Kde kupujete knihy?

13. jan 2021

Kde kupujete knihy? Bežne kníhkupectvá mi prúdu veľmi drahé a novšie tituly na bazároch ešte nie sú. Mame veľmi radi knihy ale nie za 30€/ks. Vďaka za rady!

zuzanka.zuzu
13. jan 2021

tak neviem čo čítate za knihy, ale 30e/ks si prehnala 😀
bux, knihyprekazdeho, preskoly... žiadna veda, použila som google a našla tieto stránky 😉 odvtedy tam objednávam

lintu
13. jan 2021

Z kníhkupectiev musíš pozerať skôr tie nebežné, ktoré si ešte nestihli vypracovať veľmi meno. O.i. je zaujímavá napríklad topoľčianska "kniha" alebo "knihy pre každého".
Ak si na fb, vyhľadaj si skupiny s knihovými bazármi. Úplne najnovšie kúsky v nich nenájdeš, ale tie novšie už myslím, že áno. Záleží aj od toho, čo hľadáš....

nevludna
13. jan 2021

Megaknihy.sk. Ale vzdy vyhladavam podla heureky. Ale najcastejsie su tam najlacnejsie

maryah
13. jan 2021

Ja objednávam na www.preskoly.sk

tarrra
13. jan 2021

Podľa toho aké... Ja veľa nakupujem aj na stránkach antikvariatov, dajú sa tam za 1-2€ kúpiť... Ale nie novinky samozrejme...

janage
13. jan 2021

Tak mi by sme sa nedoplatili🙂 Teda knižnice. Verejná, školská, pre mládež a áno kupujú aj novinky do fondu. Ja sa rozhodujem podľa toho či chcem knihu doma. Ak áno moj obľúbený je Martinus s osobným odberom. Štandardná cena knihy okolo 12e.
Ja by som pri našej spotrebe nemala ani kam tie knihy dávať.

ibrunova
13. jan 2021

Ja si požičiavam z knižnice.

enoula
13. jan 2021

Preskoly a carovna policka

hedan
13. jan 2021

Knižnica je top, pretože tiež rada čítam a toľko kníh keby som mala doma, tak asi tiež otváram knižnicu 😀

0silvia0
13. jan 2021

treba chodit do kniznice a knihy kupovat len na sviatky. Ak kupujem, kupujem tiez z www.najlacnejsie-knihy.sk

nevludna
13. jan 2021

@0silvia0 preco len na sviatky?

0silvia0
13. jan 2021

@nevludna lebo nechce minat vela penazi na knihy? A chce ich hladat na bazaroch? Tak kniznica je ok riesenie a knihy kupovat len vtedy, ked sa financne da.

meluela
13. jan 2021

Najlepsie vacsinou vychadza preskoly.sk, megaknihy, megabooks .. vies to aj v heureke pozriet. ked chcem, tak podporim obcas oblubene kamenne knihkupectvo. Ako uz bolo spominane, kniznica je skvela vec. Hlavne co sa tyka klasiky (ktora je castokrat lepsia ako vacsina veci co vychadza novych), tak mas tam kvalitneho citatnia aj na desatrocia. E-booky su tiez fajn.

felicitab
13. jan 2021

Ja kupujem veľmi veľa kníh, osvedčené mám www.preskoly.sk a www.najlacnejsie-knihy.sk. Na www.bux.sk sú síce o niečo drahšie, ale niekedy majú super akcie (hlavne na knihy, ktoré nie sú masovo populárne, ale majú čo ponúknuť). Ak vám nevadia knihy staršie resp. čítané, tak odporúčam antikvariáty (napr. www.ciernenabielom.sk). A skvelú skúsenosť mám s Čarovnou poličkou (www.carovnapolicka.sk), knihy kupujete priamo od ľudí, ale všetci sú registrovaní, a teda je to bezpečnejšie ako bazoš ši bazár.

lucpro1
13. jan 2021

ja pozeram cez heureku a celkovo cez google kde su ake ceny, vyberiem si knihu a potom hladam, ale teda na knihy co ja kupujem nie su nejake zasadne velke cenove rozdiely

babababka
13. jan 2021

knižnice a megaknihy

monikamoniak
13. jan 2021

Tiež rada nakupujem na preskoly.sk. Dobré akcie nájdeš na www.knihydobrovsky.cz - dnes končí akcia 1+3 zdarma na vybrané thrillery, na verneovky majú aktuálne 1+1 atď. Ďalej odporúčam pozrieť priamo stránky vydavateľstiev. Na vypredané knihy mám dobrú skúsenosť s antikvariatik.sk a občas kupujem aj priamo od ľudí na databazeknih.cz.

len_nig
13. jan 2021

Ja nakupujem aj často na FB na bazáre kníh, aj novinky sa tam dajú zohnať k polovicu lacnejšie 😊
A inak teraz som objednávala z bux.sk majú výpredaj a 5 kníh som kúpila za 12€ (novšie knihy nie nejaké stariny)

kvietocek203
13. jan 2021

rozne skupiny na predaj knih su na FB vacsinou tam kupujem alebo dam si dopyt🙂

ivangeline
13. jan 2021

Čítam online anglicky. Myslím, že aj eknihy sú lacnejšie, keď by si chcela kúpiť. A inak mi nevadí, že v antikvariate nie sú najnovšie tituly... Vždy si tam niečo nájdem. 🤷 A na FB je veľa skupín, kde predávajú knihy za bazarove ceny. To je pre mňa inšpirácia, čo si nájdem online. 🤣

janage
13. jan 2021

@ivangeline eknihy sú lacnejšie, ale papierové môžeš ďalej predať ci darovať do knižnice a má k nim tak prístup väčší okruh. Mám na mysli nové knihy samozrejme

janage
13. jan 2021

@felicitab výborný tip tá carovnapolicka. Ďakujem.
Ja kupujem, z druhej ruky knihy, ktoré chcem v domácej knižnici a už sú nedostupné

basska_b
13. jan 2021

Preškoly ma najlepšie ceny! Ešte knihy pre každého je tiež super. Martinus určite nie. Ti nevedia, čo si majú pýtať

basska_b
13. jan 2021

A ešte ak chceš knihy po anglicky, tak určite book depository (určite nie amazon, tie isté knihy ma aj book depository väčšinou)

jankapepe
13. jan 2021

Knižnica

emmanovot
13. jan 2021

Buď mám poukaz do knižnice, alebo si knihu normálne kúpim v predajni. Poprípade sa dá nájsť aj e-book verzia, avšak na toto som ja moc neni

weisovameggy4444
15. jan 2021

Ja kupujem už dlho cez stránku knihyprekazdeho.sk, majú tam výborne knihy za super ceny, novinky sú samozrejme drahšie ale zas to vyváži poštovné zdarma nad 25€

michellemary
17. jan 2021

Ja mám rada Martinus, kupujem tam knihy, cd, DVD. Ešte sa mi nestalo, že by nemali, čo som chcela.

dalyla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz