Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
13. jan 2010

mirka tak to je super ze sa ti v praci tak paci. a co vlastne robis? a natka je frajerka ze si pekne zvykla aj na detvu a to ze je bez teba. a este väcsia frajerka si ty ze to tiez s prehladom zvladas. ja by som sa doma asi zblazdnila ak by mal byt lukas bezo mna. a este viac by ma zozierala predstava ze je so svokrovcami 😅 😀 ja viem som blba ale to oni za to mozu ze to takto citim 🙄 🤐

janka a aj ty ides lyzovat? ak ano tak si davaj na seba velky pozor. 😉

kodada
13. jan 2010

Jani tak som zvedava kde na koniec skoncite ... do vikendu este daleko 😀 😎

no drobec je trochu viac umrncany, teplotu ma zatial 37,7 C, dala som ho uz spat, tak uvidime ako bude dalej

zvalka
13. jan 2010

Lucka,denne robim kopu km s kocikom,tak hadam daka kondicka bude 😀

jajus
13. jan 2010

lucka nie ja nebudem lyžovať 😀 ja budem papať a relaxovať ( ešte stále ma dráždi ten sprostý kašeľ 😠 )
No Tobinko nechce byť veľmi u svokrovcov nieje na nich zvyknutý ale ked sme tam my tak je ok. No u mojich rodičov vydrží, len poslednu dobu nechce nikde inde spať ako doma, pri maminke a ockovi.
Dadi men malemu obklady na nožke, neboj bude dobre. My sme mali pri každom očkovani reakciu a museli sme dávať nurofen.

arimzv
13. jan 2010

Lucka robim administrativu - v podstate office manager - mam na to aj svoju prvu vizitku v zivote, mozem na stretku rozdavat 😀, proste co treba, statistiky, databazy, analyzy, postu, podklady pre uct.
tiez nie som najstastejsia ze chodi do dt, ale beriem to tak, ze je aj ich rodina a maju na nu pravo, ze viem ze som ju dobre vychovala, moje zasady poznaju a myslim, ze hlavne vdaka svokre sa ich aj snazia dodrziavat a ked zistim problem, tak ho hned poviem, aby bolo vsetko naporiadku, tak ako si to ja predstavujem.
Janke a Mirke prajem nech sa im lyziarsky vylet vydari 🙂
ja by som si v nedelu chcela urobit vylet do Europy, ked bude natali v dt, ale len ak bude uz decembrova vyplata na ucte 🙂

jajus
13. jan 2010

mirka dakujem, užijem si to 😉 aj ty si uži Europu 😉

iwuskaaa
14. jan 2010

Ahojte 😉 ,
Janka, tak Vy máte super víkend pred sebou 🙂 . Užite si to 😉 . My ešte neviem, čo budeme robiť, ale konečne má v sobotu aj Stanči voľno, nemajú zápas, tak povedal, že môžeme ísť popozerať do BB, aj do Europy a do Babysveta, ja som tam ešte nebola 😵 . Síce nám nič netreba, ale možno niečo padne do oka, čo kúpime 😀 .
Mirka, myslíš, že na Bielych vodách bude sneh? Alebo tam umelo zasnežujú? 🙂
Dadi, nabudúce keď pôjdeš na injekciu, zober si studený obklad a prilož ho Tomáškovi na miesto vpichu. Ja som to tak robievala vždy a nikdy sme nemali ani horúčky, ani iné príznaky 😉 . Takisto som hneď dala Nurofen, ešte v čakárni 😉 . To mi poradila Dr..

jajus
14. jan 2010

Ahojte, Ivka už sa aj tešim 😵 trošku zmenime prostredie. Michal pôjde do nemecka na služobku od polovice februára na dva mesiace, no neviem či vkuse alebo tak, že dva týždne tam a dva doma no uvidíme. No na jednej strane budu korunky ale zase byť sama ☹

iwuskaaa
14. jan 2010

Neboj sa Janka, to ubehne rýchlo a spomeň si potom na tie Euráče, tak bude supeeer 😀

jajus
14. jan 2010

no ved euráče sa zídu ako soľ 😀 len tie dva mesiace ma šlahne byť sama, keby aspoň bolo teplu už, chodili by sme viac von aj na sídlisko

jajus
14. jan 2010

Tak tobik už spinka, dnes ráno vstal o pol 10 😅 a potom na obed už nechcel spať, tak večer šiel trošku skôr. Ivka to budu nákupy za tie euráče 😀
Lucka ja ti takto dopredu blahoželám k narodeninám a prajem všetko len to najlepšie aby sa ti splnili všetky tužby a nech si hlavne zdravučká 😵 posielame veeeeeľkuuu pusu cmuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

