Ktora kniha od Vasilkovej je najlepsia?

loliska
25. nov 2022

Dobry den, prosim tip na knihu od Tane K. Vasilkovej, ktora sa vam najviac pacila. Chcem to ako darcek a kedze osoba, ktorej to ma patrit, este od nej nic necitala, dam si poradit. Ja citam uplne iny zaner, tak sa nevyznam. Dakujem

belllinka
25. nov 2022

@loliska a tá osoba sa vyjadrila, že chce knihu práve od od VasilkoveJ? Mojej mame som ju vždy kupovala a hovorievala, že tie staršie, čo vydávala pred rokmi sú určite lepšie, ako tie z posledných rokov. Že potom to už išlo dolu vodou.

jaskolka
25. nov 2022

A chceš skôr tie staršie? Lebo tie nove už nie sú veľmi zaujímavé, ta mňa bola najlepšia On a Ja a Manželky

iwka_77
25. nov 2022

@jaskolka mne sa táto tiež asi najlepšie páčila z tých, čo som prečítala.

hyta
25. nov 2022

Zvolila by som inú autorku, Vasilkovej knihy mi prídu ako cez kopirák.😒

hilda08
25. nov 2022

jedina kniha od nej co som citala ( vlastne jediná iného žánru aky bežne citam😀) bola Ja a On…precitala som ju asi tri krat, ale mala som 16-17

hyta
25. nov 2022

@hilda08 Hm, tak to bolo asi tým vekom ?

hilda08
25. nov 2022

@hyta No to musi byt na to clovek aby sa mu to páčilo, mam kamarátku, ktorá to hltá do teraz… podla mna je strasne tazke kupovat knihy ako dar…mne sa trafí len muž, ostatne vacsinou skončia v knihovratku

loyda
25. nov 2022

Ja súhlasím. Vasilkova je ako steelova, pilcherova a pod. Nie je to len môj názor, pracujem v knižnici a počúvam čitateľky. Ak už našu autorku, odporúčam Repovu, tá sa vo všeobecnosti páči všetkým. Len pozor, lebo má veľa sériových kníh. A ak nemusí byť naša autorka, tak Rileyova, Rimmerova alebo Kathryn Hughes. 🙂

1angelika
25. nov 2022

Je pravda, že niektoré sú fakt o ničom, mám prečítané všetky. Mne sa z tých novších páčila Vône života, Mama, Si ako slnko..

zo starých som tak na jeden dych prečítala napr: Pozlátka, Klamstvá, Mama pre Veroniku..

evka258
25. nov 2022

@loliska mne sa pacil Modry dom od Vasilkovej.

terezka2911
25. nov 2022

Určite Klamstva, Modry dom a Sľub.

kormino
25. nov 2022

Prečítala som asi prvých 20,potom ma prestali baviť,zdali sa všetky na jedno kopyto.Niektoré ale boli dobré Dúhový most,Kvety pre Lauru,Modrý dom.Teraz čítam najma detektívky

hyta
25. nov 2022

@hilda08 Z tohto dôvodu už kupujem len darčekové poukážky, každý si vyberie knihu podľa svojho vkusu.