Kde kupujete knihy?

13. jan 2021

Kde kupujete knihy? Bežne kníhkupectvá mi prúdu veľmi drahé a novšie tituly na bazároch ešte nie sú. Mame veľmi radi knihy ale nie za 30€/ks. Vďaka za rady!

iluviel
17. jan 2021

Ja z Martinusu 🤷 casto mam zlavovy kupon na 5 az 10 eur, tak sa to celkom oplati 🙂

simca06022011
17. jan 2021

online... vyberiem si knihu, hodim do vyhladavaca a vyberiem si podla ceny... (kedysi som kpovala vsetko na martinuse, teraz som viac setriva a ked to nahadzem do kosika inde mam usprou na knihach v desiatkach eur... cize nie je o com), detske cez albatrosmedia, ak je teda akcia tak pantharei, martinus, ak nie preskoly a este jedno knihkupectvo a teraz fakt neviem nazov... ja idem normlane cez google a porovnam si ceny knih, ktore chcem 🙂 plus zaregistrovana som vsade a chodia kupony, akcie , zlavy. Proste niekedy sa oplati pockat chvilu, kazde knihkupectvo mava akcie :D

froschka
3. máj 2021

Niektore knihy mam realne doma, ale naucila som sa poziciavat, mam registraciu v BA mestkej kniznici a oni maju prejenie na E-knihy - Palmknihy, cize vela knih sa da pozicat aj ako e-reading. Potom casto byva aj na aple store Books zaujimava cena. Doma mam na ulici zriadenu kniznu budku - pozicaj a vrat, alebo vymen, susedia z okolia vymienaju dost casto sa to strieda a obcas sa dostanem k zaujimavostiam ako Slepacia polievka pre duse, Hamlet, Dominik Dan, atd 😀

0silvia0
3. máj 2021

@froschka aku mate na ulici kniznu budku? Nevies hodit foto?

froschka
4. máj 2021

@0silvia0 ak pomoze nech sa paci inspiracia

0silvia0
4. máj 2021

@froschka dakujem velmi pekne, tak to je super inspiracia a super budka.

terkamacek
17. aug 2021
Používateľ terkamacek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terkamacek.

Ahojte nemá niekto na predaj novelu z Trónu zo skla- konkrétne Vrahyňa proti impériu

ivana11155
17. aug 2021

preskoly. sk

nikolanicole
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolanicole
19. feb 2022

Môžete kuknúť aj u mňa ☺️

simkark
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulap
21. sep 2022

@lintu prosim ta,to je nejaky antikvariat topolcianska kniha?

lintu
21. sep 2022

@janulap nie, to je normálne kamenné kníhkupectvo s eshopom. Kuk sem www.kniha.sk

zuzlaka
22. sep 2022

@lintu ceny ale čo pozerám vyzerajú lepšie ako v nejakých bežných kníhkupectvách.

janmalach
18. apr 2023

Ja si pozeram ceny knih cez https://tulaveknizky.sk/ a podla toho si kupujem knihy. Maju tam aj sluzbu kedy sa knihy daju kupit z druhej ruky za este lepsie ceny s tym, ze knihy, ktore si takto objednavam prejdu najskor kontrolov a az potom ich posielaju na adresu. Uz som si takto nasiel niekolko knih za lepsie ceny. Jedine co tak pri objednavkach knih z druhej ruky to trocha dlhsie trva kedze tie knihy najskor overuju ale aspon mam vzdy istotu, ze nepridem o peniazky tak ako to byva pri kupovani knih z inych sluzieb respektive facebooku.