Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
2. okt 2009

Čaute kočky 😉 ,

tak Zuzka, pobavila som sa aj ja 😀 . Ty to tak super vieš napísať 😀 . No a na mňa to prišlo presne o 00.00 🙂 , s tým, že som si myslela, že mám hnačku z hrušiek 😀 ...myslíte si, že ma napadlo, že je to začínajúci pôrod a kontrakcie? Nie! Mňa to nenapadlo, že to môže byť ono 😀 😀 😀 ...iba môj mi to musel povedať 😅

Dadi, držím palce, nech všetko dobre dopadne 😉

Lucka, tak ešte nič kamoška? Potom daj vedieť 🙂 . Moja kamoška zase porodila v pondelok, dievčatko Emmu. Prvý mala CS, tak nevedela do čoho, ale že sa celkom dalo 🙂

Aký máte plán na víkend? 🙂 😉

lucka23
2. okt 2009

ivka ta kamoska porodila o 15:05. 😕 😵 tomu sa povie bleskovy porod. o 11 mala nastupit do nemocky a to este bola bez priznakov mali jej vyvolavat a ona si stihla do 15-tej aj porodit 😀 ale som rada ze to ma za sebou som to normalne prezivala s nou. 😀

zvalka
3. okt 2009

Ahojte babulky 🙂 ked vidim,ako uz Dada kazdu chvilku rodi,tak ziram,ako to ubehlo 😅 Po nej som na rade,mala by som pomaly dokupit veci a skomletizovat tasku do porodnice. Ani vas nestiham citat, odovzdavam agendu,uz len 9dni 😵 a moja malicka mala v pondelok vraj 2200g 😵 musime sa pochvalit 🙂

jajus
3. okt 2009

Jej Mirka tak krásna váha, bude asi s tých vačších detičiek 😵
No a ktorá preberá štafetu tehulkovania? šup šup

jajus
3. okt 2009

Lucka tak to poviem krstnej mame, že už krásne poviem Hanka bude sa veľmi tešiť. Bola tu v v stredu a chválila Lukáška 😉
Ivka no došiel nam ocino tak si ho budeme užívať cez víkend a asi pôjdeme pozrieť na jarmok a vy čo mate v pláne?

lucka23
3. okt 2009

janka to slovo hanka ho naucila tvoja krstna. 😀 😀 😀 no mne vraveli ze je lukas sem tam dost neposlusny. 😅 on ma teraz desne obdobie vzdoru. robi vsetko naopak. takze ak chcem aby sa napr. vystupil z auta ked prideme zo skolky tak mu musim povedat lukas nie ze vystupis z toho auta. 😀 je to desne obdobie a dufam ze ho to nebude dlho drzat lebo moja psychika je v prdeli. cele dni nic ine nerobim len sa dohadujeme a nervacime. 😠

ivka moj program na vikend je taky ze som vo zvolene a poobede ideme gratulovat leuske k 1. rocku a aj lucia mala narodky.

mirka tak ti to inak zbehlo a pomaly nastupujes na matersku 😵 😵 😵

kodada
3. okt 2009

ahojte, tak dalsi pekny den za nami ... uz mam doma aj fotocky od Zuzky, sa vytesujem z nich, su nadherne 😉
Jani, ze kto preberie stafetu po nas z Mirkou??? viem ze ty sa na to chystas, ci uz to neplati?

jajus
3. okt 2009

ahojte lucka aha tak to ho ona naučila tak jej aspoň poviem, že ho to dobre naučila 😀
No vzdor tobino ma zase pokušene obdobie, pochabosť to je teraz jeho obdobie a stale hovori detičky buch buch 😨
Dadi ano ideme snažilkovať, no možno sa to niektorej poštasti skôr ako nám 😵 😀

iwuskaaa
3. okt 2009

Ahojte mamičky a nastávajúce mamičky 🙂 ,

Mirka, tak maličká má už dosť gramov 😵 , bude asi z tých väčších 🙂 . Tašku si veru skompletizuj, ani sa nenazdáš a bude tu december 🙂
Lucka, si ma pobavila, vraj Lukáš nieže vystúpiš z toho auta 😀 😀 😀 ...no tak ide podľa tabuľky s obdobím vzdoru 😉 . Ja som tiež na to zvedavá, kedy to na nás príde 😕 😀 . Ale teraz je to už tiež také iné, už všetko vníma, keď niečo chce, ide si za svojím, kým to nedostane. Každý deň robí pokroky, je to krásne obdobie 😵.
Janka, aj my sme boli na jarmoku, doobeda na Píle, varil sa guľáš, Stanko išiel potom na hokej a my na jarmok 🙂 .
Lucka a ako dopadla oslava? 😉

jajus
3. okt 2009

my sme boli na jarmoku po obednom spánku, kedže tam neboli kolotoče tak sme išli na ihrisko pošmýkať sa tak sme vam volali či nieste doma. Chceli sme sa staviť, ale nevadí nabuduce dojdeme 😉

iwuskaaa
3. okt 2009

Veď som si našla zmeškaný hovor, tak som volala späť, no už som sa nedovolala 🙂 . Tak príďte kľudne 🙂

kodada
3. okt 2009

co ste mali za jarmok? Dni zela???

