Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
14. dec 2009

a ešte su tie trhy nevieš? chceme kupiťtiež borovicu lebo ta naša metla 😠

jajus
14. dec 2009

no kunam došla tatra s drevom, tak asi tiež nepospíme dlho 😠

jajus
14. dec 2009

paradne lucka to verim že bola aj slzička, lucka prave som malemu pustila besiedku no dookola pozerame rolničky a ukazuje maly na lukáška kamarat 😀

lucka23
14. dec 2009

janka trhy uz nie su ale mozno ten stanok so stromcekami tam maju neviem.

joj zlatko moje ze kamarat 😵 taaak by som vas konecne chcela vidiet ale ak budeme takto pokracovat s chorobami tak to vidim tak na leto 🙄

zvalka
18. dec 2009

No nasa tema zapadnuta pracho na 3 strane! 😅 😉
Ako sa mate babule? My mame trosku sopliky,ale uz prechadzaju hadam konecne. Vytesujem sa,ako je vonku krasne bielo,len dufam,ze vydrzi aj na Vianoce. Uz sa tesim,ked pojdeme kocikovat konecne 😵 ked prejdu tie sopliky. Mala je zlata,ani vela neplace,len sem tam. Ale bez toho to asi nejde,ze? 😉

lucka23
18. dec 2009

mirka no uz sem nik nepise 😢 super ze sopliky prechadzaju. vy ste este neboli stale von? fuha. tak drzim palce nech sa cim skor mozete ist vyvetrat. Katka sa uz s malym prechadza o 106. s tym snehom ta asi nepotesim ale pocuvala som predpoved a na vianoce ma byt az 13 st. od pondelka zacina oteplenie 🙄 a taaaaaak blizko sme boli k bielym vianociam.

zvalka
19. dec 2009

Ved to,ze som aj ja pocula o otepleni ☹
a coze su vsetky zaneprazdnene,ze neprispievaju? 😅
No lucka,ked ja som po porode tak ochorela,ze ani ja som ist von nemohla a mala tie sopliky dostala odo mna ☹ ale v pondelok mame poradnu,tak sa opytam,ze ci mozeme ist von,ci ako... 😉 ale hadam uz bud.tyzden sa bude dat ist.zo zaciatku aspon na polhodku a postupne pridavat budem. 🙂 na to sa najviac tesim. Hej,katka uz chodi,ale oni su zdravi,sme sa dohodli,ze pojdeme spolu potom aj pokocikovat... 🙂

jajus
21. dec 2009

ahojte, mirka napíš ako priberáte. Tak nech môžete isť vonku a uživať si sniežik 😵 mna bolelo hrdlo a ešte ma dusi kašel nejak ma nechce prestať 😠

zvalka
21. dec 2009

Tak pred 3t sme mali 2990g dnes 4050g 😵 zlata je 🙂 vonku mozeme ist,ked bude okolo nuly 🙂

jajus
21. dec 2009

tak to ste kásne pribrali 😉

zvalka
21. dec 2009

Pridala som par fotiek,tak ak chcete kuknite,ako Tamarka rastie 😵

jajus
21. dec 2009

Mirka mala Tamarka je kráááásna na spapanie s Michalom sme sa zhodli že je na teba 😉 😵 je uplne na spapanie.

lucka23
21. dec 2009

mirka kukala som foto, fakt je to krasna mala princeznicka. a ja si netrufam odhadnut na koho je, ja to nikdy neviem. iba ak to uz tak bije do oci ze sa to neda prehliadnut 😀 😀 😀

janka tak nech si cim skor fit. 🙂

zeny mna taaaak serka, ze sme tak blizko k bielym vianociam ale uz sa ma oteplovat tak nic z toho 🙄 moja idylická predstava o stedrovecernej prechadzke v snehu, ktory vrzga pod nohami je fuc 🙄 😅 😀

zvalka
22. dec 2009

Dakujeme 😵 luci,mozno u nas vydrzi sneh.zem je zamrznuta,a neroztopi sa,mozno az po vianociach. Kiezby 😉

lucka23
22. dec 2009

joj mirka dufaaaaaaaam. som psycho. kukam na teplomer a v duchu si vravim - parada dnes mrzne uz len vydrzat zajtra a pozajtra. 😀 😀 😀 😀

jajus
23. dec 2009

Babenky takže prajeme kásne vianočné sviatky plné pohody, štastia a lásky. cmuuuukkkkkkk 😵 😵

arimzv
23. dec 2009

ahojte
aj my Vam prajeme krasne sviatky, vela radosti a darcekov, aby ste si uzili rodinnu pohodu.
ja cele sviatky - pracovne dni - v robote kedze nemam na dovcu narok. natalka u maminy alebo u v.
a este k tomu je na antibiotikach, mala 40 teploty, takze mame veselo.
prajem Vam, aby rok 2010 bol pre vas "jednoducho uzasny" 🙂

jajus
23. dec 2009

Mirka tak nech sa Natálka rýchlo vylieči 😵 a aj my Vám prajeme veeeeeeľa šťastia, zdravia, penazí a lásky do nového roka a tiež nech je "úžasný" 😵

