Kde si sťahujete knihy zadarmo?

slunecnica1
6. sep 2021

mamky ak mate citacku knih kde si stahujete knihy zadarmo

viki128
6. sep 2021

Nemôžeš si len tak stiahnuť knihu zadarmo. Rovnako ako si je zadarmo nezoberieš z kníhkupectva

marca12
6. sep 2021

@viki128 ale mozes je na to vela stranok napr. ulozto Ja sice malo stahujem,je to neeticke voci autorovi. Ty si hudbu nestahujes? Kupujes len original cd?

sara07
6. sep 2021

nestahujem si knihy zadarmo, daju sa požičat E knihy v knižnici a to členské nie je také žeby to nešlo zvladnut

sara07
6. sep 2021

@marca12 môže ale stiahne si aj niečo iné okrem toho, nikdy nie je nič zadarmo

marca12
6. sep 2021

@sara07 co ine si stiahne?

sara07
6. sep 2021

@marca12 to ako fakt nevieš ?

ivangeline
7. sep 2021

Ja si vacsinou v AJ jazyku alebo mam konk. knihu,ktoru hladam a vo vacsine pripadov najdem cez Google online alebo stiahnem. Nemam konkretnu stranku. 🙂

balaskovae
7. sep 2021

vy co mate citacku tak je to lepsie ako klasicka kniha? nechyba vam drzat v ruke klasicku vazbu ako len citacku? 🙂

zuvelyn
7. sep 2021

Uložto je plne aj nových kníh

@balaskovae Kniha je kniha, ale na cesty,dovolenky k doktorovi je čítačka lepšia, alebo keď nájdem knihuu co si chcem prečítať ale nechce sa mi ju kupovať tak stiahnem z uložto (fuj fuj hanba mi 🙄)

lopka1313
7. sep 2021

Na ulozto. A tiez som na fb v nejakej skupine a istu dobu sa tam dost pridavali knihy... Asi ctu, ctes, cteme alebo nieco take... Inak citacka je ina ako kniha, ale k normalnym kniham by som sa dnes uz nedostala (nemam na to si ich kupovat a ani nestiham navstevovat kniznice), nehovoriac o tom, ze knihu v citacke precitam za den aj za par mesiacov a potom uz nemusim riesit, co s nou dalej...

ivanka.7
15. sep 2021

Nikde. Ked chcem knihu, kupim si ju. Ano, aj e-knihu. Ked chcem hudbu, zaplatim si spotify. Ked si chcem pozriet serial, zaplatim si netflix alebo hbo.
Na tej knihe, piesni, seriale ci filme niekto pracoval a za toto dielo by mal byt ohodnoteny (aj) podla jeho uspechu a predaja.

avanka
10. okt 2021

@balaskovae nie..aj keď ja striedam,chodím do knižnice,ale aj čítam v čítačke...je malá,podsvietená,všade ju do sebou vezmeš

mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tom_i
25. dec 2021

@mr_is kokoos to je názor.

mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz