Kúzelné čítanie - knihy s perom od Albi. Máte dobré skúsenosti?

monik1505
24. sep 2019

Dobrý deň mamičky. Zaujíma ma Váš názor na tieto knihy. Zvažujeme kúpiť ako darček. Aké máte prosím skúsenosťi? Majú vaše deti o ne záujem alebo sú to skôr vyhodené peniaze? Ďakujem pekne 😉😊

barus26
24. sep 2019

@monik1505 naša mala to zbožňuje a ide to u nás nonstop. Má to už rok a ešte už to neprestalo baviť

monik1505
autor
24. sep 2019

@barus26 a aky ma prosim vasa dcerka vek? Dakujem 😊

barus26
24. sep 2019

@monik1505 keď sme kúpili mala 2, teraz má 3 😊

mischel218
24. sep 2019

Dcérka bude mať v novembri 3 roky, prvé knihy dostala keď mala 1 rok na Vianoce ale zaujímať ju začali až okolo 1,5-2 rokov a odvtedy skoro každý deň sedí s perom v ruke. Doma máme 7 kníh a dnes som objednala ďalšie 2 takže za mňa jednoznačne áno. A inak veľa sa pri tom naučí od slov, farieb, čísiel až po celé básničky 😉

monik1505
autor
24. sep 2019

@barus26 dakujem, tak to je presne ako u nas... Maly bude mat v novembi 2 a velmi ho bavia knizky a toto sa mi zdal byt vhodny a hodnotny darcek, len som sa obavala kvoli veku ci ho budu zaujimat. Dakujem pekne za vasu odpoved😊

monik1505
autor
24. sep 2019

@mischel218 dakujem pekne. Snad teda zaujmu aj nasho... Ma velmi rad knihy a v novembri bude mat 2 rocky plus teda aj jezisko v decembri tak by sme maly typ na darceky. Zatial nam ale nerozprava tak snad by mu trosku pomohli sa rozrospravat. Dakujem pekne za odpoved 😉😊

mischel218
24. sep 2019

@monik1505 myslím že zaujmú, my sme začali so zvieratami tie dostala od svokrovcov pod stromček a keďže tam sú reálne zvuky zvierat naučila sa ich napodobňovať, potom som jej kúpila Spievanky a keď sa naučila rozprávať spievala si s perom, medzitým Rozprávky na dobrú noc tie počúvame občas pred spaním alebo aj cez deň len tak ako kulisu a Hravé učenie tam je abeceda, čísla

haanovajana
24. sep 2019

Mna by zaujimala knizka?ktora je pre 9.rocneho chlapca vhodna?Ci vesmir alebo atlas sveta.

monik1505
autor
24. sep 2019

A ešte sa spytam... Kde ste prosim vas kupovali pero?? Pytam sa kvoli servisu... Napr ako je ti s dracikom alebo tesco kaufland pocula som, ze aj tam mavaju... Lebo vraj ked zakupite priamo u albi je tam dlhsia zaruka na pero alebo take nieco... Dakujem pekne 😉

mischel218
24. sep 2019

@monik1505 kde bolo kúpene pero neviem ale keď prestalo fungovať poslala som ho priamo do Albi a poslali nové, myslím že záruka je "doživotná" resp ak nebolo poškodené mechanicky tak bez problémov vymenia

monik1505
autor
24. sep 2019

@mischel218 ahaa tak to je super 😊 dakujem pekne 😉

derdia
3. dec 2019

@monik1505 ahoj ja som kupila ,pre starsiu 12 rocnu Atlas sveta s perom, a potom malickej 2 rocnej Denne cinnosti, Spievanky a Domace zvieratka...tie mini knizky.dam im to pod stromcek ale vcera som si to pozerala a davala tam zu oty tych malych kniziek, je to peeeerfektnaaa vec....uzasna...normalne to zabavi aj teba😉😉😉😉😉

derdia
3. dec 2019

@haanovajana atlas sveta je fajn ak ho zaujima svet...ale ak viac vesmir tak aj to moze byt super...vyberte podla toho co ho viac zaujima.urcite nebudete lutovat ani jenu kupu.

derdia
3. dec 2019

Ze som tam davala tie subory z internetu ,aby mi to pero vedelo precitat...je to jednoduche...a bezproblemove...a robila som s tym prvy krat...za mna uuupl e super dar...nic sa tomu nevyrovna...ostatne su len haraburdy...

monik1505
autor
3. dec 2019

Kuzelne citanie uz mame doma 😊 dokonca aj celkom slusnu zbierku knih uz, odkedy ma maly pero s knohami ,, ine ani nerobime, len cita" :D 😂dokonca aj teraz, hned od rana ako vstal 😊

derdia
3. dec 2019

@monik1505 no my musime este pockat do Vianoc,ale taaak strasne sa na to tesim....fakt skvele investovane peniaze☺️☺️☺️☺️

derdia
3. dec 2019

@monik1505 a ake mate knizky????😉

monik1505
autor
3. dec 2019

@derdia my cakame na mikulasa. Ten prinesie moj svet 😁

monik1505
autor
3. dec 2019

@derdia ako prve sme kupili dopravu (ta nasho ,,chlapa" zaujala asi najviac) s perom sme kupili hrave ucenie, zvieratka na farme, spievanky 1, basnicky z lesa a teraz Mikulas prinesie moj svet 😊

leniel
19. nov 2020

@monik1505 dobrý deň, chcem sa opýtať, chystám sa kúpiť pre čerstvú 2 ročnú - čím začať? hravé učenie? rozprávkové učenie? alebo niečo iné? čo sa vám osvedčilo?

monik1505
autor
21. nov 2020

@leniel dobry vecer, my sme kupili ako prve hrave ucenie spolu s perom v kufriku. A potom sme zacali s dopravou a spievanky. Ono zalezi podla mna co dietatko bavi, nas maly ma strasne rad traktore a dopravne prostriedky, takze doteraz vitazi ta doprava 😉😊

monik16
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanka_s
19. nov 2022

Ahojte, nie je aktuálne niekde zľava na kúzelné čítanie? Chcela by som hravé učenie s perom.