kodada
23. dec 2009

ahojte ... krasne sviatky vsetkym babulky :o)
hlavne veeeela zdravicka

jajus
27. dec 2009

ahojte babenky tak ako sviatkujete? Peti manžel sviatkova už doma? My sme sviatkovali domka a potom po návštevach tak teraz oddychujeme domka 😀 ako sa tešili z darčekov drobci? Tobiasko okrem ineho dostal gitaru s mikrofonom tak sme mali vianoce s kulturnou vložkou spieval celý večer 😀

arimzv
28. dec 2009

Ahojte.
ako som spominala, tak vianoce sme mali chorkave, ale uz je dobre a Natalka si uziva prazdinove dni v DT pri tatovi, ja pracujem (naozaj som tam velmi spokojna, dufam, ze aj oni so mnou a robota ma bavi) a doma teraz doriadujem co som kvoli natalkinej chorobe nestihala.
Baby ja som zazila vcera uzasny zazitok, isli sme s Natkou a V. v aute a natalka z nicoho nic hovori- ja milujem maminku 🙂 no proste parada, stale na to myslim. natka je s darcekmi od rodiny spokojna, hra sa takmer so vsetkym, v DT ze dostala kavovy servis, tak V. vravel, ze vsetci len kavu povinne piju cely den 😀

arimzv
28. dec 2009

Iwka vsetko krasne k meninkam 🙂

petullia
28. dec 2009

caooo... Mirka tak super, ze si spokojna 😵 Natalka je anjelik, a zase aby maminku nemilovala, ked je taka uzasna 😉
Janik nie nie... Juli dojde zase na tyzden na dovcu koncom januara, ta my budeme mat Vianoce az vtedy 🙂
a ak by som nahodou nedosla sem kuk... Stastny Novy Rok babulky moje... nech je ten nasledujuci rocik este krajsi ako tento... tak vam prajem veela uspechov a vsetkeho co vam doposial chybalo, aby bolo dostatok 😉 Mam vas velmi velmi rada... 😵

arimzv
29. dec 2009

ahojte.
Juj Peti ale srandujes 🙂
hlasenia z DT su velmi pozitivne (tuk, tuk) tak som spokojna 🙂
prajem krasny dnik 🙂

jajus
29. dec 2009

ahooojte Mirka mala Natka je pokladik maminku miluje krááásne 😵 tak teraz si ju užívaju v DT super aspoň si trošku oddýchneš.
Peti tak už o pár dní budete spolu super 😉 ved jasne vianoc ešte bude kopaaa a urobite si ich potom ked bude rodinka kompletná 😵 Dakujeme za krásne blahoželanie a aj my prajeme všeeeeetko len to najlepšie v novom roku aby bol lepší a uspešnejší ako tento a aby sme všeeeetci boli hlavne zdraví cmuuuuuuuukkkkkkkk všetkýýýýýýýýmmmmmmmmm ( aby sme mohli robiť take suprove stretka 😵 )

iwuskaaa
29. dec 2009

Mirka, ďakujem Ti 😉 . To Ti verím, že je to krásny zážitok, keď Ti svoje dievčatko povie také krásne slová 😵 . Teraz si trošku aj psychicky a fyzicky oddýchneš, však? Ale zase určite stále na Natálku myslíš 🙂 .

Peti, krásne blahoželanie, ďakujeme 😉 . Ja napíšem na Silvestra alebo na Nový rok, niečo musím ešte zložiť 😀 .

Janka, ďakujem krásne za super nádherný darček 😉 🙂 😵 . Veeeeľmi si ma potešila, nečakala som takú nádheru 🙂 . Tobiasko je perfektný, veľký chlapisko a rozumný, až žasnem. Tie jeho výroku nemajú chybu, ako starý chlap...no 😀

jajus
30. dec 2009

Ivka nieje začo som rada že ťa darček potešil 😉
Aj Dávidko je už poriadny chlap, beha ako šarkan a hlavne stou flaškou 😀 zlatý.

lucka23
30. dec 2009

davidkovi prajeme vsetko naj naj naj k meninkam, hlavne vela zdravicka lasky a nech je stale taky zlatusik ako doteraz. a tiez mu prajem v roku 2010 sestricku 😵 ivka snivalo sa mi to tak sup sup von s pavdou 😅 😀 😀 😀

my sme mali vcera stretnutie so sefom v praci a od 1.1. sme na urade. ☹ ja som si vyzobronila aby ma este v januari enchal zamestnanu koli uveru ale to len na papiery bez naroku na mzdu. ja koli tomu blbemu uveru ani na urad nemozem ist a brat podporu. 😢 takze moja nalada je na bode mrazu, do toho ma este poriadne nasr.. svokra s muzom takze idylka 😔 😢

iwuskaaa
31. dec 2009

Lucka, to ma mrzí, že to v práci skončilo tak ako to skončilo 😒 . Snáď sa Ti podarí čoskoro nájsť niečo iné 😉 .
To sa Ti vážne o mne snívajú také sny? 😀 😀 😀

lucka23
31. dec 2009

hej ivka nieco sa mi snivalo a zrazu si tam bola ty s bruchom a ja v soku ze vsak si nam to ani neoznamila. 😠 😀 som bola normalne dotknuta 😀 😀 😀

babulky prajem vam do noveho roku vsetko naj naj naj, nech je rok 2010 ovela lepsi ako ten predosly.