Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
25. nov 2009

Mirka, z celého srdca Vám gratulujeme k Tamarke 😵 . Až zimomriavky mi nabehli 😵 . Nech Vám robí Vaša princezná veľa radostí a majte krásny život v trojici 😉 . Takže o deň skôr...ako náš Davidko 😀

Tak nám to vyhovuje v pondelok 😉 . O koľkej asi? Asi teda po tretej, Lucka Ty pôjdeš rovno zo škôlky?

Janka, tak nám to upresni a tešíme sa na Mikuláša 🙂 . Tam treba aj zaplatiť niečo, aby sme dostali balík, alebo to budú dostávať iba detičky zo škôlky? 🙂

jajus
25. nov 2009

Ivka jasne zajtra upresním, aj tie baličky, ale asi aj našim detom da darček ak zaplatime opýtam sa a môžem zaplatiť aj za vás ak chceš 😉

iwuskaaa
25. nov 2009

Janka, ok si zlatá, dám Ti peniažky potom 😉
Ináč, ja nemôžem z Mirky, ona už aj fotku pridala 😀 . To je teda baba 🙂 😀 ...krásne sú 🙂

zvalka
25. nov 2009

Dakujem babulky.a opravujem vahu 😅 3050g 😉 ja som zle pocula vtedy 🙂

jajus
25. nov 2009

Mirka kukla som fotky no proste mala je prekrááásna 😵 😵
a na tych fotkach ako tehulka si poriadna kočica 😉

iwuskaaa
25. nov 2009

Mirka, no trošku si sa sekla, ale iba trošku 😀 ...naozaj modelka 🙂

arimzv
25. nov 2009

ahojte.
Mirka uprimna a srdecna gratulacia k Tamuske, nech je z nej zdrave a spokojne babo a Ty nech mas vela vela mliecka.
Mala je naozaj nadherna, nabit baterky do fotaka a fotit o dusu 🙂

lucka23
26. nov 2009

mirka mas krasnu babulkuuuuuu 😵 😵 😵 obidve ste na tej foto fesandy. a mirko bol pri tebe? majo bol vcera zapijat samka aj s radkom a tomasom, tak som zvedava ako dopadli lebo vratil sa az pozde v noci. 😅

baby to stretko moze byt tak o 15:15? lebo o 15 koncim a kym maleho vytiahnem z skolky talk by mi to bolo tak akurat. 🙂

zvalka
26. nov 2009

Dakujem vam. No Lucka,vsak aj Mirko bol zapijat s nimi Tamarku 😀 to sa zapijali 2deti,nie jedno 😅 to muselo vyzerat 😀 samko je od nas o 2 dni starsi a mali sme TP rozdiel 2tt. 😉 mirko bol aj pri porode.prisiel rano o pol 6, a o 7.10 sa narodila 😵 vymenil si straz s majkou,ta bola pri mne asi od pol 4. A rodila som pri primarovi. Zlaty bol,ale v podstate tam bol asi 5 minut na porod a sitie.zvysok urobili tie anjelikovske asistentky.tie su vo zvolene fakt uzasne 🙂

lucka23
26. nov 2009

no bol za mnou v praci majo tak mi vravel ze sa zapijala aj tamarka. ta bude urcite zdrava lebo rano nam v izbe smrdelo ako v krcme tak ani nechcem vediet akolko popili. 😀 😀 😀 o kolkej ti zacal porod. ty mas ale super sestru ze v noci o pol 4 dofrcala. a mirko bol v BA a castoval za tebou? veru tie porodne asistentky su super. 😵 kto je vlastne teraz primar?

lucka23
26. nov 2009

a malicku mas pri sebe? katka je s tebou na izbe?

zvalka
26. nov 2009

Mirko isiel rano o pol 4 z BA.som ho priebezne informovala,a potom ze radsej nech ide,a veru ltt 😉
no deticky nase bude velmi zdrave,chlapci to roztocili 🙂 a primar je Taufer.ci tak nejak sa vola.a este si z nas vystrelil,ze jeej,aky pekny chlapec 😀
no a jasne,moja sestra je naj,dofrcala za mnou ako podpora 😵 aj ak by mirko nestihol.