zvalka
16. jan 2010

Iwka,dakujem aj ja za rady k ockovaniu 😉 urobim tak.a z coho si mam urobit obklad? Voda,alpa,ocot? A kolko toho nurofenu?
A na bielych vodach zasnezuju umelo 🙂 tak som zvedava na zajtra,ci som este nezabudla lyzovat.ale tak 2-3hodky stacia bohate 🙂
lucka,vseeetko naj k narodkam,aby sa vam darilo aj s vasimi planmi 😉

arimzv
16. jan 2010

Lucka vsetko najlepsie k narodeninam, hlavne vela uspechov 🙂

iwuskaaa
17. jan 2010

Mirka - Nurofen 2,5 ml...a obklad iba zo studenej vody. Môžeš urobiť aj tak, že si zoberieš väčšiu vreckovku a namočíš si ju v ambulancii. Na to som ešte dávala suchú plienku.
Niekto dáva aj vínové obklady, ale ja iba tú vodu a zaberá to vždy 😉 .
Ako ste víkendovali?
Lucka ako dopadla oslava? 🙂
My sme cez víkend teplotovali, z ničoho nič, žiadny kašeľ, ani soplíky, tak niečo také ako minule Lukáško. Už je ok 😵

lucka23
17. jan 2010

dakujem janka, mirka a mirka ta priania. 😵

ivka oslava fajn odmakala som si ju ako vzdy 😅 😀 . este dnes pridu svokrovci a mirka s rodicmi. ti pridu gratulovat majovi k meninam. takze vikend parada 😀 joj to ma mrzi ze ste mali vikend nanic koli teplotam. no neviem co to bolo u nas trvalo to den a noc a potom ako by utalo bolo po teplotach. 😕 no hlavne ze to rýchlo preslo a uz je davidko fit. a ty ako? 🙂

janka aky ste mali vikendik a kde ste nakoniec skoncili?

jajus
17. jan 2010

ahojte tak sa hlásime doma, bolo super len doma je doma. Prišli sme dnes ešte pred obed. spánkom bolo mi zle tak sme išli domov skôr. Nakoniec sme boli vo valčianskej doline nedaleko Martina. Krásne prostredie aj chata super nova čistá, wellnes teda špička nie veľke ale čisto a 100% starostlivosť. Odporučam !!!!!!!!!!!
Lyžovačka, Michal ten je super lyžiar, vraj dobra, čo sa mu nepáčilo bol umely sneh, no nemôžme si rozkázať ked nesneží.
Ivka tak nech sa Dávidko vylieči, vidiš aj Tobino mal tu teplotu ked sme boli v anglicku, bez sprievodných javov kašla a soplikov a po 2 dnoch nič 😨

iwuskaaa
18. jan 2010

Janka, tak ste sa mali super na chate 😉 . Ja by som tiež niekam išla, mám predstavu, že niekde v lese na super chalupe, všade plno snehu a ohník v krbe 😀 . No trošku som si posnívala, už som hore 😀 .
Konečne vonku sneží a ja dúfam, že aj sánky využijeme tento rok 🙂 .
Lucka, tak je po oslavách? Práve včera som pozerala kalendára a videla som, že aj Majo má meniny, tak aspoň to naraz sklepeš, no nie? 😉
Tak teploty už nemáme, akurát trochu kašeľ, ale snáď prejde.

jajus
18. jan 2010

Ivka ano bolo super, Michal sa malemu venoval na 100% ale nehala som ho aj polyžovať si. 😀
Len doma je doma a ešte zvlášť teraz.

lucka23
19. jan 2010

ahojte. janka super ze ste mali taky krasny vikend a vsetci si ho uzili. a michal je super tatino 😵

ivka ano uz po oslavach. teda este jedna cast rodiny ma prist ale to netusim kedy. ti mi maju este gratulovat aj k meninam. 😅 😀 a super ze davidko uz neteplotuje. 😵

jajus
19. jan 2010

ahojte, bolo fajn, Michal to hej som štastna, že ho mám, fakt klobuk dole, nechcel isť ani lyžovať len aby som si oddýchla 😀 musela som ho hnať 😀
Tak dodatočne gratulujeme aj Majovi k meninám nech vam všetko ide ako po masle 😉 😵

