Poraďte mi dobrú knihu

lenuliatko84
16. júl 2020

Poraďte nejaku dobru knihu,len nie zenske romany.to je nudne citanie pre mna

ckocka
17. júl 2020

Tak ja pridám oddychovky pre milovníkov zvierat, knihy písané s láskou a úžasným zmyslom pre humor - autor Gerald Durrel.
Teraz pozerám že ho v slovenčine asi nevydávajú, ale kto si trúfnete na češtinu alebo angličtinu, skúste to. Ptáci, zvířata a moji příbuzní, O mé rodině a jiné zvířeně - a potom všetky ostatné. Vhodné pre všetky vekové kategórie.

fiafia
17. júl 2020

@moonka1 toto je tiež 👍

fiafia
17. júl 2020

@lenuliatko84 človek rozmýšľa ako je niečo také vôbec možné, nedá sa to ani predstaviť. Ale je to najsilnejšia kniha akú som doteraz čítala. A tiež sa mi páčia knihy od Moniky Wurm napr Slzy predaných dievčat, Slzy nad arabským peklom. Stará klasika Bez dcéry neodidem

lavender273
17. júl 2020

Japonskeho autora Haruki Murakami poznas? Jeho knihy su fakt iny level. Vtacik na klucik, Kafka on shore uplna topka. Carlos Ruiz Zafon - Shadows of the wind (sorry neviem ci to je v slovencine)

lenuliatko84
autor
17. júl 2020

@fiafia mama to vsetko citala a rozpravala mi o tom. Toto nedam i ked anna frankova je moja obľúbená

alberto1
18. júl 2020

Od Dominika Dána vsetko, Jeffrey Archer Kronika Cliftonovcov (6 knih), Cesta slávy, Ken Follett - všetko, hlavne Piliere zeme

matarka
24. jan 2021

@lenuliatko84 Dve sestry, vyborna, realny pribeh. A velmi zabavna je Den ako stvoreny na vaznu znamost, tu asi len v kniznici alebo z antikvariatu. Uz ju citalo x mojich priatelov, vsetci chvalili. Velmi sa mi pacila aj Pan Kaplan ma stale tridu rad, tam si dovolim tvrdit, ze cesky preklad je lepsi ako original.