dam.

jajus
8. sep 2009

lucka tak nech tie sopliky rýchlo prejdu 😉 neboj lukáško bol v škôlke len jeden deň tak to nieje take hrozne ešte sa má čas kedy adaptovať a ak nema veľke sopliky tak ho daj do škôlky, myslim si, že ak ma len slabe sopliky tak to nevadí.
A s tou zimou hrôza ja som dnes ráno aj kurila v krbe, dnu sme mali len 18°C 😕

kodada
8. sep 2009

ahojte babulky, nejak vas nestiham navstevovat 😉 robime kuchynu, tak mam o zabavu postarane ...

Zuzi ako maly? este je chori? ten stvrtok predbezne plati?
Miri, tak Natka skolku v pohode zvlada, no super .. ale nic ine som ani necakala, pri takej mamine 😎
Lucka, nech Lukymu sopliky rychlo prejdu, ked sa tak dobre v skolke chytil
Jani, tak uz ste sa rozhodli pre druhe ??? gratulko, nech sa ti organizmus dobre pripravy a nemas problemy ako pri Tobim
Ivka, vy ako?

vo stvrtok idem po 4 tt k doktorovi, som zvedava ci je maly v poriadku, lebo sa v bruchu pekne roztahuje ... a dnes idem zbalit aj tasku do porodnice, istota je istota, uz sa to blizi 😉

arimzv
8. sep 2009

ahojte.
aj my sme doma so soplikami, ale natka si ich nedoniesla zo skolky, ale z toho, ze sa nechce po byte obuvat a nechce byt zakryta
na jednej strane ma mrzi, ze tak skoro ako zacala skolkovat, na druhej strane dufam, ze si chorobu vyminame, teraz ked som doma a potom budem moct v klude pracovat. dneska ale aj tak idem ja do skolky lebo mame rodicovske.
a dneska poobede mam pohovor, zajtra doobeda a aj zajtra poobede, takze manazujem vlada a maminu na opateru 🙂

iwuskaaa
8. sep 2009

Lucka, to ma mrzí, že Lukáško má soplíky 😒 . Ako vravíš, všetko je z počasia 😠 . Ja tiež neviem ako malého obliekať, poobede chceme ísť vonku a už teraz mám dilemu, čo na neho!
Dadi, Tebe sa to riadne kráti 🙂 . Už sa tešíš? Veru tašku si pobaľ, ja som ju mala asi tri mesiace dopredu 😀 .
Ináč sa máme dobre, všetko ok, zajtra ideme na ročnú prehliadku, som zvedavá ako sme narástli 😵 .
Mirka, držím palce! 😉

jajus
8. sep 2009

Mirka držím palce 😉
Dadi to maš už zapár, to ale ubehlo. No my sme sa dohodli, že bude lepšie mať teraz druhe (ako potom ako som chcela ja, ked pôjde tobinko do školy) aj kvôli robote a aj kvôli Tobikovi aby sa mal ským hrať ( tu na okoli nema rovesníkov). Tak tak nejako. No ja chcem tak velmi letne babo no ak sa nam podar na prvý šup ako tobino tak bude zimne no čo už 😔

arimzv
8. sep 2009

Dakujem za palce 🙂
Dadi Ty uz si 36 tt 🙂 Ty brdo to ubehlo
Janka aj ja som sa vcera bavila s kamoskou ze je najlepsie teraz otehotniet, v zime este nemas velke brusko, cize mozes nosit aj svoje veci, zimy su uz slabe, takze velmi ani nehrozi ze spadnes a porodis este pred horucavami 🙂 to je moja teoria a vlastne skusenosti 🙂 a aj vianocne darceky este nenakupujes s velkym bruskom 🙂

lucka23
8. sep 2009

dakujem baby, snad to bude so soplikami dobre. volala som majovi a vraj je v pohode, nekasle, tak zajtra pojde do skolky. takze ivka o 7 rano ta budem vyzerat. 😀 😀 😀

mirka drzim vsetky palce co mame v rodine nech konecne motika vystreli. 😉 inak aj lukas chodi doma bosi a dnes v noci bol prvý krát celý zakryty. ale to len pre to ze som vybrala taký hrubsi paplonik a nevedel sa s pod neho odkopat. 😀

dadka tebe sa to uz fakz blizi tak radsej zbal tasku nech mas potom klud.

janka ja mam asi 18 st teraz v kancli. mam triko a hrubý sveter a normalne ma oziaba na ruky. 😀

s tým obliekaním je to fakt desne teraz. ja som veru uz dnes malemu dala aj pancuchy na stavbu, nejdem riskovat. a veru zajtra do skolky mu dam znova lebo chodia von okolo 10 a to je este poriadna kosa. a tiez musim zohnat nejaku ciapku na jesen lebo ta z jari je ltt. dostanem nieco normalne v Dt? neviete?

jajus
8. sep 2009

no lucka aj ja chcem malemu kupiť čiapku a vraj vo taku tušim maju krásne, hovorila mi švagina. Na západe je takko pri metre. Tak neviem či nepošlem Michala ked pôjde z práce ma to naskok.
No tu v DT ani neviem skôr ta baba čo ma na mmb album ma tam aj čiapky kukala som a celkom pekné kukni hamma shop

jajus
8. sep 2009

luka je to minadu ID2221

lucka23
8. sep 2009

dakujem janka idem kuk. 🙂

jajus
8. sep 2009

ahojte, babenky v kiku(pri metre tie obchodíky) maju veeeeeeeľke akcie trička po 1eur detske aj dospelácke, panske pulovre po 5eur a tak neviem presne ake veci, bol tam Miško a doniesol detske trička sice s krátkym rukávom no budeme ich určite nosiť aj narok a mne tiež, takže ak potrebujete určite tam nazrite oplatí sa. 😉

iwuskaaa
8. sep 2009

Lucka o 7.00? No možno budem na okne 😀 ...ak nie ešte v posteli 😀 .
Ja mám čiapky od Minadu a sú super a v dobrých cenách, ináč neviem, či niečo poriadne v DT majú 😠 . Ja som bola aj v Taku, ale nevidela som nič pre malého, skôr na zimu už, mali pekné ale pre nás veľkosť nie 😕 😅 .
Janka tak idete na druhé? 😉

jajus
8. sep 2009

ešte hneť nie, najprv si prečistím organizmus, matka mi doniesla super lieky na prírodnej báze, tak fičim nanich. Lebo som bola stále hrozne unavená a chudokrvná a aj po tabletkách som potrebovala prečistenie, teraz chodim cikať kažých 30 min. 😀

kodada
8. sep 2009

jani to je trening na tehotenstvo 😉

zvalka
11. sep 2009

Ahojte kočky 😉
Lucka neuveríš, ale mám to DVD z Lukáškovej oslavy ! 😵 Takže ešte ho nezabudnúť doma vyložiť a nezobrať naspäť do BA 😀

zunka
autor
11. sep 2009

Jejdanenky, kodada 36tt,.... zvalka 30tt - fú to budeme o chvíľu už rodiť. Ako sa cítite? a ako sa pripravujete na pôrod a tak. Opôrode je to všade veľa popísané aj na predpôr.prírave o tom veľa hovoria, ....ale ja som mala šok z toho potom. Na to nikto neupozorňuje. Ale zase my sme mali extrém - teda myslím, že nespával a stáááále plakal.

iwuskaaa
11. sep 2009

Zuzka, zatiaľ ich nestraš 😀 . Ale ako vravíš, neuveriteľne rýchlo to všetko ubehlo, ani sama sa nestíham čudovať 🙂 .
Nechystáte sa zajtra niekto na vláčiky do Zvolena? Na nákladnej stanici je výstava vlakov, vraj to býva dobré a má tam byť aj Vidiek a takisto na námestí 24 hod. hudby 🙂 . My si urobíme výletík a asi skočíme aj do BB na Radvanský jarmok 🙂 . Dúfam, že bude pekné počasie.
Ako sa chystáte víkendovať Vy?

jajus
11. sep 2009

ahojte mirka a dadi kráti sa vám to ale nebojte, je to ten najkrajší pocit držať mimi v náruči to hneť zabudnete na tu bolesť. 😉
Ivka my uvidíme ale asi sa tam pôjdeme tiež pozrieť no uvidime ako počasie. možno sa stretneme.
Musim pochváliť Dávidka, včera sme sa kočíkovali s Tobinkom a Ivkou a Dávidkom potom sme ich boli pozrieť a Dávidko krásne bežkal po svojich nožikách bol užasný. No tobinko ho trošku bil 😅 začo sa ospravedlnujeme no ma dobru školu od bratrancov 😒

zvalka
11. sep 2009

no ani nehovorte, sama tomu nemozem uverit, ze som uz v 30 tt 😕 😅 ved teraz som len mala pozitivny tehu testik 😵
ja sa mam fajn, az na to, ze posledne dni mi zacalo asi na nejaky nerv tlacit, tak mi vystreluje bolest do nohy ☹ je to teda dost silna bolest, a vacsinou je to vecer. a este tie otrasne krce do lytka nadranom, to je tiez sila ☹
ale inac je vsetko oki 😉 dako to vydrzime hadam uz. 16.10. idem uz na MD,ak pojdem na 8tyzdnovu pred porodom, tak uz 2.10. takze mam to za par 😵
a na malicku sa uz velmi tesim, verim, ze bolest rychlo pominie, ked ju uz budem mat pri sebe 😵 😵 😵

iwuskaaa
12. sep 2009

Mirka, zabudneš na všetko pri pohľade na maličkú slečnu 😉 🙂 ...
Janka, neboj sa, je to dieťa a deti sú také...bránia sa 😀 , ale Tobinko sa nemal prečo brániť 😀 . No jasné, má školu od bratrancov, čo už. Dávidko mu to vráti, tak sa neospravedlňuj 😀 🙂 ...srandujem!

arimzv
12. sep 2009

ahojte.
Iwka boli ste na vlakoch?
my sme s natkou teraz na vikend u maminy, kedze byva dve minuty od nakladnej stanice, tak sme boli aj doobeda, bolo velmi vela ludi, zdravila som sa aj s Monikou z Mojej svadby
a teraz poobede sme boli na vidieku a hned ako skoncili tak zacal lejak, tak sme domov trielili
od vcera mam pracu, na polovicny uvazok, robim telefonistku. ale pokracujem v hladani prace

kodada
12. sep 2009

fakt babule, je to neuveritelne, ako rychlo to uslo, clovek by si myslel ze tych 9 mesiacov je strasne dlho, na zaciatku sa to tak urcite zda, ale teraz ... ved uz su to posledne tyzdne, co mam drobca v brusku ... 😎
miri gratulko k praci, aj polovicny uvazok je super na zaciatok 😉

denisa555
13. sep 2009

ahojte baby. Prosím viete mi poradiť, nie som orig. Zvolenčanka, len som tam študovala 😎 Svadba na Zvolenskom zámku v sále, nie kaplnka. Áno či nie? lebo už som počula rôzne názory. Je tam aktuálny aj jún? nebývajú vtedy tie zámocké hry? ďakujem 😉

iwuskaaa
13. sep 2009

Deniska, ja Ti v tomto neporadím, nemám vôbec informácie o tomto. Ale tie zámocké hry mám taký pocit, že bývajú v júni ale presne kedy...??? neviem...

Mirka, boli sme na vláčikoch, ale boli sme iba krátko, začalo pršať 😠 . To vieš ako, my keď sa niekde vyberieme 😀 . Ale aspoň sme si urobili malý výletík 😵 .
A je super, že máš ako takú prácu 😵 . Držím palce a buď spokojná 😉 ...
Janka zajtra sa teším, platí grilovačka? 🙂