Agáta alebo Amália

1. jan 2021

Ahojte, vieme,ze konečné rozhodnutie je na nás, ale predsa... 🙂 Mená Agáta alebo Amálka sa nám doma rovnako páčia, aj Amália aj Agáta znie dobre aj pre dospelú ženu, každé má však svoje ale... V našej rodine mená skracujeme a v tom má výhodu Amália - Amálka, Ami, Aminka, Amaly, Mia,... Pri Agáte sa nám paci iba Agátka-Agi,Aguška... to nám ani veľmi z úst nejde 🙂🙂 viac menej sme boli rozhodnutí pre Amáliu, ale dostala sa mi do uší verzia mena Anália a to je pre mňa celkom facka (v živote by mi toto nenapadlo 😅) takže zase váhame... Máme štvorročného syna a ten o inom mene ako Amálka nehovorí 🙂🤷‍♀️ A za posledného pol roka v našej rodine pribudli 2 Agátky 😂

viikkki
1. jan 2021

Amalia

matapo
2. jan 2021

...obe su pekne, my mame Amalku 🙂

maya_zilina
4. jan 2021

Agata

caroline_
4. jan 2021

Moj manzel sa vola Denis a vraj mu nikto v zivote este nepovedal ze penis takze na prezyvky by som sa neohliadala, ked niekto velmi bude chciet vymysli si hocico na hocijake meno :D a mne sa viac paci Amália 🙂

lubiss
4. jan 2021

a co tak Amélia? z toho analiu nespravis

rebekamarcusko
4. jan 2021

Amalia 🥰

nikayla
4. jan 2021

Skôr Agáta... Ale keď už máte 2, tak by som tretiu nedala. Osobne sa mi Amália nepáči, už skôr Amélia.

21mirka
4. jan 2021

Amalka

autor
4. jan 2021

@lubiss uvažovali sme, ale aj my aj deti máme také tradičné mená a slovenské priezvisko, Amália sa viac hodí 🙂

ema926
8. jan 2021

A čo takto Amélia to je krajšie..?

blunka
10. jan 2021

Amália. Ak sa ešte hlasuje 😀😀😀.

lolazmola
10. jan 2021

Obe sú veľmi pekné kedysi ako dieťaťu sa mi páčilo meno Amália teraz by som možno tretej dcére dala meno Agáta. Ale keď syn preferuje Amalku a mate toľko Agát v rodine.... Je viac menej rozhodnuté nie? 🤷‍♀️