Som po operácii a mám veľa času. Poraďte mi dobrú knihu

kamitomi
20. júl 2020

Ahojte,
poraďte dobrú knihu prosím. Mám po operácii komplikovanej zlomeniny, takže najbližších 8 týždňov si moc zábavy neužijem. Voľakedy som bola knihomoľ, no pri deťoch sa to akosi nedalo a tak som teraz mimo 😉 Prečítam, alebo prečítala som všetko ale najradšej mám historické knihy, či dobrú krimi. Čo nemusím sú knihy ako Mengeleho dievča, Dennik anny Frankovej... proste vojnové. Milovala som knihy ako Gričská čarodejnica, Plamene inkvizíie, Desiré.... Ale aj napr knihy od Dana Browna. Ďakujem za každý tip 🙂

ivkazba
20. júl 2020

Ja som tip na detektívky a trilery, ale keď máš ozaj veľa času 😉 odporúčam Piliere Zeme, sú to 2 mega hrubé knihy, ale zaujímavé a pútavé čítanie. Potom Dobrá dcéra a Pekné dievčatá od Karin Slaughterovej. Od Liv Constantine titul Posledná pani Parrishová. No a ja môžem všetko od Lisa Jackson, skvelá autorka trillerov. No a z klasickejšej literatúry odporúčam na Východ od raja od Steinbecka.

nikuska744
20. júl 2020

@kamitomi jednoznačne Kde raky spievajú

levq
20. júl 2020

Pri tých historických mi napadli knihy od Jaime Jo Wright, do slovenčiny boli preložené tri, ja som čítala dve -Kliatba Misty Wayfairovej a Tajomstvo domu na Foster Hille- a bola som veľmi spokojná... Strieda sa tam 20. storočie s 21. ... Mohli by sa páčiť 🙂

sunny8
20. júl 2020

Prečítaj si 40 pravidiel lásky 🙂 nebudeš sa nudiť

jaskolka
20. júl 2020

Skus knihy od Pronskej, sú to historické fiktívne romány, ale spomína tam hrady na Slovensku. Krimi thriller a psychologické, mne sa pacia knihy od Joža Kariku, ale to je dosť špecifické, nemusia sadnúť každému.Pripadne, ak by si chcela niečo ľahké na pobavenie, skvelá je Dana Hlavatá, na jej knihách sa rehocem doteraz, ale pritom je v nich aj veľa pravdy a zaujímavych vztahovych veci

kamitomi
autor
20. júl 2020

Ďakujem, popozerám všetko 🙂