Dobrá strašidelná - hororová kniha

marse
17. aug 2016

Ahojte maminy, nemaminy, žienky, čitateľky...mám veľku prosbu, odporučte NAOZAJ dobru knihu, pri ktorej mi budu stať chlpy dupkom a mráz pojde po tele 😀 😀 už som prečítala bars čo, ale hladám ďalšie tipy na naozaj dobrú napínavu knihu. v Panta Rei mi nevedeli nič odporučiť iba Upírske denníky 🙄 🙄
Môže to byť o upíroch, duchoch, mrtvych, a podobne javy... pojdem na dovču taknech sa na pláži nenudím.
V knihách som skôr naročný masochista ako nežná Steelova.. Ďakujem za každý tip a príspevok 🙂

dominikav123
17. aug 2016

Ze Upírske denníky 😄😄😄
No a k veci, kadečo od S. Kinga, Justit Cronin Priechod a Dvanástka, Guilermo deL Torro a jeho trilógia Žihadla. Napr 🙂

divozienka26
17. aug 2016

Mne sa pacila seria Nekroskop, citala som to sice davno ale za mna dobre 🙂

simsalabim
17. aug 2016

No kazdemu beha mraz z niecoho ineho...ja som strachopud, mna desia knizky od Jo Nesbo.

inull5
17. aug 2016

@marse ja zbožňujem napr.detektívky od Dominika Dana. Pri niektorých opisoch som mala husou kožu aj ja a pritom som od "fachu"😃

narsila
17. aug 2016

@marse jednoznacne Nekroskop co odporuca divozienka, naozaj skvele su Knihy krve co napisal myslim clive barker a napriklad aj Neuropat od scotta bakkera je silne citanie..
tesim sa, ze niekto vie ocenit kvalitnu "uchylnu" literaturu :D

andelok
17. aug 2016

Ja som sa zatial najviac bala pri slovenskej knihe od Jozefa Kariku - Strach. Normalne som bola dokakana, musela som to citat len vo dne a ked bol doma manzel 😀

andelok
17. aug 2016

A este Lars Kepler - Piesocny muz, pripadne Hypnotizer alebo Stalker 🙂

bosoriak
17. aug 2016

@marse Ak citas po anglicky, tak The Road od Cormac McCarthy, dostal za to aj Pullitzerovu cenu.

mima283
17. aug 2016

@inull5 on napisal tusim aj knizku bestia vsakze. To bola tiez zaujimava kniha tie opisy tym vrazd boli uplne nechutne 😁

inull5
17. aug 2016

@mima283 hej aj bestiu.tam boli dosť podrobné opisy.

tarrra
17. aug 2016

@marse odporúčam ti všetko od Stephena Kinga.Ja nenormalne obdivujem tohto človeka čo on má v hlave a dáva na papier.

tarrra
17. aug 2016

Odporúčam: Cintorín mŕtvych zvieratiek,Cujo,Vrece Kosti

tyelde
17. aug 2016

Martin Moudrý- Temné záblesky....nie je to zrovna strašidelné, skôr nechutno vtipné, ale ja to šupa 😀

belllinka
17. aug 2016

@marse Jozef Karika - Tma, Strach...

puplatko
17. aug 2016

@tyelde to som čítala aj ja 😀

tyelde
17. aug 2016

@puplatko ja aj tie ostatné, len škoda, že časom sú slabšie a slabšie 😀

puplatko
17. aug 2016

@tyelde tie ostatné som zatiaľ nečítala, ale snáď budem mať aj na tie čas a prečítam si ich časom

majush
17. aug 2016

@marse kniha sa vola Nech vojde ten pravy, nejaky seversky autor, bohuzial si nepamatam meno, lahko najdes v knihkupectve, na mna teda kniha urobila dojem. Mam aj nesbi, keplera a kinga precitaneho. Toto je supa 😱

mon_soon
17. aug 2016

No za mna kinga - jerusalem's lot. Ja som není strachopud, alw pri tej knihe mi fakt stali vlasy dupkom...

tykat
17. aug 2016

@marse ...a čo tak klasika ...Dracula?

ynett
17. aug 2016

@majush John Ajvide Lindqvist🙂 čítala som ale pre mna nič moc. teda ak si dobre pamatam toho pedofilného chlapa. či ten bol niekde inde?

ciernypes
17. aug 2016

@ynett kmiha o pedofilnom chlapovi? vies kt? Havranie dievca si citala? je to krimi horor nie ale da sa

angelheart
17. aug 2016

Mňa osobne King nebaví, skúšala som, nezaujalo, takže za mňa odporúčam Zoznam zákazov /K.Zanová/, Devátá dívka /T.Hoag/, alebo Úkryt /Lisa Gardnerová/, príp. ma ešte baví Kepler a Nesbo.

ynett
17. aug 2016

@ciernypes tak tú som nečítala.

sendy1977
17. aug 2016

ja som sa bála pri Justit Cronin Priechod a Dvanástka, ale aj pri Metro 2033

pumi21
17. aug 2016

@sendy1977 dvanástka je paráda!!!

marse
autor
17. aug 2016

Baby ste uzasne dakujem 🙂 🙂 🙂 😉 vecer ked kocky zaspia vsetko prestudujem a napisem zoznam . knihkupectvo bude mat radost 🙂

@tykat citala som, moja srdcovka. Aj Knieza Nemrtvych. Perfektne veci

jana_eyre
17. aug 2016

horory uz dlhu dobu necitam, iba detektivky /najradsej mam severske, tie veru nemaju od hororov daleko, len su teda o dost realnejsie/, takze radu dat neviem - ale porozmyslam este, ci som nahodou nieco take necitala..

ja len ze sa musim strasne zasmiat nad tymi upirskymi dennikmi 😀 😀 😀 normalne mi to zlepsilo naladu takto na vecer.. to bol nejaky brigadnik co ti radil? 😀 😅

marse
autor
17. aug 2016

@jana_eyre dievca nemalo viac ako 18 rokov...za najvacsi horor s prvkami romantiky povazuje asi twilight 😀

ciernypes
17. aug 2016

@jana_eyre ake severske? ja som precigala zopar sevwrskych ale nic.moc zatial sa mi z tej tborby naj pacilo Havranie dievca ale tretia cast iz bola dost zla