Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
21. jan 2010

Tak to potom vôbec nieje veľa pre 😕 ja ked som kukala turecko pred 3 rokmi fu to boli ceny, ale snáť preto že je január tak su zľavy. Inač Turecko je draha destinácia. No hneť by som šla aj ja no tento rok je to pase budeme mať na pláne dôležitejšu vec 😀

arimzv
21. jan 2010

Jani dolezitejsiu vec? babatko? si uz bruskata?

lucka23
21. jan 2010

veru mate tento rok ine veci v plane. 😀 no mali sme to ako akciu first moment a taka Lucia jichova to ma este o 10 tis lacnejsie lebo jej leuska bude mat v tom case do 2 rokov 🙂

zunka
autor
23. jan 2010

AHojte.
My sme všetci chorí. Šimonko už 2 týždne a žiadne zlepšie. Jedol atb a nepomohli, RTG plúč nanič, lebo sa pohol a snímok bol rozmazaný (robil tam jeden nemožný starý chlap,ktorý povedal, že je zbytočné robiť druhý pokus - no ja by som ho bola udržala), brali mu krv, výtery z nosa, hrdla,.... stále mu chrapoce tam niekde dnu keď dýcha. Vonku chodíme tak na 20 min, aj to len ked svieti slnko. Už nech to prejde.
V noci už začal celkom ako-tak spávať. Zobudí sa tak 2-3x, ale to možno aj z tých liekov, tak uvidíme, či mu to ostane. Cez spáva tak cca 30-60 min. Ale ráno vydrží niekedy aj do 8 hod, tak to je strašne super.
Janka, aj ja chcem dievčatko, tak sa pridávam ku Vám snažiacim. 😉

jajus
26. jan 2010

Tak zuzka prajeme skore uzdravenie 😉
No ja už snažilka niesom 😀 včera som bola na sone a sme na konci 7tt podla maleho ale podla menštruacie podla čoho sa riadia lekári aj pôrodnica sme na začiatku 8tt 😵 😵 TP mame na 15.9 ale vraj pravdepodobnejši je 12.9 tak neviem podla čoho to určuju 😀

arimzv
26. jan 2010

Janka to je uzasne 🙂
Srdecna uprimna gratulacia, nech cele tehotenstvo prebieha ako ma 🙂
Juj, tak by som sa aj ja rada pridala do druheho kola, ale nejsou lidi 😀

jajus
26. jan 2010

mirka vraj nejsu lidi som sa zasmiala 😀 inač dakujem krááááásne, býva mi zle ale nie až tak ako pri Tobiaskovi 😝

arimzv
26. jan 2010

snad to po tych 3 mesiacoch prestane 🙂
tak zienky pridavajte sa na druhe kolo 🙂

zvalka
26. jan 2010

jeeeeeej, jajuuuus 😵 😵 😵
tak zeby dalsia kamoska do klubu? 🙂
z celeho srdca ti blahozelam a daj si to do pasu, nech pekne vidime, ako ti tie tyzdne pribudaju 🙂
zelam ti, nech ti to prebieha hladko a nech sa vam v septembri narodi zdrave babatko 😉

lucka23
26. jan 2010

janka tak este raz srdecna gratulacia a super ze je vsetko oki. 😵 😵 😵 tak kto je dalsi na rade??? 😅 😀 😀 😀

zuzka posielame simonkovi boztek na uzdravenie. a super ze v noci uz troska lepsie spava. ja by som ti taaaaak dopriala cele prespate noci. 😵

jajus
26. jan 2010

daaaaaaaaaakujeme babenky 😵 no uvidime či to bude baba 😵 tak šup šup na tehulkovanie nech nie som sama 😵 😀

iwuskaaa
26. jan 2010

Jankaaaa čo to tu nevidím 😀 😀 😀 ? Aj my gratulujeme z celého srdca a nech je všetko ok, bez komplikácii a užívaj si to 😉 . Verím, že budeš mať krajšie spomienky na toto druhé tehu, nech Ťa babuľka netrápi 🙂

jajus
26. jan 2010

Ivka daaaaaaakujem 😀 😀 verim že bude kludne tehuľkovanie nech je po týchto nevolnostiach a bude všetko ok 😀

zunka
autor
26. jan 2010

Jaaaaankááá, tak si ma potešila. Musíte byť určite veľmi šťastní. To sa Vám celkom rýchlo podarilo,....či sa to iba mne tak zdá? No takáto dobrá správa. 🙂

jajus
26. jan 2010

zuzka ano sne a veeeeeeeeeeľmi aj to super vychádza tobinko pôjde do škôlky ked sa mimi narodí. Podarilo sa nam na prvý šup 😀 ako tobinko 😵

zunka
autor
26. jan 2010

a verím, že ste týmto bábom neskončili, že budete mať doma aspoň 3-člennú bandu!!! 😉

kodada
26. jan 2010

Jani super, s celeho srdca gratulujem a hlavne nech je to to vytuzene dievcatko ... potom das navod ako na nu :-ň su aj nejake povery, vypocty a tak ... lebo aj mi chceme 😀
Zuzi, vam prijemne snazilkovanie a skore podarenie drobca ... a skore vyzdravenie Simonkovi
Lucka tak uz mate naplanovanu dovolenku, super, mi mame tento rok v plane Taliansko, uvidim ci nakoniec pojdeme, chceme last minute, ale vlastnym autom ... boli ste niektora v IT?
Mirka, vsetko NAJ Tamarke k meninam 🙂

zvalka
26. jan 2010

Dakujeme dadi 🙂
zunka,tak vy uz aj idete pracovat na dievcatku? 🙂 tak aj vam nech sa zadari 😉 parada babenky,len tak dalej 🙂 tak ste ma pekne nechali ukoncit kolecko,ltt som to stihla 😀 tami mala vcera 2 mes. A janka je v 2.mes 😉 a druhe kolo odstartovane.mam casu,kym zas pride rad na mna 😉

jajus
27. jan 2010

ešte raz dakujem 😉 😵 myslim že to bude baba nejak to cítim uvidíme či sa nemýlim 😀
Mirka aj my prajeme Tamarke k včerajšim meninam všeeeeeeeeeettttkoooo najlepšie 😵

iwuskaaa
27. jan 2010

Lucka Ty sa pýtaš, kto je na rade? 🙂 Keďže u Mirky nejsou lidi, tak mi to jedine vychádza na Teba 😀 . Tak nezaháľaj a šup šup na dievčatko 😉 .
Mirka - Tamarke všetko naj k meninkám, hlavne veľa zdravíčka 🙂 .
No času ani nie, to zbehne rýchlo uvidíš 😀

kodada
28. jan 2010

baby ako rychlo ste po porode dostali MS? nieze by som ju uz ocakavala, len sa pytam 🙂
a ja NEBUDEM cakat kym sa vystriedate vsetky na druhe kolo, ze sa nebudete hnevat ked niektoru predbehnem 😀 😀 😀
inak Jani, ked som pozerala tie tvoje fotky z Valcianskej, lezala si tam na lehatku pri bazene, prebehlo mi hlavou, ci nie si tehu, ked sa nekupes ...

lucka23
28. jan 2010

ahojte. no ivka ja asi prepustim miesto tebe 😀 kedze janka sa uz predbehla teraz si na rade ty potom peta a zuzka. 😀 mna asi vsetky predbehnete. budem tu mat najväcsi rozdiel medzi detvakmi ale co uz. 😔 vsetko ma aj svoje vyhody no nei? 😅 😀

a dada ty mi nevrav ze uz planujes druhe? 😕 😀 😀 😀 mna teda kludne predbehni nenahnevam sa 😀

kodada
28. jan 2010

planujem Lucka, niekedy v lete sa chceme zacat snazit .... nechcem velky vekovy rozdiel ale hlavne byt dlho doma ... zacina mi s toho uz hrabat, ved som doma uz od aprila 🙂

jajus
28. jan 2010

Dadi vidiš, ležiace kinderko 😀
No ja som chcela väčší vekový rozdiel aj kvoli tomu že som pri tobiaskovi mala problémy a aj aby bol samostatnejší, neviem si to predstaviť behať za dieťatkom po dvore s bruchom, stále ho dvíhať, takto si môžem lahnuť na postel v detskej a pozerať sa ako sa hrá prípadne si sním kresliť .... no býva mi nevoľno tak som rada ked si môžem aspoň
na par minut oddýchnuť.

iwuskaaa
28. jan 2010

Lucka, rozkaz! 😀 Tvoje prianie je mojím rozkazom 😀 ...tak ideme na to...dobrúúúúúú 😀
Dadi klobúk dole 😉 ...Tomáško ešte nebehá však? 😀

lucka23
29. jan 2010

dadi tak to aj ja planujem v lete sa zacat snazit aby som rodila na jar ako lukaska. 😀

joj jani to s tými nevolnostami ma mrzi. nech to rýchlo pominie. 😉

ivka presne toto som chcela napisat aj ja dadke. ze mozno trocha zmeni nazor ked sa tomasko rozbeha. 😀 ale nie mozno to bude jedno z tých kludnejsích deti to nam lukas daval inak zabrat a bolo to veru najtazsie obdobie. on bol vzdy zivel ale vtedy dokazal odrovnat aj 4 dospelých. 😀 😀 😀

jajus
29. jan 2010

NO lucka čo nič nenarobím musim si to odtrpieť, ale nieje to take zle ako pri Tobiaskovi ak mi je ťažko večer tak viem, že mi bude aj ráno 😖 no nieje to stále aspoň to.
Joj lucka stým behaním viem aj ja svoje a preto by som ja osobne nechcela byť tehotna ked by sa mi dieta chytalo behať, je to dosť namáhave na krčenie sa a dvíhanie malého a celý čas byť na nohách, malému nevysvetlíš, že ma chvíľu sedieť. Ale každá sme ina možno to Dadke vôbec nebude vadiť.

jajus
29. jan 2010

ozaj babenky nepoznáte niekoho kto vie urobiť web stránku? daaaaaaaaakuuuuujeeeem 😉

lucka23
29. jan 2010

janka neuveris ale takeho niekoho zhanam aj ja. 😀 😀 😀 nevies co moze stat vytvorenie takej stranky? potrebujem to zapocitat do rozpoctu v tom podnikatelskom plane. 😀

iwuskaaa
29. jan 2010

Ahojte 🙂 ,
tak ja Vám takú stránku teda urobiť neviem 😀 , myslím, že Dada sa niečomu takému venovala, ak sa nemýlim, mohla by vedieť poradiť. Myslím, že v DT v gazdovskom dome? Niečo sa mi také marí, no istá som si nie...
Lucka, včera sme išli okolo Vašej pizzerky, to vypadá super, ja som nečakala, že ste už v takom pokročilom štádiu 🙂 .
Janka, nemôžeš byť hladná, preto Ti býva zle, tak len papaj 😉