Viktória, Nela, Laura, Lara. Ktoré z týchto mien sa vám najviac páči?
Ktoré z týchto mien sa vám najviac páči? Chcela by som dať nejaké pekné letné meno, ale neviem sa nejak rozhodnúť. Dlho sa mi páči Nela, ale mám pocit, že už je toho mena strašne veľa. A keď som čítala charakteristiku mena Laura, tak to nie je kto vie čo a to ma odrádza trocha, že vraj sú ako dvojitá osobnosť 🤭, ale meno je krásne.
Laura sa mi veľmi páči.
A na charakteristiku mien by som sa vykašľala. Záleží od toho ako si dcérky vychováš 🙂))
Sranda, moj bratranec ma Viktoriu a Lauru. Pekne mena... Nela a Lara by som ja osobne nedala. Premysli si, ake Laury poznas a aku maju povahu
Mne sa napr. páči radšej Lenka alebo Lena nie Nela.
Lara sa mi páči viac ako Laura.
A Viktória sa mi páči najmenej.
ano, strasne komplikovana, ale to sme nevedeli predtym :D a druhu mam Radku a tam tiez sedi charakteristika, tak neviem co si mam o tom mysliet :D
Mena a charakteristiky nemaju nic s osobnostou daneho cloveka.dcera je Laura,je sice ako z divych vajec,ale je baran a narodena 1.aprila.bola by taka aj keby sa vola Filomena.
Mám Lauru,už je dospelá,.Je to jedna múdra,šikovná mladá žena.Od malička nám prinášala len radosť,a to som žiadnu charakteristiku nečítala predtým ,ako dostala toto krásne meno.
My máme Vikinku.. najkrajšie meno pod slnkom 🥰 neznášam keď ju volajú Viktorka. Je to nádherné nadčasové vždy moderné meno... Nela je na každom rohu, Lara mi pripomína Lara Bags a Lauriniek je tiež veľa.
@lilianakraso12 prosím ťa nevypisuj do každej starej diskusie o meno. Tie deti sa už dávno narodili.

Viktoria