• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kojenecká flaša od Mam. Ako v nej meriate objem?

12. júla 2010 
@zuzanale ďakujem, musí urobiť prieskum. Aký je cumel babylov, je úplne hladký? Malá mi nechce žiaden hladký dať do pusinky. Mam cumel má v strede ešte niečo ako "protišmykový materiál":slight_smile:. My sme to tak s manželom nazvali:slight_smile: Pýtala som sa aj v DM, či sa nedá objednať lyžička mam, vraj nie.... Skúsim možno niektoré lekárne.
9. jún 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som prave ze nenasla ani v Dmku ani v lekarni tie snurky. Alebo som zle pozerala :slight_smile:
9. jún 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kejtty skús sa aj opýtať? V lekárňach to majú niekedy len pod pultom
9. jún 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja23, no vidis to ma ani nenapadlo, vdaka za radu :slight_smile:
9. jún 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja myslím tie babylove ukludňujúce nie na fľašu :sweat_smile:

@kejtty tesco ich mávalo ale teraz menili sortiment tak neviem či ešte :confused: a v lekárňach budú mať určite alebo skús ak v KE carefour tam by mohli mať :wink:
9. jún 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanale tiež som myslela na ukludňujúce
9. jún 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 hm tak babylove sú hladké ale ja som mam ešte "protišmikové ešte nevidela :confused: to tam je niečo také ako na tých na fľaši???
9. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som isty cas skusala Mam - bola dobra, len ten spodok sa casom uz nedal zasroubovat napevno, tak sme ju vyhodili.
10. jún 2010 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanale sú hladké, presvitné a v strede majú taký pásik z matného materiálu. Niečo podobné ako cumeľ na fľaši.
10. jún 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 hm tak take som ešte nevidela :confused: tie DMkove majú také akoby spevňujúce pásiky ktoré kopírujú tvar cumla ale z vnútra ..
10. jún 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
chcela by som sa opytat, kedze flase MAM maju zo spodu otvory, je mozne ich zohrievat spolu s mlieckom vo vode?
10. júl 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tulip_an bez problemov - ja som aj chladila aj zohrievala vo vode, je tam este jedna vrstva a ta brani tomu, aby sa voda zvonku dostala dovnutra flase a aby ani mliecko nevytieklo
inac som bola s nimi velmi spokojna :slight_smile:
12. júl 2010 o 22:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tulip_an pravdaže dá sa chladit i zohrievat boli sm velmi spokojný s touto flastickou a to umývanie je takisto super :slight_smile:
dokonca máme ešte jednu ružovu nerozbalenu uplne novu a nasa už má 15mes. od 8nepoužívame takže ak by ste mali záujem onu tak sa ozvite.. :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok