Aké nezvyčajné mená ste dali svojim ratolestiam a prečo?

eliniatko
14. apr 2018
babatkoo
12. aug 2019

@drimonna Kaya sa aj mne velmi paci

nefertiti7
13. aug 2019

Ja mám Deanu

fkata
13. aug 2019

Kamarátka má Zachariáša, Luanu a Ninett.

livia341
14. aug 2019

@eliniatko Brat si dali meno netradičné Jonáš, sestra má Melanie a ja mám Leonard.

eliniatko
autor
14. aug 2019

Ja som v poslednom čase zamilovaná do Vincent a Viola ❤️Má niekto krpcov s týmto menom? Sadlo?

veronaela
14. aug 2019

@eliniatko moji krpci sa volaju inak ale tieto mena su velmi pekne. hlavne aby ti sadli k priezvisku. vacsina mien v tejto diskusii je otrasna a lutujem tie deti , esteze je mozne si v dospelosti zmenit meno. ze chanellka cickova no to je strasne.dopredu odsudena na zosmiesnovanie. ale tieto co si vybrala ty su fakt pekne.

reklamka
14. aug 2019

@eliniatko - Viola je krasne meno. 😉

adkoalauri
14. aug 2019

Svagrina ma 2 dcerky Lila Blue Anabela a Olivia a u nas su synovia Dàvid a Damiàn.A keby som mala dalsieho,tak by bol Doriàn.

fkata
14. aug 2019

@eliniatko Violu by som brala, bez debaty. Jedna známa má zase Vincenta, priezvisko Tóth, takže to sadne. Oba sú pekné mená.

fkata
14. aug 2019

@veronaela Presne tak, potom trpia deti a sú terčom výsmechu.

zitaje
14. aug 2019

@eliniatko my máme Vinca 😍 Má dve mená, volá sa Daniel Vincent, lebo to vyzeralo, že ten Vincent mi neprejde, ale nakoniec ho aj tak voláme úplne všetci Vinco 😎
Je to super meno, medzinárodné, univerzálne, pochopiteľné a pritom vyslovene málo používané.

merry9
15. aug 2019

@ivetkasnopkova222 mojej sestry pes sa vola channell. takze menom pre psa by som sa neriadila 😁

merry9
15. aug 2019

@eliniatko my mame Vincenta. V skolke ho volaju Vincent alebo Vincko ako my doma. My aj Vincenzo a Vinci. Bude mat 5 rokov. strasne krasne meno a jemu sadlo. je velmi citlivy chlapec. niekde som citala (tusim numerologia) ze sa spaja so symbolom pre Dobro.
Druhy je Albert. Tak mame dvojku Vincenzo a Alberto 😁

zuzipuk
15. aug 2019

Naša sa volá Tea 😊

eliniatko
autor
15. aug 2019

@merry9 krásne. ja by som ho asi volala Centík 😉 neviem, mám to nejak v hlave. hihi. krásne každopádne, super duo

veronaela
15. aug 2019

@adkoalauri lila blue anabela? ako fakt? 😂😂😂😂😂 chúďa dieta

michellemary
15. aug 2019

@eliniatko kamarátka má Violettu, je Kanaďanka. 🙂

akecheta
15. aug 2019

@eliniatko krajšia forma je Lotty...ja som opatrovala jednu starkú s takým menom 🙂

timotej
15. aug 2019

Ja mám Adrianku po sebe a Timoteja to sa mi od začiatku pacilo

adkoalauri
15. aug 2019

@veronaela ano,volame ju Lajluska

hama007
15. aug 2019

známa dala meno Jerguš...mne sa vôbec nepáči...volajú ho Jergi...ich vec...proti gustu žiaden dišputát 🤗

relaxx11
15. aug 2019

my budeme mať Branislava. Branislav, manžel sa tak volá, je nezvyčajné, nie bežné a volajú ho Braňo Branko, vôbec nie posmešne.

majcika
16. aug 2019

Palko, Palino

ttjnlrn
28. sep 2019

@merry9 najlepsie mena, ktore som tu citala 🙂 fakt super vyber, normalne mena, veľmi pekne a vznesene, a su aj malo pouzivane. take sa pacia aj mne. v poslednej dobe sa mi zacali pacit Viliam, Benedikt, este aj Zigmund. deti este nemam ale z tychto budem vyberat. aj ked moje uplne najoblubenejsie muzske meno je trosku viac frekventovane ako tieto 🙂

dada200
28. sep 2019

@relaxx11 aj moj muž je Branislav a synovi sme dali už iba skrátene meno v rodnom liste Branko . Veľmi sa to všetkým páči.

relaxx11
30. sep 2019

@dada200 my sme sa nakoniec rozhodli pre Lukáš 😊

ivky
28. feb 2020

@eliniatko
@lilyianka
Dievcata, videli ste rozpravku Nils Holgerson? Tam bola sliepka chroma Lota.

ironfit
13. aug 2020

@eliniatko Ja mam doma 6 rocnu Violu💜

fkata
14. aug 2020

Kamoška má Krištofa, celkom sa mi začína páčiť to meno.

@ironfit Viola je super.

dominik29
1. jan 2021

@jana_eyre prosim ta Elias ma kedy meniny?