Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
7. okt 2009

lucka je to cvičenie pre maminy s detmi v CVČ kukni link http://www.detva.sk/?program=51&module_action__...
ja som sa tiež rozhodovala či tam budem s malym chodiť a asi budem, aspoň bude tobinko v kolektíve

arimzv
7. okt 2009

ahojte.
Lucka dakujeme 🙂 sopliky presli, zajtra uz ide skolkovat
tie zabky vyzeraju podla opisu fajne, my sme na taketo cvicenie chodili do zvolenskeho MC a chvalim si to, aj sme na konci dostali diplom za absolvovanie a aj bublifuk, no nekup to 🙂

jajus
7. okt 2009

je to super pre detičky aj nas, no len tobino ma obdobie kedy detičky buch buch to su jeho slová tak dufam, že to tam nebude zaradom hasiť 😅
zajtra tam chcem isť prv krát tak uvidím, potom sa mam stretnúť s kamoškou a jej malou tak dufam, že maly bude mať ten lepši deň 😀

lucka23
7. okt 2009

no ivke som uz pisala aby sa mi zajtra popytala ci beru este dalsich zaujemcov. ak ano od bud týzdna sa radi pridame, zajtra mam sluzobku v Ba.

jani toto obdobie nezavidim aj my sme tým presli a bolk to des. vsak si to aj vy pamätate ked lukas vsetkých obtlkal a ja som sa citila desne. ale toto obdobie treba len preckat a ono samo pominie.

mirka co si kupovala malej na meninky? aj lukyno ide o chvilu oslavovat a ja netusim co kupit. 😅

dadi dakujeme za hlasenie a nezabudni sa ohlasit aj zajtra 😀

arimzv
7. okt 2009

Lucka ja som jej v draciku kupila taky otvaraci domcek s babikami malinkymi a nabytkom a aj zvonec zvoni
a nejake kolajnicky a vlacik k nemu, vlado spominal ze nieco take videl v draciku alebo skus pokukat zajtra v blave, ak mas cas, tam maju istotne lepsi vyber alebo nejaky ruksak do skolky, alebo fixky na telo, to som kupila vo zvolene v aree v cikcak obchode, alebo peciatky, alebo knizka s magnetkami, maju v tej lacnej knihe v priore za 2,8 E, alebo dazdnik alebo prsiplast, alebo nody korcule, tie som videla tiez v draciku, len to je asi dost nebezpecne, alebo nejaku DVD rozpravku, podla toho ake ma obdobie

lucka23
7. okt 2009

fiha mirka to je napadov. dakujeeeeeeeeeeem. no jeho teraz bavi vsetko, od aut cez vlaky, stavebnice, pastelky. tie fixky na telo ma zaujali to istotne pojdem kupit. len neviem ako mu optom vysvetlim ze ma na seba pouzivat len tie 😀 😀 😀 lebo strasne rad po sebe pise perom tak by sa mohol realizovat 😀 vcera si popisal aj pipisa. 😅 😀

arimzv
7. okt 2009

a co na neho napisal? luky alebo llllluuuukkkkkkkkkaaaaaaaassssssssssskkkkkkkkoooooooooooo? 🙂
ked im das ine miesto ako ostatnym farbickam, tak by tomu mohol rozumiet, umyvat sa daju len normalnym mydlom, myslim tym kocku, sprchacom mi to velmi neslo, je tam 6 tarieb a stoja okolo 6 E alebo menej. a zle sa to vypere, ale zabava je s tym vyborna 🙂

jajus
7. okt 2009

lucka som sa zasmiala že si popisal pipisa 😀
Mirka juj oneskorene gratulujem natalke k meninam ale nešiel konik (neviem či aj vam ale mne nešiel a potom som sa sem nedostala)tak dodatočne aj od Tobiho cmuk Natalke 😉
Lucka je to des, ked ho musim stále odtahovať od deti, lebo mu to robé nesmiernu radosť capkať po nich des 🙄 a čim viac ho upozornujem tym sa viac smeje a capka 😅

