Aké sú charakterovo deti s menom Diana?

19. sep 2021

Ale sú charakterovo deti s menom Diana?

erikaa09
19. sep 2021

Poznam len 2 a obe su zle :( . No poznam 2 Ninky a obe su uplne ine. Poznam Patrikov a su iny. Marekovia a uplne iny

autor
19. sep 2021

@erikaa09 zle v akom smere?

erikaa09
19. sep 2021

Ja si myslim že vsetko je o vychove . Su tvrdohlave, papulnate, nemusia inych ludi- myslia si ze su nieco viac. Aspon tieto čo poznam. No toto vsetko moze byt aj vychova

jarmila2010
19. sep 2021

nemyslim,ze meno ovplyvnuje povahu a charakter cloveka...osobne som poznala dve Diany a kazda ina...

zuzubb007
19. sep 2021

bože meno neovplyvňuje to aké bude dieťa, to vie aj 5 ročné dieťa, všetko je to o rodičoch, výchove, a čo zdedí nič iné, ako niekto môže tomuto veriť

bloger
19. sep 2021

meno nemá nič spoločné s charakterom každé dieťa je iné

mpg
19. sep 2021

Aj ja si myslím, že meno nemá nič spoločné s charakterom dieťaťa, skôr dátum narodenia.

oli18
19. sep 2021

Nasa 6 rocna je dominantna, zakecana, bystra, sikovna, neposedna.

mpg
19. sep 2021

Keď sa robí aj numerologický rozbor, tak sa počíta meno aj s priezviskom, nielen samé meno.

nika23t
19. sep 2021

Moja Diana je úžasná ❤️ Milá, prajná, empatická, úprimná, obľúbená, milujúca a milovaná 🥰 A tiež tvrdohlavá, ale rozvážna a pokojná. A ma neskutočnú fantáziu 😊

maggie1978
19. sep 2021

Moja prvorodená 21 ročná Diana, ukecaná, stredobod pozornosti, rebel, tvrdohlavá, súťaživá, vždy si urobí po svojom, málokedy si dá poradiť, inteligentná, nebojácna, kamarátska, šikovná. Ako dieťa veľmi neposedná, ale aj veľmi citlivá, i keď to nedáva veľmi najavo.

lienka.7
19. sep 2021

Ja poznam 2 a obe take svine ze az....

jaga18
19. sep 2021

Poznám dve a obe sú príšerne povahy, aj keď každá je úplne iná, ale nemyslím si, že je to menom, to s tým určite nič nemá 🙂

kitycat
19. sep 2021

Ako sa volas ty? Aby moje decko nahodou nebolo povrchne a plne predsudkov 🙄

dskjhfdlkdjhl
19. sep 2021

Su presne take, ake si ich rodicia vychovaju. Ale ak myslis, ze charakter zavisi od mena, tak casom mozes dieta premenovat na nieco charakterovo vyhovujucejsie😉

zuzitko74
19. sep 2021

Poznám dve. Obe sú neskutočne zlaté. Jedna je viac introvert, druhá zasa veľmi spoločenská.

zafir01
19. sep 2021

@kitycat 👌🏼👏👏👏 super odpoveď 😁

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
19. sep 2021

poznam jednu, ma 6 rokov, odmalicka dobre dievcatko, sikovna. ma riadnu a zodpovednu vychovu s vysvetlovanim. je dost hanbliva, vyhybala sa vzdy detom, ale postupne si zvykla. je paradna🙂

autor
20. sep 2021

@kitycat vdaka takým iqtrapom ako si ty,je koník zaujímavý
Mal sa volať húpací koník ,lebo ty by si sa tam unikátne hodila
Hlúpi ľudia odpovedajú hlupo a nie na danú otázku
Takze nabudúce sa radsej zdrž komentára,keď nevieš odpovedať normálne
Je mi jasne,že každé dieťa je iné a každý je výnimočný svojim ja

kitycat
20. sep 2021

Ja si budem diskutovat kolko chcem a ako chcem a odpovedat na tieto iq dotazy ako uznam za vhodne.

jancejance
20. sep 2021

Môžem ti odfotiť charakteristiku z knižky Vplyv mena na život, napíš mi ip, ak chceš. Osobne som mala v škole "kamarátku" Dianu, ale bola taká vypočítavá, povýšenecká, pyšná a pretvarovala sa, ale inak ona bola dosť rozmaznané decko 🤷‍♀️

modra_kolobezka
24. okt 2021

@nika23t to akoby si aj o mojej Dianke pisala 🙂

olivia1425
24. okt 2021

Staci si napisat do "guglu vyznam mena"
Diana
Ženské meno Diana má latinský pôvod a význam tohto mena je "božská". Osobným číslom tohto mena je 3 – Schopnosť. Ovplyvňuje ich planéta Venuša. Ich šťastné farby sú prírodná zelená, biela, žltá a svetlomodrá. Ochranné rastliny nechtík, materina dúška, kamene smaragd, zafír a karneol. Vyžarujú tajomnú, podmanivú a typicky žesnkú silu. Nenadarmo už v starovekom Ríme pomenovali týmto menom bohyňu jemného mesačného svetla a neskôr bohyňu prírody, mesiaca a lovu.Diany sú veľmi priebojnými ženami, málokedy sa vzdávajú. Majú rady svoj štýl života a neznesú keď nemôžu využiť každú svoju voľnú chvíľku. Aj keď Diany sa správajú niekedy nevrlo, vždy sa snažia, aby ľudia okolo nich sa cítili spokojne a sebaisto. Kvôli ťažkostiam sa dokážu trápiť dlhý čas a vedia byť nepríjemné, ak sa s nimi nezhodnete. O svojich problémoch nerady hovoria a svoje pocity nedávajú najavo. Sú to šikovné a silné ženy, ktoré sa vždy vedia vynájsť v rôznych situáciach. Vďaka ich energie sú odolné voči chorobe a únave. Niekedy to vedia preceniť a to kvôli ich nestálosti a úzkosti z budúcnosti. Práve preto je potrebné dať toto meno veselému znameniu, ktoré nebude všetko brať z tej horšej stránky, bude vedieť oceniť dobrý vtip a aj kritiku prijať bez tragických pocitov. Treba ich zahŕňať pozornosťou a súbežne upevňovať kontakty s kamarátkami a kamarátmi, aby ste u týchto malých princezien zvýraznili spoluúčasť a súcit s inými na úkor pýchy. Vyrastú z nich zodpovedné lekárky a aj bjovníčky za práva iných. Je vhodné pre znamenia Strelec, Vodnár, Lev, Váhy.
Nech sa paci

Inak pytat sa na charakter podla mena 🤦‍♀️ akoze....
Dajte si tu rovno anketu na skusenosti s Dianou
Co clovek to ina osoba
Krstne meno s charakterom nema nic, ale vychova a geny