Jan štefan - homeopat

valika85
5. jún 2021

Dobrý deň prosím vás chcela by som sa opýtať vo vranove nad topľou bol lekár ján štefan, ktorý liečil homeopatiou. Počula som, že už sídli v Prešove, prosím vás neviete niekto o ňom, alebo nemáte kontakt? Za odpoveď vopred ďakujem, prajem ešte pekný večer

nika23t
6. jún 2021

@valika85 v januári som pri ňom bola, to bol stále vo Vranove. Ak by ste mali záujem, mam na neho kontakt, môžem poslať v IP a skúste mu zavolať a informovať sa priamo u neho.

valika85
autor
8. jún 2021

@nika23t ak by ste boli taka zlatá ďakujem krasne

alenakucharova
1. nov 2021

@nika23t môžeš mi prosím posunúť kontakty na MUDr. Štefana? Vopred ďakujem.

nika23t
2. nov 2021

@alenakucharova máš IP 😊

engie35
2. nov 2021

@nika23t poprosím aj ja kontakt. Dakujem

nika23t
2. nov 2021

@engie35 +421905632288, páči sa.

pastelka_9
16. feb 2022

@nika23t Takže už je v Prešove ? Neviete náhodou treba k návšteve aj nejaké odporúčanie alebo výmenný lístok vôbec netuším ako to chodí 🤣🤦

nika23t
17. feb 2022

@pastelka_9 neviem o tom, že je v Prešove. Podľa mňa stále vo Vranove. Skús mu zavolať. Vzal ma aj bez výmenného lístka, ale vravel, aby som ho pri ďalšej návšteve priniesla, takže lepšie asi mat.

roselyn
31. aug 2023

@nika23t
Dobry vecer. My sme k nemu chodievali a dlhsie sme uz neboli. Ale opat sme v kuse chori. Cize by nam trebalo k nemu ist po tie “homepaticke vodicky”. Cize sa chcem spytat : je este stale vo Vranove nad Toplou v Nsp? A aky vymenny listok nemu budeme potrebovat - ohladom akeho vysetrenia. My sme k nemu vobec nenosili listky (ale je to uz par rokov teda). Ak by niekto vedel o nom nieco blizsie (kde ordinuje teraz a telefonny kontakt na neho najlepsie , lebo ta jeho sestricka nas nikdy nechcela objednat/vziat iba on, budem vdacna 🙂