zvalka
26. nov 2009

Plodova odtiekla o polnoci.a malu uz mam oddnes na izbe 🙂 a nie som s katkou.ona je vedla 🙂

lucka23
26. nov 2009

no tak to fakt mal Mirko ltt. ale hlavne ze to stihol a mohol byt pri tom. no takze od teraz si mozes malicku uzivat plnymi duskami. uz sa aj kojite? ja som v tomto case mlieko este nemala a bol to des lebo maleho nechceli dokrmit a on len reval a reval.

jajus
26. nov 2009

Mirka normálne mam zimomriavky po tele tak si to opísala, Mirko to stihol naozaj ltt no chcela by som ho vidieť ako šoferoval 😀 a čo mu celou cestou chodilo po rozume 😀
To si mala skoro ako ja pôrodo od pol noci do rána, tobino sa narodil presne o 8.00. Tak si užívaj malu 😉 a mliečko už máš, dufam že sa netrápite.

lucka23
26. nov 2009

janka sme pisali v rovnakom case 😀 😀 😀

jajus
26. nov 2009

telepatia lucka 😀 😉 ten čas môže byť a stretneme sa prek CVČ?

lucka23
26. nov 2009

ano moze byt. a neprida sa este niekto? 🙂

iwuskaaa
26. nov 2009

Takže v pondelok o 15.15 hod.? Pred CVČ? Áno? 😀
Ja si teraz premietam popri Mirke tie časy, keď som bola ja v pôrodnici. To boli fakt krásne dni 🙂 😵 . Nevravím, že teraz sú nie krásne, ale no...aj náročné 😀
Baby, tak to sme tri, čo nám začal pôrod presne o pol noci? 🙂 Ja teda fakt s úderom polnoci, pozrela som na hodinky a bolo 00.00 😵 ...a Zuzka zase strieľala o polnoci, ak si dobre pamätám 😀
No a keď MM zapíjal Dávidka, tak prišiel za mnou večer o siedmej a ešte z neho tiahlo ako zo starého suda 😝 😀 . Z tých výparov som aj ja bola mimo 😅

lucka23
26. nov 2009

no pre mna tie dni v porodnici boli utrpenie koli tomu kojeniu. ale pri druhom uz budem mudrejsie a poistim sa. 😀 😀 😀 mne voda odtiekla v porodnici o pol 2 takze ja sa k vam nepridavam. a na rozdiel od vas ja som rodila az do pol 8 vecer 🙄

jupiii mame termin. 30.11.2009 o 15:15 hod pred CVC. 😵 😵 😵

lucka23
26. nov 2009

jeeeeeej a dalsia foto tamarky 😵 😵 😵 . je fakt nadherna. aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😀 😀 😀

iwuskaaa
26. nov 2009

Lucka, sprav si 😀 😀 😀
Fakt je krásna 😉 . Mirka na koľkatke izbe si? 😀

jajus
26. nov 2009

bože aka je krááásna, lucka presne to som si povedala aj ja 😀 no my sme začali pracovať na mimi ,takže dufam, že čoskoro sem napíšem a bude to baba no hlavne nech je zdravučke 😵

lucka23
26. nov 2009

dik ivka ale nemozem. ale rada by som ☹

janka tak drzime palce nech je to na prvy sup 😀 a date si krasny vianocny darcek. 😵

iwuskaaa
26. nov 2009

Lucka, dúfam, že si sa nenahnevala, že som to tak napísala 😉 . Príde ten správny čas aj pre Vás a Lukáško bude mať sestričku, neboj sa 😉 🙂
Janka, držím palce aj ja, nech Vám to vyjde 😉 . To bude augustové bábätko 😵 .

lucka23
26. nov 2009

nieeeeeee ivka co si sisi? preco by som sa mala nahnevat? 😀 len v mojom okoli su vsetci tehu a ja nemozem 😠 😀

jajus
26. nov 2009

dakujem uvidíme či to bude na prvý šup, Lucka neboj pride ten správny čas a budu priaznive okolnosti, bude čas na miminko. Ta pizzerka sa rýchlo postavý neboj a budete mať krásny bytík a aj pizzerku 😉 Ozaj v akom štádiu ste?

lucka23
26. nov 2009

no sme v stadiu cakania na peniaze 😀 okna mame vyrobene uz ich len osadit a dufam ze do týzdna budu aj peniaze a zacne sa zase makat.

jajus
26. nov 2009

tak držím palce aby došli načas 😉 ale to ste pekne pohli so stavbou teda, šikulovia ste 😵

lucka23
26. nov 2009

no keby boli peniaze nacas uz sme mohlipomaly sprevadzkovat 🙄