iwuskaaa
19. jan 2010

Ahojte 😉 ,
tak doobeda sme boli na žabkách, cestou sme išli do obchodu, tak Dávidko sa unavil a teraz spinká. Dúfam, že potiahne aspoň tri hodinky 🙂 . Celú noc spinkal vo svojej postielke a ja som sa konečne po dvoch týždňoch vyspala do ružova 😵 😀 .
Lucka, Majovi všetko naj k meninám, nech poslúcha svoju úžasnú ženičku 🙂 .
Mám nehoráznu chuť na sladké, tak si idem urobiť buchty na pare 😝 . Polievku a perník mám už v sebe 😀

jajus
19. jan 2010

ahoj my sa nejak mname 😀 , no ja som robila šošovicovu polievku mnam 😝 starka doniesla pacale ale z tych mi bolo ťažko zjedla som len trošičku, volala mamina, či nechcem ryžový nákyp ten som spráskala jedna báseň 😝
My sme dnes nespali dlho len hodinku no včera spal do 8 ráno a cez obed 3 hodinky potom večer nie a nie spať.
Ivka tak to gratulujem, že maly spal kludne v postielke nech mu to ostane 😉

iwuskaaa
19. jan 2010

Janka, ďakujeme 😉 . Dúfam aj ja, že to už tak ostane. Rozmýšľame, že mu postielku dáme do svojej izby, čo to povie. Síce to chceme už dávnejšie, ale nemáme sa k činu, alebo nemáme odvahu?
No aj v noci keď sa zobudí na čajík, musí ísť k nemu ocko, lebo ako náhle prídem už natiahne ruky 😀 . A keď to ignorujem, tak chytí amok 😀 . Aspoň nemusím vstávať 😀.
Takže sme ho tak trošku prekukli 🙂
Pacále mňam 😝 😀

lucka23
20. jan 2010

ivka majo dakuje. a super ze davidko sa opät prestahoval do svojej postielky. 😵 nech mu to vydrzi co najdlhsie. a tiez parada ze musi k nemu vstavat ocik, len pre neho to uz asi az taka parada nie je 😅 😀 takze ti ide sladke na chut? hmm...

janka veru mozes byt vdacna za takeho super manzelika 😵 a podla fotiek ste sa mali fakt supeeeeer 😵

my uz mame zajednanu lenu dovolenku 😅 😵 lucia jichova mi vola ze je v cestovke a nasla super zajazd ze jej mam do hodiny dat vediet ci ideme s nimi. tak som nevahala 😀 vybavila nam ze to bude stacit zaplatit koncom marca tak snad do vtedy nejaky uver nabehne 😅 lebo inak neviem. ale uz sa taaaaak tesim. nic teraz nepotrebujem viac ako chvilu nemysliet na vsetky tie problemy a vypadnut niekam daleko. 🙂

jajus
20. jan 2010

Lucka super a kam pôjdete na tu dovolenku 😵 aspoň sa odreagujete 😉

lucka23
20. jan 2010

janka do turecka, oblast side. tu je link na nas hotel http://tiptravel.sk/dovolenka/turecko/club-beli... . joj uz nech sme tam 😀

jajus
20. jan 2010

fiha no je to tam super, musi to byť aj poriadne mastna dovolenka, mne sa turecko vždy páčilo a kedže sme boli na suprovej dovolenke v španielsku v buducnosti bude určite nasledovať turecko. No kedy to neviem 😀

arimzv
20. jan 2010

Lucka vyzera to tam krasne 🙂

iwuskaaa
20. jan 2010

Tak my sme dnes boli u doktorky pre istotu, Dávidko mal hrozný kašeľ, tak na šťastie dostal iba sirup, žiadne atb. 🙂 . Na šťastie všetko zvláda super, nieje mrzutý, pekne sa hrá, akoby bol celkom fit. Tak dúfam, že aj noc bude pokojná 🙂 .
Lucka to vypadá úplne super to Turecko 😉 . Hneď by som išla aj ja 🙂 . My pôjdeme tiež, ale iba prstom na mape zatiaľ 😀

lucka23
20. jan 2010

no co ja viem ci je to drahe janka. mne to ani tak nepride. 😅 vyjde nas to 3 na 8 dni all inclusive 1390€. Ja som povedala ze k moru jednoducho musime ist. hlavne koli malemu. min rok mu pri mori uplne zmizol ekzem takze ako prevenciu. 😀

ivka davidko je frajer ze ten kasel tak pekne zvlada a nie je mrzuty. a drzim palce nech je aj noc pokojna 🙂