Kniha o úspešných ľuďoch, ako byť úspešný a vyrovnaný

26. júl 2022

Baby, poradite nejaku dobru knihu o uspesnych ludoch pripadne ako byt uspesny a vyrovnany. Nejake dobre motivacne citanie.

ms_green
26. júl 2022

Ja sa sem len pripnem, lebo zatiaľ som čítala asi 3 a prišli mi to extrémne drísty. Tak možno nájdem niečo lepšie. 😀

solange7
26. júl 2022

@ms_green nechcem rozvijat ziadne konspiracie, ale najviac tychto motivacnych dristov citaju ludia pracujuci pre MLM.
Zakazdym, ked niekto podlahne pyramide, zacne na fb pridavat take kraviny, ze to musim hned blokovat.

ms_green
26. júl 2022

@solange7 Veď práve..

autor
26. júl 2022

@ms_green baby ja mam na mysli nieco fakt kvalitne,ziadnu pyramidu ani nic. Ja rada citam forbes. Je to fajn casopis. Pripadne nejaky inspirativny pribeh si precitat. Prechadzam dost zlozitym obdobim a neviem ako dalej. Tak skusam ci by mi nepomohla kniha

ms_green
26. júl 2022

Úprimne? Ak prechádzaš zložitým obdobím, skús skôr zopár sedení u terapeuta (preplatí ti ich poisťovňa). Myslím si, že to ti dá lepší smer a podporu ako knižka, ktorú napísal niekto aby na tom proste zarobil a sú v nej (z 90%) stále tie isté otrepané formule typu "Raz si hore, raz si dole"

lindous
26. júl 2022

Za mňa je najlepšou motivačnou literatúrou odborná literatúra 😊 ale teda jedna sa mi páčila aj z poličky s motivačnou literatúrou a ak hľadáš spôsoby ako byť viac vyrovnaná, tak by sa možno mohla páčiť aj tebe - je to 13 vecí, ktoré psychicky silné ženy nerobia, je napísaná vcelku prakticky, bez zbytočných omáčiek a niečo som si z nej vzala

autor
26. júl 2022

@lindous kludne moze byt aj odborna...pozriem si to

autor
26. júl 2022

@ms_green uz som to skusala ale nepomohlo. Preplatila mi to poistovna :(

engynka
2. aug 2022

Skus mozno podcasty ako Mentalita foundera alebo Startiup - tieto su o ludoch v biznise. Ale vynikajuci podcast je Ludskost a to je taky dusevny podcast a velmi prijemny na pocuvanie.

autor
2. aug 2022

@engynka dakujem, kde ich najdem?

engynka
2. aug 2022

Ja pocuvam cez iphone appku Podcasty. Inu aplikaciu zial nepoznam