Bezpečnostné vchodové dvere do bytu - Vranov

1. apr 2022

Ahojte, viete mi niekto odporucit dobru firmu na bezpecnostne vchodove dvere do bytu? Budem vdacna za vase skusenosti, popr. kolko vas vysli dvere + montaz, cize komplet cena. Dakujem velmi pekne 🙂

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlucifuk
1. apr 2022

My máme ADLO za cca 1200€ (bola na ne vtedy zľava asi 150€). V cene bola nielen montáž, ale aj demontáž starých. Nám do bytu v paneláku úplne postačujú. Sme spokojní. Navyše zvnútra sme chceli svetlé a zvonku tmavé, za čo sme nemuseli doplácať, takže za nás super.

deba515
1. apr 2022

Určite Adlo sú ozaj kvalitné,kúpili sme ich v roku 2010 za 1500€,teraz neviem koľko stoja,ale určite majú na nete svoju stránku.

autor
1. apr 2022

Adlo som kontaktovala, ale nacenili mi dvere na 1700e (1080 dvere, zvysok demontaz, montaz, odvoz). A to boli dvere take obycajne, nic extra (3. stupen bezpecnosti). Takze skor by som chcela vediet, ake maju ludia skusenosti s inymi firmami..porovnat si. Viem, ze to nie je iba o cene, preto chcem vediet skusenosti. V byte budeme este cca 2 roky, takze 1700e sa mi zda dost vela za take "standardne" dvere..ziaden luxus.

veronikakos
11. apr 2022

My máme bezpečnostné dvere za 500€, s demontážou aj montážou. Tiež sme nechceli veľa investovať. Robila nám to jedna malá firma z Prešova. Máme rovnaké už v druhom byte a sme spokojní. Ak chceš môžem ti poslať kontakt.