arimzv
7. okt 2009

Janka dakujeme 🙂

lucka23
7. okt 2009

jani neboj on z toho vyrastie 😀 ale viem co zazivas. nie je to nic prijemne ked vypadas ako matka co si takto vychovala svoje dieta. 😖 tobiasko je zlaticko a urcite to nebude dlho trvat a prestane ho to bavit. mozno si to skus nevsimat ci nebude inak reagovat. pri lukasovi cim viac sa rozculujem a vadim s nim tým bude viac robit napriek. ked si ho nevsimnem tak ho to po chvilke prestane bavit a je klud. ale zase aj to nie vzdy zabera. 😅

zvalka
8. okt 2009

Ahojte, aj ja dodatocne blahozelam k meninam Natalke, a Tobinkovi a Davidkovi k narodeninkam 😵 a dakujem za priania k mojim narodkam 🙂
no dievcata, vy tu zavidite Dade a teda asi aj mne, ze nas caka porod? 😕 😅 no ja si teda nezavidim velmi 😕 hoci este sa nebojim, lebo neviem co ma caka, a tak je to asi lepsie, radsej nevediet 😉
uz by som chcela mat "za tym", nech viem, ze je vsetko v poriadku a obidve budeme zdrave 😵

iwuskaaa
8. okt 2009

Lucka 😀 😀 😀 😀 , som sa pobavila na Lukáškovi 🙂 .
Mirka, prvý pôrod je preto lepší, lebo nevieš do čoho ideš 🙂 . Neboj sa, všetko zvládneš, zvládli iné, zvládneš Ty 😉 .
Dada, snívalo sa mi, že keď som si otvorila túto našu tému, že som si prečítala od Teba príspevok, že si už išla do pôrodnice, že prišli na Teba prvé kontrakcie 🙂 . Tak ako?
Janka, tak idete dnes na žabky? Budeme sa tešiť 😉 😵 ...ale neviem či nezoberiem Dávidkovi aj prilbu, keď je Tobi taký bitkár 😀 . My sme boli dnes u kamošky doobeda a tak pekne sa hrali deti spolu, že som sa až čudovala a prvý krát som počula deti rozprávať ich rečou, no zlatí boli 😵 😵 😵 ...
Lucka, spýtam sa Ti dnes na to, spoľahni sa 😉 🙂 . Dúfam, že bude ešte voľné, lebo minule nás bolo už dosť. Ale určite áno 🙂 🙂 🙂 ...

iwuskaaa
8. okt 2009

Mirka a Natálke tiež dodatočne gratulujeme k meninám 😉 . Veľa veľa zdravia, šťastia a úsmevu na tváričke 😵

jajus
8. okt 2009

Ivka aj my sme dnes boli na sídlisku, bola tu Ivka K. s Kikuškou tak sme sa boli pokočíkovať maly si našiel lásku tak sa držali za ručky, boli zlatučký 😵
Ivka ja som sa tiež nebola pýtať na tie žabky tak dufam že ma vezmu no uvidime ked tam prideme 😅 ja som sa len rozprávala s kámoškou, že by sme tam mohli isť. No uvidim dnes ako bude 😅 .

iwuskaaa
8. okt 2009

No super Janka, tak už aj nevestu máš 😀 . Dúfam, že Tobinko bol gentleman a nebil ju 😀 .
Veď príď a uvidíš. Ja som to nevedela, že niečo také je, tiež ma iba kamošky nahovorili, aby som išla. A som rada, že som sa na to dala, aj keď je Dávidko najmladší, ale stojí to za to 😵 .

jajus
8. okt 2009

Ivka nie nebil, kuk na fb fotky, krásne sa držali za ručky no žasli sme, lebo ani kikuška sa nejak nechce dat držať, no prosto sadli si. Na hojdačkach na nu stále volal kika 😀 desi.

kodada
8. okt 2009

ahojte, tak mi sme stale 2v1 ... na kontrole vsetko OK, len maly po dvoch mesiacoch, co bol uz hlavickou vo vchode, sa posunul vyssie, proste sa tam zabyval a von nechce ist ... kontrola o tyzden
Ivi, takze tvoj sen sa nesplnil minimalne dnes, co ma aj mrzi ...

iwuskaaa
8. okt 2009

Dadi, tak zrejme budeš preťahovať? 🙂 Neboj sa, ten sen sa raz určite splní 😵 .
Janka, popozerám fotky 😉

kodada
8. okt 2009

asi ano, co uz, njprv mi horzil predcasny a nakoniec budem aj prenasat 😎

iwuskaaa
8. okt 2009

To tak zvykne bývať, poznám veľa takých prípadov. Neboj, veď raz vyjsť musí 😉 . Ešte máš čas do termínu 🙂 . Ja som tiež nemala žiadne príznaky, ani falošné kontrakcie, prišli potom ako blesk z jasného neba 😀 .
Tak sa lúčim, ideme vonku 🙂 . Papa

kodada
8. okt 2009

to by som brala, ked sa to rozbehne, hlavne nech je to rychle a bez komplikacii 😀
pekny zvysok dna

iwuskaaa
8. okt 2009

Aj Tebe moja, papa 😉
Rýchle, ľahké a bez komplikácií 😉

jajus
8. okt 2009

babenky viete mi poradiť, zapisuju dieta do pasu rodičov? Ako dlho to trva a koľko to stoji?Ja som volala na policiu vraj to už nerobia 😕 ostala som prekvapena lebo na letisku v BA im to uplne stači.

iwuskaaa
8. okt 2009

To ti Janka dobrú blbosť povedali. Zapisujú a stojí to asi 3 Eurá. Ak zapisuješ dieťa do nového pasu, teda rovno pri vybavení tvojho pasu, je to zadarmo.

Lucka, tak v utorok sa môžete pridať k "žabkám" 😉 . Možno to bude bývať aj dlhšie, dnes sme povedali, že je to krátko 😵 . Tak teda v utorok sa vidíme? Ak áno, tešíme sa na Vás 😉 .
Janka, nieje problém ani od novembra.
Dada???? Ako??? 😀

jajus
8. okt 2009

ahojte Ivka, my sa pridáme ked sa zhorší počasie a tobinko už nebude môcť tak dlho behať vonku, nieje to obmedzené počtom detí však. Zajtra budem musieť zbehnúť na pasove a dať ho zapísať letíme 7.novembra už sa tešííííííííím dufam, že budeme ok a choroba nas obíde.

iwuskaaa
8. okt 2009

Tak super, to je už o mesiac 🙂 . Idete všetci?

jajus
8. okt 2009

Asi ano ak Michalovi nedaju dalšiu služobku tak ano Miška, Mama, Ja, Tobino,Michal 😉 to ponás bude musieť prisť mikrobus. A naspeť pôjde braško aj vevuš tak to bude cele lietadlo patriť švábovcom 😀 (našu rodinu tak volaju v krnom aby nas rozoznali lebo sme tu všetci Fekiačovci ) 😀

kodada
8. okt 2009

Ivi hlasim ze sa nic nedeje ... to sa budem musiet fakt kazdu chivlu hlasit ? 😀 😀 😀
7. budeme doma oslavovat, mm bude mat 30-ku

iwuskaaa
8. okt 2009

Janka, to som ani nevedela, že "švábovci" 😀 ...aj krajšie vás mohli pomenovať 😀 😅 ...
Dada, áno! 😀 Hlásiť sa každé ráno a priebežne celý deň 🙂 😀 ...Tvoj mangel ide mať 30-tku? Vypadá mladšie 🙂

kodada
8. okt 2009

rozkaz, budem sa snazit poctivo plnit tvoj prikaz 😉
no vyzerat nevyzera, ale obcas sa tak aj sprava ... ale ma byt po kom, jeho otec je na stare kolena tiez taky "blazonko" ale pst 😎 😀