iwuskaaa
3. okt 2009

Michalský jarmok 🙂

kodada
3. okt 2009

jaaaaj 😀 😀 😀 u nas nic take nebyva ...

arimzv
4. okt 2009

dobre ranko
Jani ja Ta so snazilkovanim urcite nepredbehnem 🙂
My sme na noc u maminy, tak mam veget 🙂

iwuskaaa
4. okt 2009

Mirka ahoj 😉 . Ako sa máš? Natálka ako v škôlke?
Janka, tak idete už snažilkovať? Veď si ešte nechcela 😀

jajus
4. okt 2009

ahojte Ivka už som sa navnadila na Emku 😀 a pomaly dojedám aj tabletky, no uvidíme kedy začneme, lebo chceme isť do anglicka za bratom a nejak sa bojim chrípky a aj letu, kedže som bola rizikova pri tobikovi tak teraz sa obávam.

arimzv
4. okt 2009

no my mame sopliky, tak zajtra som s nou doma ja, v utorok asi vlado a ak bude treba este od stredy tak mamina. takze zajtra si dame doma gaucovo devedeckovu kulturu pod dekou a cajikom v ruke 🙂

kodada
5. okt 2009

ahojte, tak ja som este stale doma, dnes mi nabehol 40 tt ... fuuuu pomaly sa blizi koniec, v sobotu sme dali uz aj postielku k nam do izby, takze vsjo je hotove a maly moze prist ...
miri ja den stravim rovnako, cajik, TV ... uzijem si posledne kludne dni

iwuskaaa
5. okt 2009

Dada, tak dúfam, že sa nám prihlásiš aj keď budeš na odchode do pôrodnice 🙂 . Budeme čakať 🙂 .
A tak tak, užívaj si posledné kľudné dni, tie ďalšie nebudú také kľudné aj viac rokov 😀

mimi21
5. okt 2009

Dadi ahoj
len si uzivaj a tes sa na to co pride, zelam kratky a bezboplestny porod, nech mas hrosika coskoro v naruci 😵 😵 😵

kodada
5. okt 2009

ivi, dohodla som sa zo Zunkou, ze dam jej vediet ked sa maly narodi ... ak budem stihat, dam vediet aj sem ze uz je to tu 😉
mimi ahoj, dakujem za prianie, ako Ninka?

lucka23
7. okt 2009

dobre uprsane ranko. mirka natalke prajeme vsetko naj naj naj k vcerajsim meninkam. a posielame boztek. dufam ze sopliky uz presli.

dadi ty sa ako citis?

janka drzim palce nech sa emuska rýchlo zadari a hlavne nech je to ta emuska. 😀 😵

ivka teba som sa chcela opytat kam to chodis s malym? k akým veselym zabkam? aj ja by som chcela s malým niekam cez zimu chodit nech mame nejaky program.

denisa555
7. okt 2009

ahoj. nepoznáte niekoho, kto bude mať svadbu v ZV na zámku? chcela by som sa pozrieť ako tam vyzerá obrad. chceli by sme tam mať aj my. Ďakujem

lucka23
7. okt 2009

denisa ja nepoznam nikoho kto tam bude mat teraz svadbu. ale tak jednu sobotu sa tam vyber a pozri si nejaky obrad. este stale je sezona takze svadieb je tam za den isto viac.

zunka
autor
7. okt 2009

Ahojte
Dada, ty sa nám musíš teraz každý deň pravidelne aspoň každé 3 hodiny hlásiť 😉 . Bože spomínam si na tie naše chvíle, na tie pocity, to dojatie miešané s bolesťou, radosť aj zúfalstvo. Jój Dadi, aj Ti trošku závidím - aj pôrod - napriek všetkému to bolo krásne. Všetci, celá rodina sú potom tak príjemne namäkko 😀

lucka23
7. okt 2009

joj zuzi presne si to vystihla s tou rodinou a tymi pocitmi. pre toto sa uz teraz velmi tesim na druhy porod. 😅 😀

kodada
7. okt 2009

poslusne hlasim, ze som doma a nic zaujimave sa nedeje 😉

kodada
7. okt 2009

zajtra idem k doktorovi, tak som zvedava co mi povie

jajus
7. okt 2009

ahojte, ja sa pridávam k závisti 😀, my sme si to tak neužívali (kedže sme boli po pôrode v nemocnici )preto dufam, že pri druhom to bude bez problemov. 😵