Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dobrá kniha pre maminu na Vianoce - romantika, beletria

andreablabla
22. nov 2021
sasha10
22. nov 2021

@andreablabla videla som veľa dobrých recenzii na knihu Malé ženy... Teraz je nové vidanie vlastne 2 kníh v jednej (má taký čierno/zlatý obal)... Skus pozrieť 🙂

enoula
22. nov 2021

Sedem sestier, je to seria knih, ak zaujme, mozte dokupit ďalšie casti. Ale recenzie ma dost dobre

dundulica
22. nov 2021

síce to nie je beletria, ale budem pre moju mamu objednávať Ktosi je za dverami, Lasica, Satinský, knižný prepis zábavného programu

zadda1
22. nov 2021

..alebo tá nová o Karlovi Gotovi

kormino
22. nov 2021

Ahoj,som asi vo veku tvojej mamy.Za mňa Malé ženy nie.Čítala som tú novú knihu ,tie dve knihy v jednej .Podľa mňa je strašné rozsiahla,miestami až nudná.Ja milujem knihy Roberta Bryndzu.Perfektne kriminálky,nie drsné ,fantastická zápletka.Čítanie oddychové na zimné večery.

zuzzinkaa
22. nov 2021

@andreablabla možno ak tá zaujímajú slovenské autorky tak ja mám rada príbehy Jarmily Slovakovej. Neverná/slobodná/pokoj v duši… sama som si priala trojku na Vianoce. prvé dve boli veľmi príjemným oddychovým čítaním 🙂

johaninka
22. nov 2021

@andreablabla Ak ma mamina rada romantiku jednoznačne jej daj knihy od Hany Repovej. Prvé dve knihy sú Boh plače potichu 1 a 2...A po ich prečitani už vieš čo jej kúpiť na narodky, meniny a podobne 🙂 Mamine som kupila od nej už všetky knihy...teraz vychádza kniha Sebastian tak sa tešim, ze mam čo zase kupit na vianoce. Inač už som ich pozičala svojim kamoškam a oni kamoškam, všetci pozitivne reakcie.

alexandra197
22. nov 2021

@andreablabla moja mama zbožňuje Katarínu Gillerovu teraz pred Mikulasom vyjde najnovšia tak uz robím predobjednavku pre mamku.

vavaska
22. nov 2021

Ak má rada rada romantiku v štýle Jane Austenovej, tak výborné knihy s obdobia regentského Anglicka (19. stor.) píše Julie Klassenová, alebo skvelé sú aj historické romány z našich končín od Jany Pronskej.

n2211
22. nov 2021

@andreablabla knihy od francine rivers

fepe5
22. nov 2021

@andreablabla Slzy predaných dievčat,Tisíc žiarivých sĺnk👍

bajka0112
22. nov 2021

@andreablabla Ja kupujem mamine kazdorocne uz vyse 15r knihy od t. Keleovej Vasilkovej..pacia sa jej a teraz ich citam uz aj ja 😊

malemimi153
22. nov 2021

Jana Pronská alebo Kristína Brestenská, obe píšu historické romány, obe môžem len a len odporučiť... A je jedno aká kniha, každá je niečím výnimočná.... 😉😉😉

janulik1296
22. nov 2021

@andreablablamne včera prišla autobiografia Karla gotta a neľutujem peniažky stali za to a je to skvelý darček ak ho mamina mala rada

ibrunova
22. nov 2021

knižky od Jany Pronskej

julish
22. nov 2021

Čo rada číta? Aký má vkus?

mmmonika
22. nov 2021

Tichá pacientka
Alex Michaelides

akje
22. nov 2021

Akurat citam Manzelka medzi nami, som v polovici a neviem sa od tej knihy odtrhnut.

bellovag
23. nov 2021

Určite Sedem sestier ...nebude sa vedieť od nich odtrhnúť 🙂 perfektná séria

johaninka
23. nov 2021

Ja som mamine kúpila 7 sestier a veruže sa jej ťažko čítalo.

janage
23. nov 2021
janage
23. nov 2021

Mne knihy od Pronskej absolútne nesadli. Ale veľmi sa mi páčila napr. kniha Strácam svoje ja. Či taká séria síce v češtine o vidieckom doktorovi. Aj na zasmiatie, aj veľmi ľudská aj celkom verne zobrazuje ako to tam kedysi vyzeralo a ešte Zavolajte Sestričky o práci pôrodných sestier v povojnovom anglicku je to súbor poviedok.
záleží na tom, čo mama má rada. Aký má vkus.

janage
23. nov 2021

Mňa táto kniha veľmi oslovila. Citlivá, možno nie celkom na Vianoce ale určite by stalo za to ju prečítať

basska_b
23. nov 2021

Ja by som odporučila Alenu Mornštajnovú. Sú to také rodinné sagy, brilantne napísané.

livka283
23. nov 2021

@enoula áno teraz som mamke dokúpila posledný diel, bola prekvapená, že vyšiel,lebo vraj autorka zomrela , ale z kníh je nadšená